כל האמת על מזל שור - המזל העקשן מכולם

מי אתה מזל שור? האם אתה באמת מוביל את החיים שלך עם זוג קרניים חדות שלא נותנות לאף אחד סיכוי כשאתה דוהר לעברו? 
מזל שור משוייך ליסוד האדמה, משמע שהוא תמיד נמצא עם שתי רגליים על הקרקע, יציב ורציונלי, לא במקרה. אבל, מצד שני זה גם מאפיין אותו ככזה שלא הכי קל להסתדר איתו בצורה קלה וזורמת. כשאחרים סביבו מסכימים עם הדעות שלו ויש הרמוניה בין איך שהוא רואה את הדברים לנכון לבין הזרימה שלכם בעניין - הכל פיקס. אבל אם תנסו לחלוק עליו או לצאת חוצץ כנגדו, יש מצב חזק שתקבלו נגיחה, אפילו שתיים. 

שור

 

עקשנות כמאפיין מס' 1

העקשנות היא התכונה היא בולטת אצל השור והוא לא מוכן לוותר עליה גם במחיר של להיכנס עם מישהו לפינה לא נעימה. הוא לא מתפשר על הערכים והרצונות שלו, פעמים רבות גם עד כדי ניתוק קשר עם אותו אדם שלא מתקפל אל מולו. הרציונל שמנחה אותו יחד עם הדבקות שלו בכנות ללא פשרות, מציגים אדם קשה שלא קל לחדור אותו או לנסות להביא אותו לצד שלכם, לא בחברות, לא בזוגיות וגם לא כבני משפחה. הוא מאוד החלטי וברגע שהגיע להחלטה הוא לא יזוז ממנה. הנחישות והאמביציה שלו מביאה אותו רחוק בחיים, אבל לרוב גם מסרסות אחרים שנתקעים לו באמצע הדרך להצלחה.

סמל השור

שור

מזל שור מאופיין על פי החיה שמסמלת נגחנות, התפרצות פראית ודורסנות שלא משאירה פצועים בשטח. זה לא אומר חלילה שהוא בנאדם רע, אלא אדם שלוקח מה שהוא חושב ששייך לו בצדק ובעבודה קשה. בשילוב עם העקשנות הגדולה שלו הוא מצליח להתקדם בחיים לגבהים מרשימים, אבל הרבה פעמים הוא מגיע לשם לבדו, כיוון שכל השאר נואשו מללכת לצידו באופן סימפטי וללא פחד שיכנס בהם.

התאמה מושלמת

מבחינה זוגית, מי שיתאים להיות בן הזוג של מזל זה יהיה חייב לספק לו גירוי רגשי ומנטלי לאורך זמן. כיוון שהשור מאוד פרקטי אין לו זמן מיותר לבזבז, לכן כשהוא מזהה שהקשר לא מתקדם למקום נכון עבורו, הוא פשוט הולך למצוא את ההתאמה הבאה. מזל גדי למשל מאוד מתאים לשור בזוגיות. שניהם חולקים אותם ערכי ליבה של נחישות, רצינות ואחריות טוטאלית. שניהם מניעים את החיים שלהם באופן עצמאי ושאינו תלוי באחרים. לכן הקשר בניהם כל כך זורם, כיוון שאף אחד לא מחזיק נר לשני.

תשוקה לחיים

via GIPHY

התשוקה של מזל שור לא מודגשת רק בין הסדינים, אלא גם מבחינה מקצועית בחייו. הוא יעשה הכל כדי למצב את עצמו במקום אותו הוא רואה מאתגר והולם עבורו, בייחוד בתפקידים ניהוליים ועסקיים שדורשים החלטיות ויוזמה שאינה מתפשרת. כמובן שהכסף הוא אלמנט מאוד משמעותי עבור השור, לכן הוא דוהר לעבר המקומות בהם יוכל להתרווח בנוחות ובאופן חומרי מפנק.
ברור שמאחורי החזות הנוקשה הזו עומד גם לב רחב ומלא אהבה, כזו היוצאת ממנו ללא תנאים כלפי מי שהוא אוהב באמת.