הורוסקופ ליום שבת ה-30.12

גדי

אוביקטיביות היא דבר חשוב בחיים, במיוחד כאשר אנחנו נדרשים להגיע להחלטה שכוללת מגוון פרמטרים. נסו לנתק את עצמכם רגשית כאשר אתם פונים לטפל בעניין הנוכחי שעומד על הפרק, על מנת להסיק מסקנות ריאליות.

דלי

השבת שלכם מעט רדומה ואתם מחפשים דרך לעורר אותה עם תכניות ומפגשים עם חברים. גם אם לא עולה בידכם לאסוף את החברים ולבלות איתם, נסו למצוא עיסוק ממנו תוכלו להנות גם לבדכם.

דגים

היום אתם לא תרגישו צורך לרצות את כולם סביבכם כמו שקורה לכם בדרך כלל, אלא אתם פשוט תהנו מהשבת הזו בדיוק בדרך שלכם. נסו ליישם את ההתנהלות הזו לעיתים תכופות יותר, זה יקל עליכם ויוריד מכם סטרס מיותר.

טלה

האופן בו אתם מתקשרים היום עם אנשים סביבכם הוא מאוד רגוע ונעים, מבלי שאתם חשים צורך להתעמת או להתווכח תוך כדי שיחה, גם אם אתם לא ממש מסכימים עם הנאמר. 

שור

יתכן ותקבלו הצעת בילוי בלתי צפויה מחבריכם, אך עדיף שתשארו בבית השבת ותתנו לעצמכם את השקט אליו אתם זקוקים. אל תרגישו מחוייבים להשתתף בארוע שלא נוח לכם בו.

תאומים

אתם מקבלים השראה מאנשים סביבכם ומחליטים לעשות מעשה בנוגע לדבר מסויים שדחיתם את ההתמודדות איתו. לפעמים כל מה שאתם צריכים הוא דחיפה קלה בכיוון הנכון.

סרטן

אתם לא מוכנים להוריד את המגננות שלכם כיוון שאתם חוששים להיפגע, אפילו במחיר של פספוס הזדמנות חיובית לקשר חדש. נכון שמשקעי העבר לא נותנים לכם מנוח, אך אל תתנו להם לעכב אתכם בחיים.

אריה

ארוע מסויים גורם לכם לפקפק בהחלטה שקיבלתם וזה מזעזע לכם את הבטחון העצמי. אתם לא רגילים להרגיש את התחושות האלה, לכן מוזר לכם שבכלל הגעתם לסיטואציה הזו.

בתולה

אנשים סביבכם לא מסכימים אתכם בנוגע להחלטה מסויימת אליה הגעתם ועליה אתם לא מוכנים לוותר. זכרו שחשוב להגיע לעמק השווה, במיוחד כשהדברים לא תלויים בכם באופן בלעדי.

מאזניים

הרבה מידע מציף אתכם במהלך השבת, חלקו מפתיע אתכם כיוון שלא התכוננתם לקבל אותו בצורה כל כך ישירה. נסו לאזן את התחושות שלכם על מנת לא להרגיש כאילו הדברים יוצאים מפרופורציות.

עקרב

ביקור לא צפוי יפתיע אתכם היום, כזה שלא ידעתם כמה רציתם באמת עד שלא נוכחתם בסיטואציה. למרות שאתם רגילים תמיד להיות אלה שיוזמים, נעים לכם לחשוב שזה קורה גם באופן הדדי.

קשת

נראה כי אתם מאוד מחוברים לתחושות הפנימיות שלכם ומצפן הלב שלכם מכוון אתכם באופן הפעולה הנכון לדעתכם. גם אם אנשים מפקפקים בכם, עמדו על שלכם וכך תדעו שעשיתם כמיטב יכולתכם.

דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: