תחביב חביב: איזה תחביב כדאי שתאמצו לשנת 2018 על פי המזל שלכם

שנה חדשה מביאה איתה תמיד חוויות חדשות, הכרויות חדשות והזדמנויות מפתיעות. כחלק מההחלטות שכל אחד מאיתנו עושה עם עצמו לקראת התקופה הזו, אם בכיוון מקצועי ואם במסלול האישי שלנו, אנחנו מנסים לשפר את עצמנו ולהעשיר את החיים על מנת שיספקו אותנו יותר, מידי יום ביומו. אז איזה תחביב יתאים לנו לקחת על עצמנו, כל אחד לפי המזל שלו, כדי להעשיר את חיי היומיום שלו?

 

גדי

אתם אנשים שנהנים מהשקט הנפשי שלכם, לכן למה שלא תעמיקו את האהבה הזו ותתחילו לתרגל יוגה? יוגה היא תורה בפני עצמה, כזו שמעשירה את הגוף והנפש בצורה מאוזנת, באופן שיתאים לכם כמו כפפה ליד.
 

דלי

מזל דלי ניחן בפיקחות ותבונה מעמיקה, לכן הקריאייטיביות שלו מאוד מודגשת. מומלץ שהתחביב שלכם לשנה החדשה יהיה במסגרת בה תוכלו להחצין את היכולות האומנותיות שלכם ולמנף את הביטוי של הנפש שלכם בצורה מעשית ומלאת יופי.
 

דגים

המחשבות שלכם בהקיץ לוקחות אתכם המון פעמים לעבר מקומות מרוחקים עם מראות של טבע פראי ונופים מטורפים. זה אולי תחביב יקר, אבל הוא בהחלט אחד כזה שדרכו תוכלו לראות את כל הטוב הזה גם במציאות סביבכם – כן, אנחנו מדברים על לטייל בעולם.
 

טלה

אתם אוהבים לטפס גבוה ככל שאפשר, בכל תחום בחיים, לכן התחביב שהכי יתאים לדימוי הזה הוא טיפוס הרים, או תחביב דוגמת קיר טיפוס, דרכו תוכלו לתעל את כל האנרגיה שלכם לכיוון מאתגר ומאוד פיזי.
 

שור

אתם אנשים מאוד רגועים ויש לכם קצב נינוח לחיים. לכן, תחביב שיכול להיות נהדר עבורכם הוא איסוף של כל מיני אוספים מגניבים, כמו תקליטים, תכשיטים עתיקים, חוברות קומיקס נדירות, ובעצם כל מה שתבחרו לעשות ממנו אוסף ייחודי משלכם.
 

תאומים

אפיה, נשמע לכם מגניב? ברור, אתם הרי כל הזמן חושבים על דרכים חדשות לגוון את המפגשים החברתיים שאתם כל כך אוהבים לארח ולהתארח בהם. אז מה יותר טוב מאשר לכבד את החבר'ה בעוגיות נימוחות שהרגע הוצאתם מהתנור?
 

סרטן

אתם אנשים שמעריכים פרטיות והתבודדות אישית כשצריך, לכן יותר סביר שתיהנו מתחביב שתוכלו לעשות עם עצמכם, ללא תלות באנשים אחרים. תחביב קריאיטיבי דוגמת ציור או לימוד נגינה יעשירו את הנפש שלכם שגם כך מרגישה את הצורך הנצחי בביטוי עצמי.
 

אריה

קורס צילום הוא התחביב שלכם לשנת 2018, כיוון שהוא ידגיש הכי טוב את היצר האסתטי שלכם ואת נקודת המבט היצירתית שלכם. דרך עין העדשה תוכלו לגלות עוד יופי שנסתר מהעין הרגילה.

בתולה

באופן טבעי, הלב הרחב שלכם תמיד רוצה להעניק מעצמו לזולת, לכן תחביב מצוין עבורכם יהיה קשור בהתנדבות מסויימת. אולי תמצאו את עצמכם בתפקיד ארגוני שדורש דיוק ושימת עין לפרטים, בצורה לוגיסטית ואנושית גם יחד.
 

מאזניים

אתם שוחרי שלום מטבעכם ולכן תמיד שואפים לאיזון ופשרה בחיים. כדי להמשיך להתנהל בצורה הרמונית ורגועה אתם חייבים למצוא את הדרכים להגיע עם עצמכם לשלווה, לכן טיולים בטבע או הליכות ארוכות יהיו תחביב מעולה לשנה החדשה.
 

עקרב

החשיבה המנטלית שלכם מאוד מתקדמת ואתם ידועים באינטיליגנציה הייחודית שלכם. אתם תמיד שמים לעצמכם עוד ועוד מטרות כדי להנציח את ההישגיות שלכם בחיים, לכן תחביב דוגמת ריצה יכול להיות אתגר שגרתי נהדר בשבילכם.
 

קשת

אתם יצורים חברתיים, בזה אין ספק בכלל, לכן תחביב חדש הקשור בנתינת אוזן קשבת או עצה לאנשים סביבכם יהיה מדוייק עבור האופי שלכם. תוכלו לארח חברים לאירועים פרטיים אצלכם בבית בהם תוכלו להעביר ערבי משחקים ושיחות מעמיקות אל תוך הלילה.
 

לא משנה מה תקחו על עצמכם השנה, העיקר שתפיקו מזה את מירב ההנאה.
שנה נפלאה חברים!
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: