למה אני עדיין לבד? גלגל המזלות מאיר לכם את העיניים

לבד זה לא כיף, איך שלא תסתכלו על זה. ברור שיש אנשים שאוהבים להיות יותר דבק וכאלה שלא ממש מרגישים את הצורך להיות אחד בעכוז של השני כל הזמן, אבל לבד זה לא כיף, בגדול. תוהים למה לעזאזל אתם ממשיכים להיות סינגלס? בואו תבינו מה מקור העניין.

גדי

אתם נוטים לשמור טינה בקטע טוטאלי. נכון שאם אנשים פוגעים בכם זה יוצר משקעים, אבל תבחנו כל מקרה לגופו ואל תחסמו אחרים בלי לתת להם צ'אנס לכפר על המעשים שלהם. בייחוד כשמדובר בבני זוג.

דלי

הסיבה לכך שאתם לבד היא כי אתם מבודדים את עצמכם, את הלב שלכם יותר נכון. בגלל שאתם לא מכניסים אף אחד יותר מידי פנימה, אתם לא מצליחים לפתח את הקשר למה שהוא יכול להיות.

דגים

אתם גורמים לבני הזוג שלכם להרגיש שהם אף פעם לא מספיקים לכם. למה? כי אתם פשוט לא יכולים לשבת בשקט ולהנות מהרגע. תמיד יש משהו שקורץ לכם לבדוק מה מסתתר שם מאחורי הפינה.

טלה

יש לכם צורך בשליטה, כל הזמן, עם כל אחד. זוגיות לא ממש ניזונה מהתנהגות כזו, אתם חייבים להבין את זה. גם הצד השני חייב שיהיה לו SAY בדברים שממלאים את מערכת היחסים, אז אל תתעלמו מכך.

שור

יציבות ובטחון בקשר זה הדבר הכי חשוב לכם, לכן אתם גם הכי מפחדים שהעקרונות האלו לא יתקיימו. זה גורם לכם להיות חשדניים ולא רגועים, וכשזה יוצא החוצה זה פשוט בלתי נסבל.

תאומים

יש לכם אישיות כפולה, אתם יכולים להיות מקסימים ואופטימיים רגע אחד, אבל מיד לאחר מכן אתם יכולים להיות סמל הדכאון והתסכול. חושבים שזה קל לעיכול? ממש לא.

סרטן

יש לכם שכבה עבה מאוד של חוסר בטחון שגורמת לכם להרגיש תמיד כאילו אתם לא מספיק טובים. זה מביא אתכם לפקפק בעוצמות שלכם ולהרגיש רגשי נחיתות. מתוך ההרגשה הזו אתם מחבלים בקשר במו ידיכם.

אריה

האופי העוצמתי שלכם אולי מושך אליכם אנשים בתחילת הקשר, אבל ככל שהזמן עובר הוא הופך להיות הדבר היחיד שקיים. אגו זה לא דבר שמקדם זוגיות, זכרו את זה.

בתולה

פרפקציוניזם יכול להוביל אתכם לתפקיד בכיר בעבודה, או לכבוש את פסגת הר בהימלאיה, אבל בכל הנוגע לעניינים שבלב, אין מושלם. חשוב שתבינו את זה, כיוון שאי אפשר לעמוד בסטנדרטים של שלמות כל הזמן, גם לא בחצי מהזמן.

מאזניים

הרחמים העצמיים שאתם כל כך אוהבים להשקיע בעצמכם לא יכולים להצמיח זוגיות חיובית וחזקה. כשאחד הצדדים כל הזמן מבואס וחושב שהוא כשלון מהלך, זה מחלחל גם לצד השני ומוריד אותו.

עקרב

יש לכם טבע נוראי שמכריח אתכם כל הזמן להראות לצד השני איפה הוא טעה וכמה הוא חייב להתאפס על עצמו. לא כולם נהנים מגאווה עצמית ומודעות עצמית כשלכם, אבל זה לא אומר שצריך לזרוק להם את זה בפרצוף.

קשת

אתם ידועים בספונטניות שלכם, אבל אתם גם ידועים בכך שזה אומר שאין לכם בעיה לקפל את הפקלאות ולהתחפף. זה לא עובד ככה בזוגיות אמיתית, אתם חייבים להתעמת עם הדברים, גם הקשים.

הפנמתם? מצויין. עכשיו כנסו לאפליקציית הכרויות ויאללה!

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: