המבלבל הלאומי : מזל דגים, למה הוא כל כך מבולבל ומבלבל?

אתם חושבים שאתם מכירים את מזל דגים, אבל לא באמת. בעקרון, הודות למיקום שלו במפת המזלות הוא מקבל תכונות של בן הזקונים במשפחה. זה שלא תמיד מבינים אותו אבל תמיד מגוננים עליו פן ישבר לרסיסים. הוא מאוד חברותי ומאוד תשוקתי לגבי החיים, בצורה כל כך עוצמתית עד כדי כך שלפעמים הוא לא יכול לעצור את עצמו מלשחות ישר אל תוך המערבולת. בואו וניתן לכם כמה הארות לגבי המזל בעל קשקשי הזהב.

אמפתיה ככוח עליון

מזל דגים ידוע ביכולת המיסטית שלו לגלות אמפתיה עמוקה כלפי אחרים, וממש להתחבר איתם ברמת הזדהות עמוקה ומדוייקת. האינטואיציה שלו מאוד חזקה וגורמת לו להיות מסוגל לדעת מה מתחולל לכם בתוך הראש והלב, גם אם אתם לא בהכרח מכירים ממש טוב. הבעיה מתחילה כשהוא לוקח את מכלול התחושות האלה עמוק אל תוך הלב שלו, כיוון שזה משפיע עליו כאילו היה בתוך הראש שלכם.

יותר מאישיות אחת?

נכון שכל מזל הוא אדם אחד וייחודי בפני עצמו, אבל כשמדובר במזל דגים, אתם יכולים ללכת לאיבוד בין כל גווני האישיות שיוצאים ממנו. יש לו כשרון מדהים להתאים עצמו לכל סיטואציה ולהפגין חזות שתהיה נעימה ונגישה עבור כל אדם, ללא הבדלי דת, גזע או מין. הוא יכול להיות רציני ואלגנטי מאוד, אך בסיטואציה שונה הוא גם יכול לגלגל אתכם מצחוק תוך כדי שהוא מוציא פסטה מהאף, לא פחות.

קל להתחבר איתם, אבל מה קורה שם באמת?

הזרימה שכל כך מאפיינת את מזל דגים, החברותיות שלו והאופי הססגוני מושכים כמעט כל בנאדם לרצות להתחבר איתו ולהיות קשור בו. אבל, למרות שההתחברות הראשונית נוצרת בקלות, זה באמת לא מדד לכמה שדגים מתחבר לאדם השני באופן אמיתי. העניין הוא, שלא משנה כמה דגים גורם לכם תחושת הקלה ונחמה כשאתם מספרים לו את מה שעל הלב שלכם, הוא אף פעם לא מרגיש שאתם יכולים להכיל אותו באותה המידה ובאותם מעמקי נפש...

מציאות ודמיון כמערבולת יצרים

פנטזיונרים אמיתיים, כאלה הם הדגים. זה אולי נפלא להיות מסוגלים להפעיל את הדמיון בצורה כל כך מוחשית בחיים, אבל כשהדמיון מתערבב עם המציאות, אז מתחילות הבעיות. המודעות הרגשית של מזל זה היא עצומה, אך המודעות הרציונלית לא תמיד נמצאת באותו קו. לכן, לפעמים יש תחושה שמה שקורה במציאות לא מתיישב עם הצורה בה דגים רואה את הדברים בראשו, וחוסר האיזון הזה מתסכל אותו.
לא פלא שהכפילות המאפיינת את המזל הזה כל כך מייחדת אותו, הוא כמו שקית של הפתעות בתוך בנאדם. אנחנו רק יכולים לאחל לכם מזל דגים כחבר אמת, אתם רק תרוויחו מזה.