הורוסקופ יומי 28.12

גדי

יש בכם תחושה של חוסר וודאות כלכלית שמטרידה אתכם היום, כאילו ישנו איזה עניין מסויים שדורש את ההתערבות שלכם בנוגע להכנסות וההוצאות של התקופה האחרונה. אל תילחצו מהנתונים, אלא נסו לשקול את צעדיכם בצורה מדודה.

דלי

אתם נוטים להסתכל על צלחות של אחרים ומנסים להבין איך אתם יכולים למנף את עצמכם לפי מה שמניע אותם. היצירתיות שלכם נמצאת במן מצב חסום, לכן אתם פתוחים לקבל עזרה מהסביבה.

דגים

יש בכם תחושה נהדרת של התרגשות והתחדשות לקראת בוא השנה החדשה, ואתם מנסים לברור מבין עשרות האפשרויות שיש לכם בנוגע לחגיגות הסילבסטר. כך או כך, אתם אסירי תודה על האנשים שיש בחייכם איתם אתם זוכים לבלות בכל יום.

טלה

אתם מרגישים בצורך הדוחק להכניס עוד עניין לחיי היומיום שלכם ואתם מנסים לחשוב מה יהיה שווה את זמנכם. אל תשללו תגבור פעילות גופנית שיעזור לכם לפרוק אנרגיה מצטברת וכך גם להיטיב עם הגוף שלכם.

שור

אתם לא ממש נוהגים להתחיל באינטרקציה יזומה עם אנשים זרים כיוון שאתם יותר מידי מרוכזים בדברים שיושבים לכם על הראש. למרות שמיומנויות התקשורת הבינאישית שלכם נהדרות, יותר סביר שקשר כזה או אחר יתחיל כשהצד השני יוזם אותו.

תאומים

אתם תמצאו את עצמכם באמצע אירוע שלא חשבתם כלל להיות נוכחים בו, אך פתאום אתם מבינים כמה חשובה ההשתתפות שלכם בנושא. יש לכם המון מה לומר כדי לתרום לתהליך הכללי ועל כן אתם מאוד אינטרקטיביים במהלך המפגש.

סרטן

היום דברים שאין לכם ידיעה ברורה לגביהם יתבהרו ואתם תקבלו תשובות לשאלות שמטרידות אתכם. המזל מאיר לכם פנים ואתם עומדים לזכות במתנה או סכום כסף שירווח לכם מעט את חשבון הבנק.

אריה

מצב לא נעים יתפוס אתכם היום לא מוכנים והכעס שלכם יהיה בהתאם. אתם יודעים שאתם לא יכולים תמיד לשלוט בהתנהגות של אנשים אחרים, אך כשזה מוצג בבירור מול העיניים שלכם אתם פשוט מאבדים את זה.

בתולה

יתכן ותצטרכו להיתמך היום על ידי עצה מאנשים סביבכם, כיוון שאתם מרגישים מעט אובדי עצות בנוגע לנושא מסוים שאתם מוטרדים ממנו. אין שום בושה לבקש עזרה כשאתם צריכים אותה, לכן עשו זאת בלי להסס.

מאזניים

לפעמים יש מצבים בהם אתם אפילו מפתיעים את עצמכם ומתנהגים בצורה שאינה ממש אופיינית לכם. ישנם מקרים בהם התוצאה היא חיובית לטובתכם, אך לעתים דברים גם לוקחים כיוון אחר. אל תילחצו ממצב שכזה, פשוט קבלו אותו והמשיכו הלאה.

עקרב

הרבה תכניות מצטברות לכם על השולחן לקראת סוף השבוע, בייחוד בסימן השנה החדשה. אתם מנסים לבחון אילו אירועים יטיבו אתכם לא רק ברמת הבילוי, אלא גם ברמה של קשרים מועילים לעתיד.

קשת

האמוציות שלכם מקבלות היום תשומת לב מיוחדת ואתם לא מנסים אפילו למנוע את ההתרגשות שעוטפת אתכם. חברים מעודדים אתכם לבצע דבר מה שהיססתם לגביו, אך כעת יחד עם כל הרוח הגבית הזו אתם מעוניינים לקפוץ למים, כמו שאתם עושים בכל שאר הדברים.

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: