איזו תנוחה כל מזל מעדיף במיטה?

אין ספק שבכל הנוגע לעניין המיני בחיים שלנו, יש לנו הרבה מה לחשוב/להגיד/לרצות ולממש. זה לא סתם אגב, זה ברור לכם. הרי כל המהות שלנו כבני אדם מושפעת מאלף ואחד אלמנטים כאשר המיניות היא אחד המשמעותיים בהם. גם כאן מערך הכוכבים חושף בפנינו את מה שמבעיר לנו את האש מבפנים, לפי המזל שלנו. אז איך כל מזל אוהב את המגע מתחת לסדינים?
 

גדי

דווקא בתחום המיני אתם יוצאים מהרצינות שכל כך מאפיינת אתכם ונותנים בראש. התנוחה האהובה עליכם היא כשהפרטנר שלכם יושב מעליכם וככה זה מעצים את התחושה כולה. העיניים ממוקדות והמבט חודר, ואין לכם שום מבוכה בסיטואציה הזו.

תנוחה

דלי

המזל שידוע בנסיינות הנועזת שלו ובחוסר המעצורים, לכן אל תתפלאו אם תמצאו את עצמכם לא רק בתנוחות אקרובטיות, אלא גם במיקומים שונים בבית או בחוץ. מקלחת? למה לא בשותף? טיול ביער? אל תשכחו להביא שמיכה רכה.

דגים

סמל הרומנטיקה וזה שאוהב שהעניינים מתלהטים כמו מדורה עם בקבוק שמן לידה. התנוחה האהובה עליכם ממחישה את האינטימיות האינטנסיבית שאתם כל כך אוהבים, בזמן שכמעט כל איבר ואיבר שלכם נוגע ומתכרבל עם זה של הצד השני. העיניים חייבות להיות קרובות וככה אתם מרגישים שהכל מכלה אתכם באש.

תנוחה

טלה

העצמאות והאומץ שמאפיינים אתכם בחיים מוכיחים עצמם גם במיטה, באופן שלא מתבייש לקחת סיכונים ולנסות תנוחות שיחמיאו גם ללוליין בקרקס. התנוחה האהובה עליכם כוללת אביזר מאוד מיוחד, כזה שתופס הרבה מקום בחדר. כן כן, אנחנו מדברים על נדנדה, כזו שלוקחת את העניינים כמה מדרגות למעלה, אל עבר התיקרה...

שור

כמו ביומיום שלכם, ככה גם בין הסדינים. אתם מאוד ישירים ומאוד מעניקים מעצמכם. אתם נהנים מהחוויה המינית בצורה משמעותית אבל גם על מי  מנוחות, בלי הרבה רוח וצלצולים. לכן התנוחה המועדפת עליכם היא התנוחה המיסיונרית הטובה והמוכרת.

תאומים

הקריאיטיביות שלכם עולה על כל דמיון, וזה אומר המון על האופן בו אתם ממשים מיניות עם הפרטנרים שלכם. האופי השובב והסקרן שלכם מוציא מכם את כל הטוב הזה גם במיטה, והתנוחה המועדפת עליכם היא בשכיבה על הגב כשהרגליים שלכם עולות אל על, מוכנות לתחילת המשחק

סרטן

האמת, שגם המגע המיני שלכם מושפע מאוד מהאופי שלכם, כזה שאי אפשר לצפות איך תתנהגו בכל רגע נתון. כמו שמצבי הרוח שלכם קיצוניים, כך גם המין אתכם. לכן, התנוחה המועדפת עליכם היא דווקא דוגי, כי ככה הפנים לא קרובות כל כך וזה מונע מכם להרגיש יותר מידי התפרצויות אמוציונליות.

תנוחה

אריה

דרמטיות, סקרנות וחקרנות עד אין סוף, ככה אתם בין הסדינים. אתם פשוט אוהבים נועזות ושעשוע לכן התנוחה המועדפת עליכם היא כזו שבאה מהצד, וכך אתם יכולים גם לחבק וגם להתענג על בן הזוג שלכם בלי שיש חלל ריק ביניכם.

בתולה

גם כאן, איך לא, אתם מאוד אנאליטיים ושקולים. ככה אתם בעצם מגנים על עצמכם מלהישאב למערבולת יצרים חסרת שליטה. לכן התנוחה המועדפת עליכם היא המסיונרית, אבל גם כזו בה אתם נמצאים בעמידה, זו שמסמלת שליטה.

מאזניים

אתם פשוט כל כך מתוקים שאי אפשר להתעלם מהצורך המתמיד שלכם בנשיקות, הרבה ובכל נקבובית ואיבר בגוף. ככה אתם מראים את ההנאה שלכם, בכך שהשפתיים שלכן מטיילות על גבי הפרנטנר שלכם כמו חתול ששותה חלב. התנוחה האהובה עליכם היא בישיבה, בה אתם יכולים להיטמע בכל הכובד שלכם אל תוך בן הזוג שמחבק אתכם.

תנוחה

עקרב

תשוקה שאין לה שובע, סקרנות ותעוזה של צ'יטה במרחבי הפרא, לא פחות. מכירים את הכדור הגדול והגמיש שמשתמשים בו ביוגה? אתם חייבים להכיר, כי זה מה שמאפיין את התנוחה האהובה עליכם, כזו מלאת אנרגיה, משחק וקופצנות שנותנת קונטרה כל פעם שמישהו אחר קופץ ומקפץ.

קשת

אתם אנשים מלאי תאווה ונפש חופשייה שרק רוצה לטעום ממטעמי החיים. גם במיטה אתם לא בוחלים באמצעים. התנוחה האהובה עליכם היא בשכיבה על הגב כשהרגליים עפות לצדדים ואתם פשוט מוכנים לרגע בו תוכלו לכרוך אותן סביב בן הזוג ולהרגיש את הקירבה והתשוקה.

תנוחה

אתם עוד פה?? רוצו למיטה!

שאלון בונוס: רק הזוגות הכי מגעילים עשו לפחות 15 מתוך 20 הדברים הבאים: