המזלות שהכי סביר שיתגרשו

לפעמים החיים מביאים לנו לימונים ואנחנו צריכים לעשות מהם לימונדה. אבל, לפעמים הם מביאים לנו לימונים ויש תולעת בפנים. מה אנחנו רוצים להגיד בכל הדימוי הזה? ובכן, יש דברים בחיים שקורים על הצד הטוב יותר של החיים, אבל ישנם דברים שפשוט לא מסתדרים, כמו נישואים. מה קורה אז? נכון, גירושים.

אז איזה מזלות יותר סביר שיצעדו בדרך לרבנות? הנה המדרג.

גדי

מזל גדי ידוע באחריות וברצינות שלו בהתנהלות בחיים. הוא מאוד מסור, אבל הקריירה היא אחד הדברים היותר חשובים לו. לרוב זה גובל בהתמכרות קשה לעבודה והזנחה של חיי הזוגיות, כיוון שהוא לא יודע מתי לשים את הגבול בעבודה ומתי דרוש שיפור במערכת היחסים. בעיה? בהחלט.

דלי

אתם לא תמצאו את מזל גדי בחתונה אלא אם כן הוא ממש חייב להיות בה. מוסד הנישואים לא מעניין אותו והוא מעדיף להתרכז בניווט החיים שלו באופן עצמאי ושאינו תלוי באחר. לכן, גם אם הוא מתחתן אבל הנישואים לא מוצלחים, לא תהיה לו בעיה לפרק את החבילה.

דגים

נכון, הרומנטיקה והאהבה מגדירים את מזל דגים כערך עליון, אבל בכל הנוגע לנישואים, המצב לא כזה מאיר עיניים. האמוציות כאן מאוד מוחצנות ויש קושי להתמודד עם לחצים, לכן כשהכל מצטבר לכיוון שלילי, הוא יעדיף לשחות החוצה.

טלה

מוסד הנישואים לא דוחה את מזל טלה, כיוון שהוא באמת מלא תשוקה ורצון לאהוב. כאשר הוא באמת מוצא את אותו בן זוג שמטריף את החושים שלו, הוא נותן את כל כולו, אבל כשהוא מרגיש פתאום חוסר בטחון בקשר, זה יכול להתפך בשניה לחוסר סבלנות ועצבים.

שור

אין על מזל שור בנאמנות לקשר. הוא יתן את החיים שלו עבור מי שהוא אוהב, במיוחד עבור מי שאותו הוא בחר כבן זוג למסע המשותף יחד. האדיבות והקסם שלו מביאים את מערכת היחסים בה הוא נמצא לרמות אהבה וטיפוח שאין כמוהן, ועל כן הנישואים שלו יחזיקו מעמד בלי בעיה.

תאומים

מזל תאומים הוא מאוד משפחתי ולפעמים אפילו מסורתי בצורה בה הוא בוחר להתייחס לחלק הזוגיות בחייו. אבל, כשם שהוא פורח על אלמנט החופש שכל כך מהותי לו בחיים, כך יהיה לו קל גם לוותר על התא הזוגי אם הוא ירגיש שזה מאיים על העצמאות שלו.

סרטן

משפחה היא הערך הכי עליון של מזל סרטן וזו השאיפה האולטימטיבית שלו בחיים – משפחה מאושרת. הוא יעשה את הכל כדי להגיע לזה, עם המון אהבה, דאגה ומסירות עד אין סוף. גם אם ישנם מכשולים בדרך, הנישואים שלו יהיו מטרת העל, לכן הוא לא יהיה מוכן לוותר עליהם בחיים.

אריה

בזמן מערכת יחסים מזל אריה יכול להתנהל באופן מנותק רגשית, כזה שלא ממש משפיע עליו לרעה אם הקשר לא בדיוק פורח. עובדה זו אולי מיטיבה עם האריה עצמו, אך זה יותר בעייתי כשאין ממש אמפתיה לסערת הרגשות שיכולה להגיע מבן הזוג שלו.

בתולה

אחד המזלות הכי נאמנים ומסורים בגלגל, כזה שידאג לתא המשפחתי שלו בחרוף נפש. הדבר הכי חשוב לו בזוגיות, כזה שמזין את האהבה והמחוייבות שלו, הוא קבלת אותו אמון ומסירות באופן הדדי. כשזה מתרחש, הנישואים יהיו לנצח מבחינתו.

מאזניים

זה המזל שמייצג זוגיות ונישואים בצורה הכי טבעית וטהורה. הוא תמיד מחפש אחר בן הזוג המושלם בשבילו, עבורו יתן את כל העולם. כשהוא נמצא במערכת יחסים הוא מאוד נאמן ולא אנוכי. אבל, אם הוא מרגיש התדרדרות באהבה ובאמון, הוא לא יוכל לשאת את זה ויתחיל לפזול לצדדים.

עקרב

עקרב מתנהל בצורה מאוד אינטנסיבית במערכת יחסים אוהבת, והוא נותן את כל כולו, עם המון תשוקה. אבל, הפחד הגדול שיבגדו בו ובאמון שלו גורם לו לפרצי קנאה מטורפים. אם הוא לא ישים לב מה זה עושה לצד השני, שלא יתפלא אם הוא יקבל מסמכי גירושין לחתימה.

קשת

הרפתקנות ועצמאות הן התכונות שהכי מאפיינות את מזל קשת, אבל כמו שכולנו יודעים אי אפשר תמיד לקלוע לאותם ערכים גם עם בן הזוג הנבחר. לכן אם הוא לא חולק עם קשת את אותן האנרגיות, זה לא יחזיק להרבה זמן, גם אם יש אהבה באוויר.

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: