זוגיות עם מזל קשת- בעד ונגד!

התאהבות זה דבר מופלא, כזה שפותח לנו את הלב ומכניס אליו המון אהבה, אושר ואנרגיה שמקפיצה אותנו לשמיים. התאהבות זה גם עניין מאוד אינדיבידואלי, כיוון שכל אחד חווה אותה באופן הייחודי לו, ברמת האהבה והמחויבות שמתאימות לו. ואז מגיע מזל קשת.

קשת

אז איך הוא חווה התאהבות וזוגיות מהצד שלו?

ציפור הנפש

ולא, הכוונה כאן היא לא לשירה שמזל קשת אוהב לכתוב למגירה, אלא לכך שהוא בעצמו נפש חופשיה ונטולת מעצורים. האופטימיות והאנרגיה המטורפת שלו מציתה את ההתאהבות במהירות הברק, אבל מצד שני גם יכולה לכבות אותה בהרף עין. למה? פשוט. כשהוא מרגיש שהמרחב שלו מצטמצם ונכנס למקום מחניק בזוגיות, הוא חייב לעוף משם לפני שמשהו רע יקרה. אבל, כשהוא מתאהב באמת, ומרגיש שזה זה, כל הגוף שלו מסונכרן עם הנשמה שלו בהרמוניה וזיקוקי דינור בלב. קחו בחשבון שעצם הזוגיות עם מזל קשת היא כמו נסיעה ברכבת הרים רוב הזמן. מצד אחד עליות מטורפות של כיף וחוויות אין סוף, אך כשיש ירידה, היא חדה וכואבת.

רגשנות וחוסר מנוחה

אם בן הזוג שלו משעמם אותו, מזל קשת יעזוב מיד ולאלתר. הריגוש הוא אלמנט סופר חשוב אצלו, לכן בהיעדרו הוא פשוט לא יכול להעצים את ההתאהבות. עקרון הספונטניות מאוד מהותי אצל מזל קשת, כיוון שזה משמר את אלמנט ההפתעה שהוא כל כך אוהב.

ספייס ועוד ספייס

מזל קשת הוא מאוד עצמאי, לכן חשוב להבין את זה כשנכנסים לקשר איתו. לרוב יהיה קשה מאוד להגיע לעומק העניין איתו כיוון שהוא לא מחצין את סודות הלב שלו בקלות. הוא צריך להרגיש בטחון וזה נבנה אצלו תוך כדי כבוד למרחב העצמי שלו. הוא מתעב כשמנסים לכפות עליו התנהגות שאינה טבעית לו ולא מוכן בשום אופן להיות מי שהוא לא.

הרפתקנות סטייל אינדיאנה ג'ונס

אם אתם בעניין של לצעוד על צלע הר כשכל מה שמחזיק אתכם זו הרוח הנגדית, הגעתם למזל הנכון. מה שיותר חוויתי והרפתקני יותר מרגש את מזל קשת, וכך הוא מרגיש את ההתאהבות נידלקת בעוצמת שיא. אם לא תצטרפו אליו בהרפתקאות שהוא זורק לעברכם, כנראה שהוא ימצא כבר פרטנר אחר לקפוץ איתו מצוק.

מה לגבי הקטע הפיזי?

אז ככה, מיניות עם מזל קשת היא הכל חוץ מ"משעממת". אלמנט ההפתעה תמיד נשמר ואתם אף פעם לא יכולים לדעת מאיפה זה יבוא לכם, ויבוא טוב... הסקרנות וההנאה מאוד חשובים לקשת, לכן הוא מתייחס למין כאילו היה משחק מופלא בו צריך לנסות את כל האלמנטים ואת כל הממתקים.

via GIPHY

יש לנו תחושה שאתם הולכים להתאהב, וחזק...