השאלה הגדולה ביותר שכל מזל שואל את עצמו!

"מה אם"...שאלה שרובנו שואלים את עצמינו לאורך החיים, בנסיון לדמיין מה היה קורה אם...ככה וככה.
זה מן חשבון נפש שאנחנו עושים עם עצמנו, גם אם זה סתם כדי להשתעשע במחשבה איך דברים היו יכולים להראות אחרת.
אז איזו שאלת "מה אם" סביר להניח שכל מזל שואל את עצמו לפחות פעם בחיים?

גדי

"מה היה קורה אם היה לי כפתור שמריץ אחורה את הזמן?"
גדי הוא אלוף בניהול החיים שלו בצורה האופטימלית. עבודה קשה, גמול ראוי והתקדמות בחיים. אז מה היה קורה אם היתה לו אפשרות להגביר את השליטה במצב מסויים, האם היה מתנהג אחרת?

דלי

"מה אם היתה לי יכולת לקרוא מחשבות, או אולי לרחף באוויר מעל כולם?"
העניין אצל הדלי הוא בהתקדמות בחיים. השמיים מבחינתו הם הגבול. הוא רוצה הכל מהכל ולא נותן לאף מגבלה לעצור אותו בדרך אל האושר שלו. לכן, כשהוא מדמיין את האפשרות שיהיו לו כוחות על כמו לקרוא מחשבות או לעוף באוויר, כל אחת מהאופציות יכולה להתאים.

דגים

"מה אם היה אפשר למחוק את כל האנשים והכוחות הרעים בעולם?"
דגים שואף תמיד לשלום ואהבה כמצב בסיסי. הוא יעדיף יותר מכל לעשות את העולם מקום נעים יותר לחיות בו, כיוון שהאלטרואיזם שלו מנחה אותו לעשות טוב, בעיקר כלפי אחרים.

טלה

"מה אם היו לי 10 משאלות לבקש, אבל שאינן קשורות לכסף, או שיהיו לי 100 מליון דולר בבנק?"
מבחינת טלה החיים זה שינוי דינמי אחד גדול שגורם לו להרגיש חי. התחושה הזו מרוממת אותו ומעניקה לו שליטה בחיים, לכן אם היה ניצב בפני שאלה כזו, המאפשרת לבחור בין סוגים שונים של כוח, כנראה שזה לא באמת משנה מה היה בוחר, העיקר שתהיה לו יותר עוצמה.

שור

"האם הייתי מעדיף לדעת כשמישהו משקר לי, או פשוט לדעת שכולם בעולם דוברים אמת בצורה הכי בוטה שיש?"
מזל שור הוא אחד היצורים הכנים ביותר עלי אדמות, הוא לא מוכן לקבל בולשיט וחוסר אמינות דוחה אותו. מעניין אם ככה מה היה בוחר...

תאומים

"מה אם הייתי יכול להפוך חלום למציאות, או פשוט למחוק מציאות שלא מתאימה לי?"
מזל תאומים התברך בתושיה ויצירתיות אותה הוא מנסה תמיד לשתף עם העולם. האופי האידאליסטי שלו מגרה את הסקרנות שלו, לכן הרבה פעמים הוא תוהה עם עצמו איך דברים היו נראים אחרת אם היה יכול לשלוט במציאות.

סרטן

"מה אם הייתי יכול לדבר בשפת בעלי חיים, או לחלופין לדבר בכל שפה בעולם?"
סרטן הוא מלך התקשורת, לא משנה אם הדמות שמולו היא אדם או בעל חיים. יש לו גישה מזמינה ונעימה שגורמת ליצורים סביבו לרצות לתקשר איתו, אפילו רק במבט.  לכן לא מוזר לחשוב שהוא היה רוצה את המיומנויות שהיו מאפשרות לו לדבר עם כל אחד ואחד בשפה הפרטית שלו.

אריה

"מה אם הייתי נותן את ההחלטה בידי אחרים, או פשוט מחליט בספונטניות בלי לחשוב יותר מידי?"
מזל אריה הוא השליט הבלתי מעורער של החיים שלו. הוא לא מוכן בשום אופן שההחלטה תהיה בידי מישהו אחר, לכן מעניין מה היה קורה אם היה מוותר עליה, אפילו פעם אחת...

בתולה

"מה אם הייתי יודע הכל בעולם, או שהיה לי את הכוח לשלוט בהכל?"
הנחישות והדבקות במטרה של מזל בתולה גורמים לו תמיד לרוץ לעבר ההישג הבא, בלי לראות בעיניים. הוא משתמש בכל הכישורים והידע שלו בשביל זה, לכן צפוי לחשוב שהיה רוצה לנכס את כל המידע והכוח כדי להשמיש אותם לטובתו.

מאזניים

"מה הייתי מעדיף, להיות נוכח בחתונה או בהלוויה של עצמי?"
כן, נשמע קצת חולני, אבל הקיצוניות הזו מאוד מאפיינת את מזל מאזניים. האמת שזה לא כל כך משנה לו, כיוון שהוא פשוט מעדיף שאנשים יהיו סביבו ויתרכזו בו, בלי קשר למאורע.

עקרב

"מה עדיף, זוגיות מעולה עם מיניות חצי כוח, או מין מטורף אבל יחסים לא משהו?"
שאלת השאלות מבחינת מזל עקרב, כיוון שמצב אחד התשוקה והתאווה שלו הן בלתי נגמרות, אך מצד שני הוא רוצה, כמו כולם, אהבה אמיתית ומנחמת.

קשת

"מה עדיף, טיול בערי אירופה היפה או חופשת בטן גב בקאריביים?"
מזל קשת אוהב לטייל בעולם ולחקור כל פינה שמגיע אליה. לכן ההתלבטות בין לחרוש עיר אחר עיר ולראות אתרים על גבי אתרים, או לשכב על החוף כמו לוויתן – היא השאלה העיקרית לפני שהוא מחליט לארוז את עצמו ופשוט לעלות על מטוס.

גם אם אתם חולמים בהקיץ איך היה יכול להיות אחרת, אולי עדיף פשוט לקום ולשנות כדי שתדעו שלא החמצתם את החיים? תחשבו על זה.

 

בונוס: דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: