השיטה הנכונה : 7 הדרכים לאהוב אישה במזל סרטן מבלי ליפול בדרך

האמת היא שאי אפשר שלא לאהוב אישה במזל סרטן, זה פשוט יוצא מאיתנו באופן טבעי כי היא מוציאה את זה מכל אדם ואדם אותו היא פוגשת במהלך חייה. אבל, על מנת לשמור עליה באמת ולטפח את האהבה שלה כלפינו, ישנן דרכים מאוד מסוימות לעשות זאת באופן נכון ומאוזן. מוכנים?

 

תאהבו את המשפחה שלה

נכון שמפגש עם המשפוחה יכול להיות מאוד מאיים, אבל אם אתם באמת רוצים להיכנס לאישה סרטן לתוך הלב, אתם תצטרכו לבלוע את המבוכה ולנסות להתחבר עם בני משפחתה באופן טבעי. הקשר המשפחתי הוא החשוב ביותר עבורה ועל זה היא לא תתפשר לעולם.

 

תלמדו לבשל

אם הייתם שואלים אישה סרטן מה הוא הבילוי המועדף עליה בשישי בערב, היא תאמר לכם שזו ארוחה ביתית שבושלה באהבה. השילוב של אוכל מנחם ותחושה של בית יקנו אותה מיד, והיא תרגיש את הבטחון והרצון הגובר להעניק לכם בחזרה מעצמה.

 

shutterstock_320948075.jpg
 

עשו ממנה המוזה שלכם

ידוע שאישה סרטן צריכה זמן כדי לחוש בטחון עצמי מבוסס בקשר, לכן ככל שתרעיפו עליה מחמאות ותדאגו לגרום לה להבין שהיא מקור השראה עבורכם, כך היא תרגיש בנוח יותר לחשוף את האהבה שלה.

 

היו הרפתקנים במיטה

כן כן, אישה סרטן איננה מתביישת לחוות דברים חדשים ומלאי תשוקה בין הסדינים, לכן אם תיזמו ותראו לה שאתם גם בעניין, המשיכה שלה אליכם תחצה הרים ועמקים.

 

העניקו לה תחושת יציבות

נכון שאישה במזל סרטן אוהבת חוויות והרפתקאות בזוגיות, אבל באותה מידה גם חשובה לה היציבות ותחושת בטחון מבוססת. כנות היא עקרון בל יעבור אצלה, לכן אם תדגישו בפניה את האמינות והמסירות שלכם, השמיים הם הגבול בקשר הזה.

 

היו מלאי הערכה לרגישות שלה

הרגישות של אישה במזל סרטן היא אחד המאפיינים הכי בולטים באופי שלה, באופן מאוד מורגש כלפי חוץ. היא תמיד זמינה רגשית עבור מי שהיא אוהבת ותמיד תהיה מוכנה להעניק מעצמה עד כלות. אל תתייחסו לזה כמובן מאליו, אלא גרמו לה להרגיש שאתם מעריכים את האהבה שלה בצורה בה תגרום לה להסיר את החומות.

shutterstock_558215491.jpg

 

נאמנות באש ובמים

אישה במזל סרטן תמיד תעמוד לצד מי שהיא מחשיבה חבר טוב, מבלי לחשוב פעמיים. אם תראו לה שאתם נאמנים אליה כפי שהיא אליכם, אתם רק תרוויחו, כיוון שהיא תוציא את הלב שלה על מנת שיהיה לכם טוב. אם לא תהיו הדדיים איתה, אתם תאבדו אדם יקר שמעשיר לכם את החיים בהמון תוכן וקירבה רגשית.

 

יש לכם ספק בכלל שאתם רוצים זוגיות עם אישה במזל סרטן? עכשיו ברור שלא...

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: