משמעות החיים האולטימטיבית של כל מזל

מאז ראשית הימים, אנשים תמיד תהו מה משמעות החיים האמיתית. שאלות כמו "למה אנחנו כאן, מה המטרה של הזמן שלי בעולם הזה?" תמיד סובבות את הראש שלנו וגורמות לנו לתהות על קנקנו של עולם. אסטרולוגים מאמינים שהכל כתוב בכוכבים, לכן מאוד פשוט לדעת מה המשמעות של כל מזל במרקם הזה עלי אדמות. רוצים לדעת את שלכם?

גדי

משפחה. זו המשמעות העיקרית בחייו של מזל גדי, כיוון שמבחינתו דם זה הקשר הכי מהותי שיש. גם קשר חזק בין חברים הוא כמו קשר משפחתי עבור מזל גדי, כיוון שהוא מעריך את הנאמנות והמסירות של חברים טובים כלפיו.

דלי

האנושיות היא המהות האמיתית של החיים לפי מזל דלי. מבחינתו היותנו אנושיים מאפשר לנו לטעות, לתקן וללמוד ממצבים על מנת לשפר את עצמנו כבני אדם בעולם הזה.

דגים

קריאיטיביות, זו ולא אחרת. מבחינת מזל דגים החיבור של כל אדם לעצמו מתחיל ביצירתיות ששופעת בו, דרכה הוא יכול לבטא מתוך עצמו דברים מופלאים.

טלה

להיות מס' 1, זו המטרה הנעלה של מזל טלה, כיוון שהוא מאוד תחרותי ותמיד מנסה להיות הטוב מכולם, בכל רגע נתון. מבחינתו השיפור העצמי הוא ערך עליון, כזה שעוזר לו להיות במקום הראשון.

שור

יציבות היא המשמעות הכי חשובה למזל שור, כיוון שכך הוא יוצר לעצמו מסגרת בטוחה ואמינה בחיים. כשהוא חש אמון וכנות סביבו זה מה שגורם לו להרגיש מאושר ורגוע.

תאומים

תאומים הוא כמו פרפר אקזוטי, כזה שאוהב לרפרף בכנפיים הצבעוניות שלו מאדם לאדם ולחבר בין כולם עם חיוך ענק. הפתיחות החברתית שלו ואהבת האדם שיוצאת ממנו היא המהות האמיתית שגורמת לו הנאה ומשמעות בחיים.

סרטן

אהבה, איך לא. מזל סרטן הוא התגלמות רגש האהבה והדאגה, לכן מבחינתו הרגשות האלה הם הקו המנחה אותו בחיים, כלפי כל יצור חי ובכל רגע נתון.

אריה

עוצמה. מזל אריה חייב שהעוצמה תהיה בידיו על מנת להרגיש חשיבות, כוח ומשמעות לחיים. לכן כל כך נוח לו לנווט את חייו תמיד לפי ההבנה שלו, כיוון שהוא יודע בדיוק מה עליו לעשות, בלי הססנות.

בתולה

מזל בתולה הוא אנליטי ואמין, כזה שתמיד אפשר לסמוך עליו שיעמוד במילה שלו. הוא תמיד מוכן לעזור ולהביא דברים על תיקונם, כיוון שהמסירות שלו והדאגה שלו לאלה שהוא אוהב היא הכוח ממנו הוא שואב משמעות.

מאזניים

מבחינת מזל מאזניים תקשורת היא הבסיס להכל. הוא תמיד אוהב להיות במודעות מלאה ולנסות לפשר בין דברים, לכוון אותם למצב מאוזן וחיובי. ככה הוא יודע שהוא תורם מעצמו לאנשים סביבו ומשפיע עליהם לטובה.

עקרב

תשוקה היא הדלק של מזל עקרב. החיים מבחינתו הם תפוח אדום ומתוק שרק מחכה לביס ענק מלוא הפה. לכן הוא משקיע 100% בכל דבר שהוא אמון עליו, ואינו מתפשר על לחיות את חייו לפי האש שבוערת בו מבפנים.

קשת

הפתעות וספונטיניות זה מה שמעניק משמעות לחייו של מזל קשת, כיוון שהוא לא אוהב שיגרה שכובלת אותו למצב אוטומטי וחסר ריגושים. מבחינתו כל יום הוא בגדר הפתעה חדשה והרפתקה שרק מחכה לו שישלח יד ויתפוס אותה.

מבחינתנו, משמעות החיים היא לחיות אותם כמה שיותר מאושרים, לא משנה באיזו דרך. שיהיה יום נפלא חברים!

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: