הורוסקופ ליום שישי ה-29.12

גדי

שישי הזה מביא איתו אחריות מרובה לה אתם נאלצים להתחייב בהתאם לעומס הדברים שעליכם להספיק. אתם לא נותנים לעצמכם לקרוס תחת העומס כיוון שאתם מנוסים בתיעדוף נכון של לוח הזמנים והמשימות שלכם.

דלי

אתם שומרים על גבולות ברורים מאוד עם אנשים שמנסים יותר מידי להיכנס לעניינים האישיים שלכם, גם אם מדובר באנשים שאינם זרים. מבחינה מקצועית אתם מרגישים שהשבוע החולף היה מוצלח מאוד מבחינת הישגיות בעבודה ואתם פותחים את השנה החדשה בציפיה לקידום.

דגים

יתכן ותיתקלו בקונפליקט מסוים שעולה במהלך סוף השבוע איתו תאלצו להתמודד באורח רוח. גם אם העקרונות שלכם ברורים בעניין, דאגו לקחת את כל הפרמטרים בחשבון ולראות את הדברים מנקודת מבט רחבה.

טלה

היום מתאפיין בעצלנות מסויימת שמלווה אתכם ואתם מרגישים מעט חסרי אנרגיה. טוב שהגיע סוף השבוע בו תוכלו להוריד הילוך ולתת לעצמכם מנוחה ראויה. אל תזניחו את העניין על מנת לא לצבור תשישות לשבוע הבא.

שור

כדאי שתנצלו את היום על מנת להדק קשרים עם אנשים שיכולים לסייע לכם מבחינה אישית ומקצועית. נכון שיום שישי היום, אך אין ימים מוגדרים להזדמנויות חדשות שיכולות להביא אתכם למקום בו אתם שואפים להיות.

תאומים

אתם חייבים להיות פחות קשים עם עצמכם ולא לתת לעצמכם להיכנס לדכדוך בגלל עניין מסויים שאתם מתקשים להתמודד איתו. יש לכם מערכת תמיכה ענקית, השתמשו בה בלי להסס.

סרטן

אתם מרגישים בעומס של סוף השנה ורוצים להספיק לסיים המון דברים פתוחים שאתם לא רוצים לגרור לתחילת שבוע הבא. אנשים סביבכם מתנהלים בצורה שאינה מוסכמת עליכם ואתם מנסים לתמרן בין הרגישות שלכם לבין האינטרקציה איתם.

אריה

היום זה יום נהדר לעשיית מעשים טובים שיגרמו לכם להרגיש שאתם נותנים מעצמכם בחזרה. ישנם אנשים שמזלם לא שפר עליהם כשלכם לכן כל עזרה שתגישו עבורם תהיה מבורכת.

בתולה

תחושות נוסטלגיות מציפות אתכם היום ואתם כמהים לחיבה מאנשים סביבכם על מנת להרגיש רוגע וסימפטיה לה אתם זקוקים. תכננו לכם ערב שנה חדשה עם האנשים אותם אתם אוהבים, זו תהיה פתיחה נפלאה לשנת 2018.

מאזניים

נראה כי אתם מאוד נינוחים היום והראש שלכם נקי מעניינים שמטרידים אתכם בדרך כלל. אתם נרגשים לקראת מה שיביא איתו סוף השבוע בפרט, ומה שעומדת להביא איתה השנה החדשה באופן כללי.

עקרב

היום אתם תראו את הפירות של העבודה הקשה שהשקעתם לאחרונה, וכעת היא מתוגמלת. יתכן וזה יעודד אתכם לבצע השקעה כספית אטרקטיבית שכעת יש באפשרותכם לעשות, מבלי להיכנס למינוס.

קשת

יש בכם פרץ של מסע שופינג הבוקר ואתם מוכנים להסתער על החנויות כדי לחדש לעצמכם את המלתחה. מזג האוויר הנעים ותחושת סוף השבוע מעוררת בכם הרגשה נפלאה של רעננות ומוטיבציה.

דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: