כך תשמרו על מזל גדי מאושר

מזל גדי, כידוע, מאוד סלקטיבי לגבי האנשים איתם הוא מתחבר בחיים, בייחוד בכל הקשור בבני זוג לחיים. הסטנדרטים שהוא מציב עבור עצמו הם מאוד גבוהים, לכן הוא גם לא מתפשר עליהם כשדורש אותם מאחרים. אם אתם נמצאים בעמדה בה קיבלתם פידבק חיובי ומעצים ממנו, קבלו ח.ח ענק, כיוון שזה ממש לא עניין של מה בכך. בכלל, אם אתם מצליחים לשמור איתו על זוגיות אוהבת ומכילה, זכיתם בפיס, כיוון שהגדי ידוע במסירות וביכולת האדירה שלו להעניק אהבה, אמיתית וכנה.

אז כדי להגיע איתו למקומות הנפלאים האלה, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם בעניין.

הומור זה חשוב!

כיוון שמזל גדי כשלעצמו לא נוטה להשתטות בצורה משולחת רסן, הוא מאוד מעריך כשזה קורה אצל בני הזוג שלו. הוא נמשך לשם מיידית וזה מעורר בו תחושות של שמחה והנאה, גאווה וסקרנות להמשך. אם הצלחתם לחדור את הרצינות התהומית שלו עם פרצי צחוק שמכאיבים בבטן, הוא ימשך אליכם עוד יותר ועוד יותר, עם כל חיוך מחדש.

היו מתוכננים

כן, ספונטניות היא לא דבר חזק אצל מזל גדי, הוא פשוט לא מתוכנת ככה. הוא קונטרול פריק ידוע לשימצה, לכן אם תנסו להפתיע אותו עם איזו חופשה רומנטית פתאום באמצע החיים, הוא יחשוב שהתחלקתם על השכל, כי למי יש זמן לזה עכשיו??

אל תהיו בזבזנים

חסכנות היא מעלה, כך לפחות מזל גדי רואה את העניין, לכן פזרנות עם כסף הוא לא עניין שהוא יוכל לחיות איתו בשלום. הכל כאמור חייב להיות מתוכנן, כולל תקציב מסודר ומפורט על כל מה שנכנס לחשבון וכל מה שיוצא ממנו. חשוב שתראו את ההערכה הזו לכסף גם מהצד שלכם, כיוון שמבחינת הגדי זה אמצעי גמול על עבודה קשה, עליה הוא לא מוכן להתפשר.

 

צמיחה היא משמעות החיים

מזל גדי ידוע במחוייבות ובנחישות הגבוהה שלו להצלחה באמצעות עבודה קשה. זה מה שהוא מצפה גם מבני הזוג שלו, כיוון שהוא לא יכול לסבול אפילו את המחשבה על עצלנות או פרזיטיות. אם הוא יבחין בחוסר מוטיבציה מתמשך מצידכם לעלות איתו יחד במדרגות ההישגים בחיים, הוא לא יוכל להרשות לעצמו להישאר אתכם במקום הזה. הצמיחה היא מהות החיים בשבילו.

רוצים לצמוח יחד עם מזל גדי? תיישמו את הכתוב ואתם שם בלי בעיה.