איך יראו חיי האהבה שלך ב-2018 על פי המזל שלך?

בין אם אתם מחפשים להצית מחדש את הרומן שלכם עם בן הזוג הנוכחי או למצוא אהבה חדשה, 2018 עשויה להביא לכם תקווה חדשה והזדמנויות מרגשות. אז איך חיי האהבה שלכם ייראו בשנה הבאה, על פי המזל שלך? המשיכו לקרוא.

גדי

אתם לא מאלה שנוטים להתעלם מבעיות ומדברים שבורים, אתם תמיד מוכנים לעבוד על זה. השנה אתם תגלו שעל דברים מסוימים שווה להשקיע מאמץ אך את חלק מהדברים כדאי לשחרר כי הם פשוט לא שווים את זה.

דלי

רומנים ישנים שלא חשבתם עליהם כבר הרבה זמן יכולים לצוץ שוב ולבעור באש חזקה יותר מקודם בשנת 2018. שווה לתת להם הזדמנות נוספת. השנה תהיה מרגשת לאהבה - כדאי להיות מוכנים ליחסים ספונטניים ומלאי תשוקה.

דגים

יש לכם יכולת יוצאת דופן להקשיב. אתם יודעים איך מרגישים אלו שסובבים אותכם, ובייחוד בני הזוג שלכם. התקשורת תמשיך להיות חלק חשוב מ-2018, אך עליכם להקפיד לבטא גם את הרצונות והרגשות שלכם. אם תעשו זאת, מערכת היחסים שלכם תפרח.

טלה

אם אתם מרגישים שהשנה החולפת השאירה אתכם מבולבלים לחלוטין בכל מה שקשור לחיי האהבה שלכם, אל דאגה. שאלות רבות ימצאו את הפתרון שלהן ב-2018. אך קחו בחשבון, שזה ידרוש לא מעט ניסוי וטעייה בחיי האהבה שלכם.

שור

בשנת 2017, ייתכן שהרגשתם שחיי האהבה שלכם חסרים יציבות מסוימת. השנה תגלו שמערכות היחסים שלכם הן הרבה פחות סוערות והרבה יותר בטוחות, שזה המצב האידאלי מבחינתכם בגלל שאיפתכם ליציבות וביטחון. 

תאומים

חיי האהבה שלכם השנה יהיו מלאי אנרגיה כמו האישיות שלכם. אם אתם נמצאים במערכת יחסים שנראה כי איבדה את התשוקה שלה, אתם יכולים להצית מחדש את הניצוץ בשנת 2018. אם אתם רווקים, השנה תתן לכם הזדמנות לפגוש מישהו שהוא כריזמטי לא פחות מכם.

סרטן

תקשורת, תקשורת ותקשורת. אלו שלושת הדברים שיהיו קריטיים לחיי האהבה שלכם לשנה הקרובה. הקפידו להביע את הרגשות שלכם לבן זוגכם בצורה ברורה, ואל תשכחו להקשיב למה שיש לו לומר. בעיות רבות יחסכו מכם אם רק תביעו את הרצונות שלכם בגלוי.

אריה

בתור אריה, אתם פורחים במרכז תשומת הלב. אתם נאמנים בצורה חזקה בכל מערכת יחסים שאתם נמצאים בה, אך בשנת 2018 חיי האהבה שלכם יהיו בסימן תשוקה. רק תדאגו לחשוב לפני שאתם פועלים כי הפעולות שלכם יכולות להשפיע קשות על מערכת היחסים שלכם.

בתולה

שנת 2018 תהיה שנה של שינויים בכל תחומי החיים שלכם, כמו גם בחיי האהבה כמובן. זה אומר שאתם צריכים לצפות לשינוי מהותי ולמעבר לשלב הבא במערכת היחסים שלכם - לפי המצב בו אתם עומדים כרגע. 

מאזניים

2018 תהיה שנה של אהבה עצמית בשבילכם. אתם ביליתם את כל השנה האחרונה בהתמקדות באחרים ובעזרה לחברים שלכם. עכשיו הגיע הזמן לקחת רגע לעצמכם. ברגע שתטפלו בעצמכם, אתם תהיו מצוידים טוב יותר לאהוב גם אחרים.

עקרב

אתם נוטים להדחיק את הרגשות שלכם - במיוחד במערכות יחסים. השנה תהיה אידאלית בשבילכם כדי לעבוד על זה. נסו להיות פתוחים יותר עם הרגשות שלכם. תגלו כי מערכות היחסים שלכם תגדל עוד יותר אם אתם עושים זאת.

קשת

השנה מומלץ לכם להיות קשובים יותר לקולות הפנימיים שלכם ולתחושות שלכם. אם תעשו זאת תוכלו ליצור קשרים הרבה יותר עמוקים ואיכותיים עם בן הזוג שלכם.

דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: