איזה שינוי דרמטי תחוו בזוגיות השנה לפי המזל שלכם?

כל שנה חדשה מביאה איתה שינויים, זו דרך הטבע. אומרים שהדבר היחיד שקבוע בחיים, הוא השינוי עצמו, לכן לכאן או לכאן, דברים לא הולכים להישאר סטאטיים. מבחינת חיי האהבה שלכם, השינויים הולכים להיות מעניינים. סקרנים לדעת?

 

גדי

מהיום אתם מורידים קצת את הנשק ומתחילים להכניס אנשים פנימה, ברכות, בנגישות לאהבה. נכון שחוויתם טילטולים בעבר, אבל אם לא תתנו לעצמכם להיסחף בהתאהבות, אתם לא תדעו מה זו אהבה גדולה.

דלי

אין לכם מה לחשוש משינויים, אתם הרי מזל דלי אחרי הכל. יש בכם את התבונה ללמוד מארועים שאתם חווים ולקחת את עצמכם קדימה. בשנת 2018 אתם תזכו להכיר אדם שיקח אתכם קדימה יחד איתו, למקום של אהבה, חברות וחוויות משותפות.

דגים

זו הולכת להיות שנה מנצחת מבחינת אהבה עבור כל הדגיגים שם בחוץ, כזו שמונעת מהמון חוויות וכיף גדול שעושים יחד. גם אם בשנים עברו הייתם מעט הססניים בכל הנוגע לאיך להיכנס ולהתנהל בקשר, השנה הבאה הולכת להיות חופשיה יותר, משחררת ומלאת תשוקה.

טלה

הרפתקאות רומנטיות רבות הולכות להיות במסלול של שנת 2018, ברמה שיהיה לכם קשה להבדיל מי מבין כל הפרטנרים האלו יהיה זה שנכון בשבילכם. בכל מקרה, גם אם יהיו אכזבות, כמות ההפתעות לטובה תנצח ובגדול.

שור

השינוי המשמעותי שאתם תחוו השנה הוא איך להוריד מעט את המגננות שלכם ולהיפתח לאחרים יותר בקלות. זכרו שאם אתם לא עושים סדקים בחומה, אי אפשר להציץ פנימה.

תאומים

הפעם, בשנת 2018, אתם תלמדו קצת יותר טוב איך לאהוב את עצמכם. אתם תמיד דואגים להקיף את עצמכם בהמון אנשים סביב, כדי שאף פעם לא יפסיק להיות רועש כמו שאתם אוהבים. אבל הרעש הזה מפריע לכם להתחבר קודם כל לעצמכם.

סרטן

זו השנה בה אתם מפסיקים לעמוד מנגד או מוותרים על עצמכם. אתם מלאי אהבה ויודעים בדיוק מה אתם מחפשים בבן זוג שיהיה הולם עבורכם. אז קדימה, קחו את כל מה שהפנמתם על עצמכם ועל אחרים ותתחילו להשמיש את האנרגיה לכיוון יוזם וחסר פחד.

אריה

השנה החולפת היתה בבחינת סטוץ אחר סטוץ, פרטנרים שהתחלפו ואף אחד מהם לא באמת נכנס לכם ללב.בשנה החדשה אתם הולכים לעבור שינוי משמעותי שיגרום לכם להכיר יותר לעומק את אלה שמעניינים אתכם באמת. ואז, יבוא אותו אחד שתרצו להכניס אל תוך הנשמה שלכם.

בתולה

האמת ששום דבר לא באמת מפתיע אתכם כי אתם פשוט מתכוננים להכל מראש, גם לאהבה שמעבר לפינה. אתם יודעים את מי אתם מחפשים ומה הכי יתאים לכם, לכן אתם הולכים בדיוק לפי התכנית עם עיניים פתוחות.

מאזניים

חיי האהבה שלכם בשנה החולפת היו מעט עמוסים וקדחתניים. חוויתם סערות רגש, שמחה, כאב, צחוק ופרידה, וכעת אתם מנתבים את מה שלמדתם על עצמכם לכיוון חיובי של בחירת בני זוג נכונים לכם, לא רק כאלה שעוברים ברדאר שלכם.

עקרב

שינוי דרמטי הולך להיות במסלול חיי האהבה שלכם השנה בזמן שאתם הולכים להעצים את האהבה שלכם קודם כל כלפי עצמכם. לא תמיד פשוט לעשות זאת, בייחוד עם כל הביקורת העצמית שלנו, אך זה הבסיס לזוגיות נכונה ומאושרת.

קשת

הגיע הזמן להיות אלה שרודפים אחריהם ולא רק אלה שמחזרים אחרי כולם. גם אתם רוצים להרגיש את היוזמה בכיוון שלכם, כזו שמעניקה לכם את מה שאתם אוהבים להעניק לאחרים. דעו לבקש את מה שמגיע לכם והכל יבוא על מקומו באופן נכון, ואוהב.

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: