אחד מהחב'רה: מה התפקיד שלכם בחבורה? לפי המזל כמובן

המנהיג, הליצן, המתווך. בכל חבורה יש תפקידים שונים, לכל אחד יש את הדבר שמייחד אותו והופך אותו לחלק בלתי נפרד בחבורה.
אנחנו במקרה יודעים, מהו אותו התפקיד שאתה משחק. התשובה לכך טמונה בכוכבים. 
אז מי אתה ומה תפקידך בקבוצת החברים שלך על פי המזל שלך?

 

גדי

האמא
מבחינתכם, החברים שלכם הם המשפחה שלכם. אתם כל הזמן דואגים שכולם בטוחים ועושים את מה שהם צריכים לעשות. למרות שאתם האחראיים והרציניים בתוך החבורה, החברים שלכם יודעים איך להוציא החוצה את הצד השובב והמשתולל שלכם, מה שמאפשר לכם לפרוק ולצבור כוחות מחודשים. 
 

דלי

הרוח החופשית
העולם הוא הצדפה שלכם, דלי. אתם רואים אותו כמקום מבריק ומלא אפשרויות אינסופיות. למרות שאתם לא הטיפוס שעושה צרות, אך אתם ללא ספק משחקים רק על פי החוקים שלכם. אתם תעשו הכל כדי להגשים את החלומות שלכם וזה משהו שהחברים שלו מאוד אוהבים לראות.זה נותן להם השראה לעשות את אותו הדבר. אין באמת אף אחד כמוכם,והחברים שלכם יודעים את זה יותר מכל אחד אחר.

 

דגים

זה שיודע להקשיב
כשהחברים שלך צריכים לפרוק, אתם שם מוכנים להקשיב לכם. לספר על הבעיות שלכם זה קשה, אך אתם יודעים להקל על המצב עם האופי הרחום והעדין שלכם. האמפתיה שלכם מושכת אחרים אליכם, כי הם יודעים שהם יכולים להיעזר בכם כשהם מרגישים שהחיים שלהם יצאו משליטה. בגלל הסיבות האלה, החברים שלכם מאוד נאמנים אליכם.

 

טלה

האלוף
אתם הראשונים בגלגל המזלות, ולכן אתם גם שואפים להיות הראשונים בכל תחום אחר בחיים שלכם. אנרגטיים ונלהבים, אתם האנשים הפעילים ביותר שקיימים. אתם האלופים לא רק בגלל ההצלחות שלכם, אלא גם כי אתם תמיד שם בשביל החברים שלכם. אתם תגנו עליהם אם מישהו יעז לומר מילה רעה עליהם או ינסה לפגוע בהם. אתם תמיד תהיו הגב של החברים שלכם, בכל מצב.
 

שור

הפלרטטני
אתם רומנטיקנים מושבעים, מזל שור. אם יש דבר אחד שאתם הכי אוהבים בעולם הזה, זו אהבה. אתם משתוקקים לחיבה ותשומת לב מהאנשים שאתם דלוקים עליהם, ואתם תמיד מפלרטטים איתם. החברים שלכם בהחלט מעריצים את הישירות שלכם בכל מה שקשור לדיבור עם מושא התשוקה שלכם. זה לא דבר קל לעשות, אבל אתם בעצם מקצוענים בזה.
 

תאומים

הפרפר החברתי
בעוד שרוב האנשים שייכים לקליקה אחת בלבד, אתם כנראה שייכים ללא מעט. פטפטנים ומקסימים, אין לכם בעיה ליצור חברים חדשים כל יום. למעשה, אתם יוצאים מגדרכם כדי לוודא שכולם יודעים שהם יכולים להיות חברים שלכם. יש לכם את החבורה הוותיקה והקרובה אך אתם תמיד מוסיפים אנשים חדשים לתוך הקבוצה. מה אנחנו יכולים לומר, אתם פשוט אוהבים להכיר אנשים חדשים.
 

סרטן

האומן
בעלי רוח יצירתית אמיתית, אתם אוהבים את כל הדברים הקשורים לאמנות. בין אם זה ציור, קרמיקה או אפילו תאטרון, אתם תמיד נמצאים בעיצומו של איזשהו פרויקט אומנותי. תהליך היצירה זו הדרך שלכם להתמודד עם רגישות היתר שאתם חווים לפעמים. בסופו של דבר כולם נהנים מכך, במיוחד שאתם תמיד מפתיעים את החברים שלכם עם יצירה מעשה ידיכם.
 

אריה

המנהיג
אתם פשוט מכורים לאור הזרקורים, אז מה הפלא שאתם הופכים להיות המנהיגים בחבורה שלכם? אתם מלאי ביטחון עצמי, אין לכם בעיה להחליט החלטות ואתם בדרך כלל אלו שמתכננים את היציאה הקבוצתית. אתם עלולים לעתים נדירות להיות דרמטיים ויהירים מידי, אך החברים הטובים שלכם יודעים שהכוונה שלכם טובה ואין להם בעיה להעניק לכם את תשומת הלב שאתם כה משתוקקים אליה. 

בתולה

המוצלח
חרוצים ואנליטיים, אתם שואפים לשלמות בכל דבר שאתם עושים. אתם לא אוהבים להשאיר דברים ליד המקרה ומתכננים הכל עד הפרט הקטן ביותר. החברים הטובים שלכם יודעים שהם יכולים לסמוך עליכם אם הם זקוקים לעזרה ללמוד לבחינה ובארגון מסיבת הפתעה לאחד החברים. אתם מונעים להצלחה והם מעריצים את זה בכם.
 

מאזניים

המתווך
אם מישהו יודע לשמור על המצב מאוזן, זה אתם. אתם אלו שהחברים פונים אליהם לבקשת עצה, כי הם יודעים שתמיד תגידו להם את מה שהם צריכים לשמוע. תמיד כשהחברים שלכם מתווכחים או רבים אתם שם כדי להשקיט שלום בתוך החבורה. היכולת הדיפלומטית באמצעותה אתם משרים שלום וחברות בין כל הצדדים היא פשוט מדהימה. 
 

עקרב

שומר הסוד
אתם חברים אמתיים. אתם ידועים בכך שתעזבו כל עיסוק אם חבר זקוק לכם. אם זה להיות כתף לבכות עליה לאחר פרידה קשה או חגיגה של ציון טוב או קידום בעבודה. אך הכישרון הייחודי שלכם הוא בלשמור סוד. החברים שלכם יודעים שהשפתיים שלכם נעולות אם הם חשפו בפניכם משהו אישי והם יכולים לסמוך שזה לא יצא החוצה, גם לא בתוך החבורה.
 

קשת

הבדרן
יש לכם את הכישרון לזרוק את הבדיחה הנכונה בדיוק ברגע הנכון. זה בוודאי לא יפתיע אותכם, אבל אתם הקומיקאים של החבורה שלכם. אתם מצחיקים לחלוטין ויכולים לגרום לכל אחד להיקרע מצחוק ולהתגלגל על הרצפה. ההומור שלכם יכול להיות שחור מאוד או קליל, ואתם יודעים להתאים את הבדיחה לרוח השוררת באותו הרגע.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: