זה בורידים: המזל מציג את ההתמכרות הגדולה שלכם

התמכרויות...לפעמים זניחות וכאלה שרק עושות לנו חורים בשיניים, ולפעמים גדולות יותר, כאלה שעושות לנו חורים בכיס, או בלב...לכל אחד מאיתנו יש את ההתמכרות האחת הזו שהוא פשוט לא יכול להימנע ממנה, ההתמכרות שמאופיינת על פי המזל שלו. אז מה האדיקשן שלכם?

 

 

גדי

הקריירה היא ההתמכרות הכי גדולה שלכם, זה בדוק. אתם כל הזמן חושבים על המהלך הבא, הפרויקט הבא, הקידום הבא. יש לכם תכניות מאוד ברורות לגבי החיים המקצועיים שלכם ואתם לא יושבים מנגד ומחכים שיקרה משהו.

דלי

אתם מכורים לחידות, בעצם כל דבר שמגרה לכם את האינטלקט. משחקי מחשב מתוחכמים, פאזלים מורכבים, משחקי חשיבה והגיון. ככל שזה יותר קשה, ככה אתם יותר מבסוטים.

דגים

אתם מכורים לרגש, פשוט כך. יש לכם נטיה להיסחף אחר האמוציות שלכם למחוזות רחוקים ומלאי פנטזיה, כאלה שמטיסים אתכם למקומות עמוקים שבתוך נבכי הלב והמחשבה שלכם. לא תמיד נכון להשאיר הכל כבול בפנים מבלי לפרוק עם אחרים, ככה הגלולה מרה יותר וחבל.

טלה

ההתמכרות שלכם היא להיות עסוקים. אתם לא יכולים לשבת בשקט וכמויות האנרגיה שלכם הן כמו בור ללא תחתית. גם אם אתם לא יודעים בדיוק לאן זה לוקח אתכם, אתם ממשיכים באותו הקצב עד שמזהים את המטרה מול העיניים.

שור

אוכל, אבל לא סתם אוכל, אלא גורמה, בלי חשבון. אתם פשוט אניני טעם שאוהבים את התענוגות של החיים, ואוכל טוב זו אחת התענוגות אם לא ה-! אתם לא באמת אוכלים כדי להזין את הגוף, אתם אוכלים כדי להזין את הנפש.

תאומים

חברת אנשים, זו ההתמכרות שלכם. אתם לא יכולים להישאר בוואקום וחייבים תנועה ופטפטת מתמדת סביבכם כל הזמן. בין אם זה להיות מתפעלי רשתות חברתיות על טורבו או ללכת כל יום למפגש חברים אחר, אתם תמיד סביב אנשים.

סרטן

ההתמכרות שלכם מאופיינת בלהחזיק את האמוציות שלכם עמוק בבטן. אתם מאוד רגשיים אבל יש לכם נטייה לצבור ולצבור. יודעים מה קורה בסוף? נכון, בום! אל תבלעו את הרוק כל פעם אלא דברו על מה שמפריע לכם, אחרת זה יעשה אתכם חולים, פיזית.

אריה

בזבזנות, זה הסם שלכם. כיוון שאתם אוהבים לנפנף בפלא הזה שקוראים לו "אתם", יש לכם נטיה לעשות זאת עם מיטב האופנה, התכשיטים והאקססוריז. זכרו שענווה היא מעלה, לכן אתם לא חייבים לגהץ את הויזה כל פעם בלי חשבון.

בתולה

אתם מכורים לבעיות של אחרים, ממש ככה. יש לכם צורך בלתי נגמר לפתור בעיות, לא רק את שלכם אלא גם של אנשים סביבכם. לכן, אתם חייבים לשמוע ולדעת מה לא בסדר אצל מישהו, על מנת לרקוח פתרונים.

מאזניים

"לאמור"...הו אהבה...אתם מכורים אליה, אל הרומנטיקה שבה, ואתם פשוט מתאהבים כמו חתלתולים בקשת בענן, בלי לראות בעיניים. אתם נמשכים לכל מה שיפה ונוצץ ואפילו אפשר לומר שאתם נהנים להיות מאוהבים באהבה.

עקרב

מיניות, זו ההתמכרות שלכם ללא ספק. עקרב הוא המזל התאוותני ביותר מבין כולם ולכן הוא חייב את זה כל יום כל היום. אין אצלכם דבר כזה יותר מדי מין, מבחינתכם זה תמיד מתאים, בכל מקום ובכל זמן.

קשת

אתם מכורים להרפתקאות, כמו האקלברי פין ותום סוייר, אין מי או מה שיעצור אתכם בדרך אל החוויה הבאה. יש בכם סקרנות לתרבויות חדשות ואנשים שונים, ובעצם תשוקה בלתי נדלית לחיים.

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: