יום תאריך הלידה שלכם מעיד על חיי האהבה שלכם

היום בו נולדנו משפיע מאוד מבחינה נומרולוגית על אספקט האהבה והזוגיות בחיים שלנו, וחושף את הסודות הכמוסים ביותר שמגדירים איך כל אחד מאיתנו מתנהג, אוהב, מתחייב ומתחבר. אז מה אומר עליכם היום בו נולדתם?

אלו שנולדו בימים 2,11,20 ו-29 לחודש:

לפי הנומרולוגיה הסיפרה 2 מייצגת את אלו שמסוגלים לתת בטחון רגשי לאלה שהם אוהבים. הם מאוד דואגים ומטפחים את בני הזוג שלהם ושומרים על חיי הבית והמשפחה באדיקות רבה. מבחינה מינית הם לא חוסכים במגע וחיבה ולכן היחסים איתם מאוד עמוקים ונעימים.

אלו שנולדו בימים 3,12,21 ו-30 לחודש:

אנשים אלה הם מאוד כיפיים ומלאי אנרגיות, לכן הם מרגישים את הצורך לתקשר עם המון אנשים סביבם כדי להזין את כל האש הזו שיש בתוכם. אם הם ירגישו שהזוגיות בה הם נמצאים דוחקת אותם למקום קטן וחונקת אותם מאוויר, הם יכנסו לתסכול גובר וירצו לברוח. מבחינה מינית הם מלאי תשוקה וחייבים מגע על בסיס יומי כדי להרגיע את הלהבה שלהם בצורה מלאת תאווה.

אלו שנולדו בימים 4,13,22 ו-31:

אלו אנשים מאוד יציבים ואמינים, אך יש להם מעט בעיה לבטא את הרגשות שלהם באופן ברור וישיר. הם מעולים בפתרון בעיות ולא לוקחים ריבים או קונפליקטים בזוגיות בצורה דרמטית. ההתנהלות שלהם רגועה ושקולה והם מאוד אוהבים רומנטיקה ומגע מיני מוחצן. זה גורם להם להרגיש את היציבות של הקשר ושל האהבה, מה שגורם להם להעמיק עוד ועוד לכיוון בן הזוג שלהם.

אהבה

אלו שנולדו בימים 5,14,23:

אנשים מאוד סקרניים ומלאי תשוקה שגורמת להם לרצות לחוות כמה שיותר חוויות משותפות עם מושא האהבה שלהם. כיוון שהראש שלהם לא מפסיק לעבוד, הם חייבים גירוי מנטלי בלתי פוסק כדי להשביע את הרעב שלהם לחוות דברים חדשים וריגושים בלי סוף.

אלו שנולדו בימים 6,15,24:

אנשים ששונאים לריב וחותרים לאיזון והשכנת שלום בין הבריות כל הזמן. הם מעולים בשמירה על יציבות והרמוניה בזוגיות שלהם, על בסיס שאיפה מתמדת להרמוניה ונועם. עניין המיניות אצלם לא תופס מקום עליון בסדר העדיפויות, כיוון שהם מקבלים יותר גירוי מעשיית פעילויות משותפות שאינן קשורות דווקא במגע פיזי.

אלו שנולדו בימים 7,16,25:

קשה להבין אותם האמת. הרבה פעמים הם נראים שקועים בעצמם וכאילו אין להם עניין במה שמתרחש סביבם. למרות זאת, כאשר תופסים אותם לשיחה עמוקה על דברים שבנפש, בייחוד כאלה הקשורים באהבה, הם נפתחים ומסבירים בדיוק איך הם מרגישים בסיטואציה, באופן רציונלי.

אהבה

אלו שנולדו בימים 8,17,26:

אנשים אלו לוקחים עליהם את משא העולם, בלי לחשבן למשקל שעל הכתפיים שלהם. הם מאוד פרקטיים ונוטעים בטחון רב בלב של מושא האהבה שלהם. הם מונוגמיים מטבעם וחייבים להרגיש שהקשר בו הם נמצאים הוא כזה שמבוסס על כנות, אהבה גדולה וחברות אמיתית.

אלו שנולדו בימים 9,18,27:

הסיפרה 9 בנומרולוגיה מייצגת את הרצון להיות מעורבים בהכל על מנת להעניק תמיכה לאלה אותם אנחנו אוהבים. אנשים אלו מרעיפים חיבה ועזרה ללא תנאים כלפי בני הזוג שלהם, יחד עם תחושת אחריות מאוד גדולה כלפי מערכת היחסים. אבל, אם הקשר אינו במיטבו וישנם הרבה חיכוכים, הם נהיים מאוד מתוסכלים בצורה שקשה מאוד לתקשר איתם באופן פתוח. מבחינה מינית יש להם חשקים גדולים שאותם הם אוהבים לממש עם מי שהם אוהבים באמת.

עכשיו כשהוצאנו את החתול מן השק, אתם מוזמנים להרים טלפון לבני הזוג שלכם.

שאלון בונוס: בדקו האם האהבה הזו תחזיק לנצח: