איזה חבר אתה בהתאם למזל שלך?

הם שם כדי לאסוף אותך כאשר אתה למטה, הם עוזרים לך עם הבעיות הילדותיות והרציניות שלך והם גורמים לך לצחוק כאילו זה לא עסק של אף אחד.
אם אתה סקרן לדעת  מה אתה מביא מעצמך לחברים הקרובים שלך, גלול למטה כי סימן גלגל המזלות שלך עומד לחשוף בדיוק איזה סוג של חבר אתה באמת.

גדי

החבר האמהי

זה ידוע לכולם, אתם האחראים ביותר בקבוצת החברים שלכם. לעתים קרובות אתם מתפקדים בתור "האמא" של החבורה. אתם ממושמעים, טובי מזג ודואגים תמיד שהכל יהיה בסדר עם החבר הטוב שלכם. אתם לעולם לא תעודדו אותו להבריז משיעור, לאחר לעבודה או כל דבר חסר אחריות שכזה.

דלי

החבר החכמולוג

אתם  אינטליגנטים להפליא. החברים שלכם יודעים שהם צריכים לעמוד בקצב של השנינות שלכם. אתם אוהבים שיחה אינטלקטואלית טובה. אתם פוסעים בדרך המיוחדת שלכם ואוהבים ללמוד משהו חדש כל יום. ללא ספק לחבר הטוב שלכם יהיה תענוג אתכם כי אתם ייחודיים ומסקרנים. 

דגים

זה שיודע להקשיב

אם יש דבר אחד בטוח, הוא שאתם האנשים הכי לא אנוכיים על פני כדור הארץ. כשאתה מכיר חבר חדש, אתה נותן לאותו האדם את מלוא תשומת הלב שלך. אתם תעשו את כל מה שאתם יכולים בכדי לטפל בחבר שלכם, וזה פשוט מתוק. התכונה הכי טובה שלכם בתור חבר היא היכולת להקשיב.

טלה

החבר הספורטיבי

אתם כל כך פעילים, שהחבר הטוב שלכם עלול להתקשות לשמור אתכם על קשר כי רק לעתים נדירות אתם עוצרים לנוח. מי שנמצא בחבורה שלכם צריך להיות מוכן שבכל רגע הוא יצטרך לקום להתחיל לנוע. אתם תדחפו את החברים שלכם לנסות דברים חדשים, והם ידחפו אותכם לקחת מנוחה מדי פעם ולמצוא זמן לעצור ולהריח את הוורדים.

שור

החבר לנצח

יש לכם המון תכונות נפלאות וחיוניות כדי לגרום לחברות להמשך לנצח. אתם אמינים, סבלנים, מסורים ויציבים. כאשר אתם מכירים חבר חדש, אתם משקיעים הרבה זמן ומאמץ למערכת היחסים, אז בצורה טבעית אתם מצפים מהאדם השני לעשות זאת גם כן. גם אם החברים שלכם עברו לגור רחוק, אתם עושים את מירב המאמצים לשמור על קשר. 

תאומים

הרוח החופשיה

אתם סקרנים בבסיס שלכם. אתם חסרי מנוחה כאשר אתם לא מגורים לכן אתם מקיפים את עצמכם באנשים שיכולים לעמוד בקצב של השנינות והספונטניות שלכם. אתם החבר שכולם אוהבים לבלות איתו כי אתם בעלי רוח חופשיה ותמיד מוכנים להרפתקה. אם מישהו רוצה להיות החבר הכי טוב שלכם הוא צריך להיות מוכן לכך שאין טעם לקבוע תכניות מדויקות. אתם אוהבים את החיים שלכם לא מתוכננים. 

סרטן

החבר הרגיש

אתם פקעת של רגשות. אתם מאוד סנטימנטליים ואתם תמיד מצליחים לגרום לחבר הטוב שלכם להבין בדיוק מה אתם מרגישים. התקשורת היא המפתח לכל מערכת יחסים טובה, והטבע הרגשי שלכם יכול להיות דבר מאוד חיובי. כאשר אתם כועסים, שמחים, עצובים או לחוצים, אתם אף פעם לא מפחדים לתת לחבר שלכם לדעת מה המצב שלכם באותו הרגע.

אריה

החבר הנאמן

אתם אנשים נלהבים ובעלי לב חם. כאשר אתם יוצרים חברויות חדשות אתם נותנים את כל כולכם למערכת יחסים ואתם דואגים שכולם ידעו על כך. אתם תמיד תהיו שם כדי לגבות ולעזור לחבר הכי טוב שלכם, לא משנה כמה מאמץ זה ידרוש מכם. אם אתם שומעים מישהו מדבר בסורו אתם תצאו מגדרכם בכדי להגן על הכבוד ושמו הטוב של החבר שלכם.

בתולה

החבר הדואג

אתם הזהירים ביותר מכל גלגל המזלות. כשזה מגיע לחברים הטובים שלכם אתם תטפלו בהם כאילו הם קרובי המשפחה שלכם. אם אי פעם תחושו שהחבר שלכם נמצא במצב רוח ירוד אתם תהיו הראשונים בשביל לתמוך בו ולתת לו כתף לבכות עליה. הוא יודע שאתם חברים מדהימים ואנשי סודו.

מאזניים

החבר התלותי

אתם אוהבים להיות מוקפים באנשים ורק המחשבה על להיות לבד יכולה להעביר צמרמורת בחוט השדרה שלכם. למרות שזה נהדר שאתם אוהבים לבלות עם החבר הטוב שלכם, אבל אתם צריכים להבין שזמן לבד הוא בריא והכרחי. תהנו מהזמן שלכם עם החברים שלכם אבל תזכרו להשאיר זמן גם לבילוי שלכם עם עצמכם.

עקרב

החבר האמין

אתם שומרי סוד נאמנים. ברגע שאתם באמת מתחברים עם מישהו אתם פותחים בפניו את הלב ואת הנפש. יושר ואמון חשובים לכם מאוד ואתם לעולם לא תעשו שום דבר שעלול לסכן את זה. אתם כמובן מצפים מחבריכם לנהוג בכם בדיוק באותה הצורה.

קשת

החבר ההרפתקן

מבין כל גלגל המזלות, אתם ללא ספק ההרפתקנים ביותר. אתם תמיד מוכנים לצאת מאזור הנוחות שלכם ואתם צריכים שהחבר הטוב ביותר שלכם יעשה את זה אתכם. אתם בדרך כלל בוחרים חברים שגורמים לכם לנסות דברים חדשים, מאתגרים אתכם לכבוש את הפחדים שלכם ומעודדים אותכם לחקור את העולם.

 

בונוס: דברים שלא ידעתם על מזל גדי שחוגג החודש יום הולדת: