המזלות שיכבשו אתכם ואז יזרקו אתכם (בלי לחשוב פעמיים)

מערכות יחסים זה עניין מסובך, לא משנה כמה אנחנו מנסים לפשט אותו. אתם יושבים בדייט, כיף לכם, קובעים עוד דייט, יש נשיקה, יש מיזמוז קל, ממשיכים למיטה, יש ניצוצות ו...בום! אחרי זה אחד מבני הזוג פשוט נעלם. אין תקשורת ביום המחרת, אין איזה ווצאפ של "בוקר טוב", ואתם מבינים שזה התפוגג כלא היה. ישנם אנשים כאלה, אלו שנהנים מהאקט האינטימי ולאחריו פשוט ממשיכים למקומות אחרים, רחוק מכם. מי הם אותם אנשים ומה מאפיין אותם בהתנהגות הזו, בהתבסס על המזל שלהם?

גדי

גדי הוא ממש לא הטיפוס שישבור את הכלים וילך פתאום. ההיפך הוא הנכון, כיוון שמחויבות וזוגיות אמיתית הם דברים מאוד משמעותיים עבורו. יש לו בסיס משפחתי מאוד יציב והאהבה והדאגה שלו ניכרים באופן בולט.

דלי

מזל דלי לא אוהב להתעסק באמוציות, הוא מעדיף להתרחק מכל הבלגאן הזה באופן קר ומעשי. לא שהוא מתכוון לפגוע באופן יזום, הוא פשוט עושה מה שנראה לו נכון בשבילו, שזה פשוט ללכת.

דגים

מזל זה הכי פחות סביר שיחתוך מכם אחרי לילה של אהבים. גם אם הוא לא מרגיש ניצוצות הוא יעדיף לתת הזדמנות נוספת על מנת לבחון אם הקשר הזה מתאים באמת, מתוך רצון משותף והתחשבות באחר.

טלה

מזל טלה חייב שינוי והתחדשות, אחרת הוא נכנס למקום של תסכול ושעמום. אבל, הוא לא ייקח את הרגליים ויברח בהפתעה, כיוון שהכנות היא עקרון אצלו, לכן הוא יעדיף להוציא את הדברים החוצה ואז לסיים אם אין ברירה.

שור

מזל שור לא משאיר פצועים בשטח. הוא מאוד אחראי ועם 2 רגליים על הקרקע, לכן כשהוא מרגיש נכון בקשר מסוים, הוא יישאר שם מרצון לחזק את הזוגיות, תוך הקשבה, חברות והדדיות.

תאומים

מזל תאומים הוא מזל לא החלטי. הוא לא ממש יודע מה הוא רוצה מעצמו או מכם, לכן מאוד קשה לו להתמודד עם ענייני זוגיות. הוא יעדיף לשמור על כל האופציות פתוחות ולא להיכנס למשהו רציני מידי, כדי לא להרגיש שהוא מפספס במקום אחר.

סרטן

מזל סרטן מונע מהרגשות שלו, זה ברור, לכן גם אם הקשר רק בתחילתו וגם אם הוא כבר מבוסס, כל צעד ומחווה בזוגיות הזו יהיו באותה העצמה. מזל זה מלא בחיבה והזדהות עם הצד השני, לכן כל כך כיף להיות איתו.

אריה

מי ראשון בסדר העדיפויות של מזל אריה? צדקתם, הוא בעצמו. לכן, אם הוא ירגיש מאויים או שהמעמד שלו נפגע בין לבין כל הקשר הזה, הוא יחתוך החוצה בלי למצמץ. קודם כל חשוב לו שלו יהיה טוב, השאר כבר יבוא מעצמו.

בתולה

יותר מדי מחוייבות שולחת את מזל בתולה לעבר הגבעות. הוא יעדיף לשמור על הדברים על מי מנוחות, לפני שהוא החליט אם הקשר הזה נכון לו בכלל, או ממש לא.

מאזניים

העניינים עם מזל מאזניים הם שעקרון ה"כיף" הוא מעל הכל, לכן אם הוא מתחבר עם מישהו בקטע פיזי תוך כדי יציאה למועדון או לבר, הוא לא ממש חושב על ההשלכות שלאחר לילה מטורף של החלפת נוזלים. אצלו הכל מתלקח מהר, הבעיה היא שזה גם נשרף מהר.

עקרב

מזל עקרב נקשר יחסית מהר אם הצד השני מעניין אותו. גם אם בסוף לא מסתדר, הוא לא מאלה שיתחפפו וישאירו אתכם לאכול אבק. מה שחשוב לעקרב זו החברות, היא הבסיס לקשר הרומנטי, לכן יש לו עניין להעמיק את הקשר אם הוא נכון לו.

קשת

זה המזל שהכי סביר שיעלם למחרת המגע המיני. החופש שלו הוא העקרון מס' 1 ולא ממש אכפת לו מי נפגע בתהליך. אין לו בעיה לגרום לכם לחשוב שאתם ה"אחד", אבל ברגע שזה יאיים על המרחב שלו, הוא מזמן כבר לא שם.

אנחנו לא נגיד "אמרנו לכם", אבל פשוט קחו את הדברים לתשומת לבכם.

דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: