בוא לגלות את החולשה והחוזקה הבולטת ביותר של המזל שלך

לכל אחד יש חוזקות וחולשות משלו.
למרות שזה יכול להיות קל לזהות תכונות אצל אחרים, זה יכול להיות די קשה לקבוע אותם עבור עצמנו.
אם אתם סקרנים מה הכוח והחולשה הגדולה ביותר שלכם, תמשיכו לקרוא והמזלות יגלו לכם הכל.
 

טלה

aries.png
הכוח הגדול ביותר: בטחון עצמי
החולשה הגדולה ביותר: אימפולסיביות

בשבילכם התחרות היא הכל. אתם אוהבים לדחוף את עצמכם בכל מה שאתם עושים, ואתם משדרים ביטחון. אחד הדברים השנואים עליכם, וזה לא מפתיע, הוא חוסר פעילות. כאשר אתם לא נמצאים בתנועה אתם מרגישים כאילו משהו חסר. כתוצאה מהצורך שלכם בפעולה, אתם לעתים קרובות פועלים מתוך דחף מבלי לחשוב על האופן שבו הפעולות שלכם יכולות להשפיע על אחרים או אפילו על עצמכם. זה בסדר להאט לפעמים ולחשוב באמת לפני שמתקדמים.

שור

taurus (1).png
הכוח הגדול ביותר: אחראי
החולשה הגדולה ביותר: לא ספונטני

אתם אולי הכי מקורקעים מכל המזלות - ולכן הכוח הגדול ביותר שלכם הוא הטבע האחראי שלכם. אתם מאוד מעשיים ואתם אוהבים שדברים נשארים עקביים ויציבים. בכל פעם שהדברים לא הולכים לפי התכנית, אתם יכולים להשתגע, ולכן החולשה העיקרית שלכם היא לא להיות ספונטניים מספיק. בעוד ששגרה זה מדהים, זה נחמד לשחרר וללכת עם הזרם לפעמים. נסו את זה ותראו מה קורה. 

תאומים

gemini.png

הכוח הגדול ביותר: הסתגלות
החולשה הגדולה ביותר: חוסר החלטיות

אתם סקרנים מטבעכם. אתם אוהבים לשאול שאלות ולקפוץ מנושא לנושא. הדבר המדהים בכם הוא שאתם בקלות יכולים להסתגל למצבים ואנשים חדשים. אתם לא מפחדים לשנות ואתם תמיד פתוחים לאפשרות ללמוד דברים חדשים ומרגשים. הבעיה היחידה עם להיות סקרן ובעל ראש פתוח כל כך היא כי לפעמים יש קשה לכם לקבל החלטה. 

סרטן

cancer.png
הכוח הגדול ביותר: סימפתיה
החולשה הגדולה ביותר: רגישות יתר

בשבילכם, הרגש הוא הכל. אתם החברים הכי טובים שיש כי אתם מאוד אוהדים ותמיד מוכנים לתת אוזן קשבת למי שזקוק לה. הבעיה הכי גדולה שלכם היא שלפעמים אתם לא מבינים שאחרים אינם רגשיים כמוכם. אתם נוטים להיפגע כאשר החברים שלכם לא רוצים לשמוע את הרגשות שלכם כל הזמן. אל תיפגעו - במקום זאת, פשוט מצאו חבר שאוהב באותה מידה לשתף רגשות כדי שתוכלו לדבר עליהם.

אריה

lion.png

הכוח הגדול ביותר: תשוקה
החולשה הגדולה ביותר: עקשנות

אתם אנשים לוהטים שאוהבים להיות במרכז תשומת הלב. מה שאחרים אוהבים אצלכם ביותר הוא התשוקה שלכם  לכל הדברים - לימודים, החברים שלכם, המשפחה ואפילו תכניות הטלוויזיה האהובה עליכם. למרות שהתשוקה שלכם היא מאוד נערצת, כאשר מישהו לא מסכים אתכם, התשוקה שלך נראית לעתים כעקשנות. כאשר נושא כלשהו, מטופש ככל שיהיה חשוב לכם, אתם תלחמו עליו בכל הכוח. הקפידו לא לבטל דעות של אנשים אחרים, כי הן חשובות לא פחות משלכם.

בתולה

virgo.png
הכוח הגדול ביותר: חריצות
החולשה הגדולה ביותר: שיפוט עצמי יתר על המידה

עבודה לפני הנאה, זה המוטו שלכם. הצלחה בלימודים או בעבודה והנראות שלכם כל כך חשובה לכם שלא תנוחו עד שתשיגו תוצאות מושלמות.  למרות שזה מדהים שאתם עובדים כל כך מסורים, זה לא כל כך מדהים שאתם מאמינים שצריך להגיע לשלמות כדי להצליח. אתם כל כך ביקורתיים עם עצמכם, כאשר באמת אין שום צורך בכך. אתם תספיקו את כל העבודה שלכם גם אם תיקחו הפסקה ותהנו קצת מהחיים

מאזניים

libra.png
הכוח הגדול ביותר: חברתיות
החולשה הגדולה ביותר: דאגנות יתר

אתם פרפרים חברתיים, לכל מקום שתלכו אתם תפגשו חברים חדשים. בכל הזדמנות, אתם מזמינים את החברים שלכם ועושים כמיטב יכולתכם כדי לגרום להם לחייך. למרות שזה מדהים שאתה חברתיים מטבעכם, אתם צריכים לדעת שזה בסדר גם לבלות זמן איכות עם עצמכם. לעתים קרובות אתם חושש שיש משהו לא בסדר עם להיות לבד, אז אתם מנסים למלא את הימים שלכם עד הסוף עם אינטראקציות חברתיות. תיקחו יום חופש מחברים ותתמקדו בלאהוב את עצמכם! המוח והגוף שלכם יודו לכם.

עקרב

scorpio.png
הכוח הגדול ביותר: אומץ
החולשה הגדולה ביותר: חוסר אמון

אתם לוחמים. אתם אנשים תקיפים שתמיד עומדים על מה שאתם מאמינים בו - איזו איכות נהדרת באמת. אם אתם חושבים שמישהו טועה, אתם תצביעו על זה ואתם תעשו זאת ללא פחד. בעוד הטבע האסרטיבי והלוהט שלכם הוא מדהים, אתם חייבים לדעת שלפעמים אתם לא תהיו צודקים. לעתים קרובות אתם לא סומכים על דברים או אנשים שאתם לא מכירים טוב, אבל זו לא בהכרח ההחלטה הנכונה בכל מצב. 

קשת

sagittarius.png
הכוח הגדול ביותר: הרפתקני
החולשה הגדולה ביותר: חוסר סבלנות

אתם ללא ספק ההרפתקניים והסקרנים ביותר בגלגל המזלות. אתם אוהבים לחקור מקומות חדשים ומרגשים ואתם תמיד מוכנים לנסיעה. בגלל שאתם אוהבים לשוטט, אתם משתעממים ומאבדים סבלנות מהר מאוד כשקצב החיים שלכם מאט. תלמדו ליהנות מאותם ימים "משעממים" לכאורה ולהשתמש בהם כדי לאגור כוחות לקראת ההרפתקה הפראית הבאה שלכם.

גדי

capricorn.png
הכוח הגדול ביותר: מסירות 
החולשה הגדולה ביותר: רצינות יתר.

אתם ההגדרה של מסירות, מזל גדי. ברגע שאתם מתחייבים למשהו, אתם לא מפסיקים עד שתגיעו למטרה שלכם. אמנם זה מדהים להיות מלא מוטיבציה, אתם צריך לעצור ולהריח את הורדים פעם בזמן מה. קחו הפסקה מכל העבודה הקשה שלכם ותקדישו את הזמן כדי להתחבר מחדש עם החברים שלכם, לבלות עם המשפחה, להירגע ולצחוק. אתם לא צריכים להיות ממוקדים לחלוטין.

דלי

aquarius.png
כוח: פרוגרסיביות
החולשה הגדולה ביותר: אידיאליסטים מדי

אתם לא מאלה שמוכנים לקבל את המילה "לא". כאשר מישהו אומר לכם שאתם לא יכולים לעשות משהו, אתם תמיד מנסים להוכיח אחרת. אתם שונאים מגבלות וגבולות ואנשים שאינם מסכימים איתכם, ואתה פותרי בעיות מטבעכם. להיות פרוגרסיבי זה דבר יפה ונפלא, רק צריך להבין שאתם חייבים להיות גם מעשיים בהגדרת המטרות שלכם. חלום גדול, אבל חלום מציאותי.

דגים

pisces.png
הכוח הגדול ביותר: נדיבות
החולשה הגדולה ביותר: לא אנוכיים מספיק

מזל דגים, הכוח הגדול ביותר שלכם הוא החולשה הגדולה ביותר שלכם. אתם כל כך נותנים ונדיבים ואתם תמיד שמים אחרים לפני כל דבר. זה מדהים שאתם רוצים לעשות אחרים מאושרים, אבל אתם צריכים לוודא שאתם מטפלים בעצמכם עם אותו חסד! תשמרו על עצמכם ואמרו לא מידי פעם כשמישהו מבקש ממכם לעשות משהו בשבילם.