איזה אימוג'י אתה לפי המזל שלך?

האימוג'י, "רגשון" בעברית, הוא חלק בלתי נפרד מחיינו הדיגיטליים. הם נהיו חלק כל כך חשוב בתרבות שלנו שאפילו הוציאו עליהם סרט! הם מאפשרים לנו להביע רגשות שלא ניתן לעלות על כתב בעת התכתבות ואפילו לעזור לנו להעביר מסר ברור וחלק באמצעות קליק אחד. אז אם אתם לא יכולים שלא לתהות, איזה אימוג'י מתאים למהות הפנימית שלכם, הכוכבים ענו על השאלה הזו. 

אז מהו האימוג'י שמייצג אותכם על פי המזל שלכם?

טלה

אתם מלאי אנרגיה. אתם נחושים ולהוטים וזה רק בלשון המעטה. אתם חייבים להיות ראשונים בכל דבר. "שריר הזרוע" הוא האימוג'י המושלם בשבילכם מכיוון שהוא מתאר את מזל טלה בגלל הערכה שלכם לאומץ, מנהיגות ואתגרים פיזיים ומנטליים. אתם תמיד תרוצו עם הראש קדימה, מבלי להתעקש על הפרטים הקטנים. אתם מכווני מטרה ותמיד משיגים אותה.

שור

אתם סימן אדמה, ואתם מעריכים את החושים של המגע והטעם על פני האחרים. אתם סבלנים ואמינים, אתם אוהבים להנות מהדברים היפים שיש לחיים להציע ואתם ממש לא מתביישים בזה. אתם ידועים ביכולת שלכם לקלוט ולהבין את הצד השני בכל מצב, ותכונת האופי הזו היא ממש משב מרענן של שמנים אתריים בשביל החברים שלכם. שתי התכונות הללו הופכות את אימוג'י המסג' לכזה שמתאים לכם בצורה מדוייקת להפליא.

תאומים

אתם מזל בלתי צפוי. אתם רבי מימדיים ומסוגלים להיות שובבים ונמרצים ברגע אחד ורציניים לחלוטין רגע אחריי. התאומות המרקדות מסמלות את הדואליות שלכם, אך גם את האופי החברתי והתקשורתי שלכם. אתם שונאים להיות לבד ואתם מעולים בניהול שיחות. אתם גם תכליתיים מאוד, בדיוק כמו האימוג'י הזה. הרי לא תשתמשו בו סתם כך. אומנם אתם עלולים להיות לא החלטיים ולא עקביים, אך מה שבטוח, אף פעם לא משעמם איתכם.

סרטן

אתם נאמנים מאוד. אם יש משהו שאתם מעריכים יותר מכל דבר אחר זה את קרובי המשפחה והחברים שלכם. אתם מזל סנטימנטלי וסימפתי, מאוד חשוב לכם ליצור קשרים מהר ולשמר אותם היטב. אתם פשוט מלאי אהבה. לפעמים אתם עלולים ליפול לרגשי קנאה עזים, אך כל עוד המצב בבית יהיה הרמוני, סביר להניח שתהיו מאושרים ורגועים.

אריה

המוניטין שלכם מדבר בשם עצמו, אתם ללא ספק אחד המזלות היותר דומיננטיים. אתם מלאי ביטחון עצמי ויוצרים מסביבכם אווירה מלכותית. לכן האימוג'י מריחת לק הוא מושלם בשבילכם כי הוא משדר יוקרה, בדיוק כמוכם. כל עוד אור הזרקורים מופנה אליכם אתם חביבים ומלאי אהבה ותמיד תסמכו לחלוק אותו עם אחרים. לפעמים אנשים חושבים שאתם יהירים או עקשנים אבל אתם יודעים שאתם פשוט בני אצולה.

בתולה

אתם אנליטיים מאוד, אף פרט קטן לא נעלם מעינכם. לפעמים אתם עלולים להיות שקועים כל כך בפרטים הקטנים שהתמונה הגדולה חומקת מכם. בגלל היכולת הזו ואלמנט האדמה במזלכם, אתם יודעים ליהנות מהדברים הקטנים והארציים שהחיים מביאים כמו טבע, ספרים ובעל חיים. בדיוק כמו בלש, אתם יודעים לנתח את כל האופציות שעומדות בפניכם ולהגיע לתשובה הנכונה.

מאזניים

אתם מעריכים את הצדק מכל לכל דבר אחר. לחיצת היד מסמלת בדיוק את הדברים שאתם כה דוגלים בהם: שלום, שותפות וקשר. אתם אוהבים להקיף את עצמכם באנשים, בייחוד כאלה שיכולים להחזיק שיחה מאתגרת ואינטליגנטית. אתם חותרים לשלום ואתם עלולים להיות כל כך נלהבים שאתם שוכחים את הרצונות שלכם. לכן תתמקדו בשיתוף פעולה, שמאפשר לכל אחד מהצדדים לקבל את הטוב ביותר.

עקרב

אתם מסתוריים מאוד ואתם מעולים בלשמור סודות. בתור מזל מים אתם מלאי רגש, אתם יכולים להיות נועזים ונלהבים אך גם רגועים ושקטים כמו מימיו של אגם. רקדנית פלמנקו זה ייצוג מעולה בשבילכם כי הפלמנקו מייצג נועזות אך גם פיתוי מסתורי. לפעמים אתם עלולים להיות לא מובנים לאנשים אחרים, אך לא משנה מה, אתם תמיד תהיו נאמנים לעצמכם.

קשת

אתם אוהבים את חיי הנדודים. אתם תמיד מתכננים את הטיסה וההרפתקה הבאה שלכם, גם כשאתם נמצאים בעיצומה של אחת מהן. אתם בעלי ראש פתוח וחקרני, ואתם תמיד מגלגלים בראשכם רעיונות פילוסופיים כמו, האם חדי קרן קיימים או שהם רק אגדה? אתם מלאי אנרגיה ולפעמים עלולים להיות נחרצים מדי עם אנשים, אך הכוונות הטובות והאופטימיות שלכם, לא תאפשר לאף אחד לכעוס עליכם לזמן ארוך.

גדי

השומר המלאכותי. אתם "נשמות עתיקות". אתם מעריכים חוקים ונוטים לעבר חיים מסורתיים ושמרניים. אתם אחראיים ומושמעים ויש לכם אהבה גדולה לעבר, לכן משמר המלכות באנגליה הוא סמל מושלם בשבילכם. אתם שמים לעצמכם כדגל עבודה קשה, ושום דבר לא יוציא מכם חיוך או יסיח את דעתכם בזמן שאתם שוקדים על הפרויקט הנוכחי שלכם. אנחנו ממליצים לכם לשחרר את הכובע לפעמים ולתת לצד הילדותי בכם לפרוץ החוצה.

דלי

מזל דלי הם אינדיבידואלים וידועים בתור הוגים דגולים. אתם נהנים מפתרון בעיות ותמיד מוכנים לפצוח בשיחה אינטלקטואלית. חלק מבני המזל הם מופנים וצריכים זמן לבד בשביל להגות ולצבור כוחות, וחלקם אוהבים מאוד חברה והם מתמלאים באנרגיות כשהם נמצאים בתקשורת עם אנשים. אך כל הסוגים של בני המזל נהנים מתהליך החשיבה וההתחבטות, לכן האימוג'י החושב הוא פשוט אתם.

דגים

בתור סימן מים, אתם רגשיים, אמפתיים ויותר נוטים לביטוי עצמי ממזלות אחרים. יש לכם נטייה חזקה לצד האמנותי, אם חזותי או מוזיקלי. אתם מאוד אוהבים חברה טובה ואתם ככל הנראה האנשים הכי פחות אנוכיים על גביי הפלנטה. אם יש לכם שאיפה אחת בחיים, היא להעניק לעולם משהו יפה. לכן אימוג'י של פלטת צבעים הוא בדיוק הכלי שמסמן את הרצון הזה.