אש, אוויר, מים ואדמה: מהו אלמנט המזל שלך ואיך הוא משפיע עליך?

אלמנט האש: קשת, אריה, טלה

אש

נלהבים, דינמיים ולעיתים קרובות חמי מזג. בעוד שהאש יכולה לשמור אותך חם, היא גם עלולה לשרוף אותך אם לא תדע להזהר איתה. אנשים שנשלטים על ידי אלמנט האש הם נלהבים, אימפולסיביים ויש להם נטייה לדרמטיות.  אם יש דבר אחד שמזלות האש צריכים ללמוד הוא איך להוסיף איזון לחיים הכאוטיים שלהם. טלה הם עצמאיים ותחרותיים, האריות מכורים לאור הזרקורים, מזלות קשות חשים דחף עז לחיי נדודים והרפתקאות. כל אחד מבני המזל מוצא את הדרך שלו לשרוף את האש שבתוכו אך הם כולם גם נוטים לתמימות כלשהי. יש לכם רצון עצמי חזק אך אתם צריכים ללמוד מתי יש לשים את רצונותיהם של אחרים לפני שלכם ומתי המילים שאתם אומרים הן נחרצות מידי. אתם הכיפיים ביותר מכל גלגל המזלות בגלל האנרגיות והאופטימיות שלכם. אך הנטייה שלכם לקיצוניות עלולה להוביל להסלמה מהירה שהופכת את האנרגיה החיובית שלכם לכעס עז.

 אלמנט האדמה: שור, בתולה, גדי

אדמה

יציבות היא המאפיין העיקרי של מזלות האדמה. אין זה מפתיע כי אתם מקורקעים לפי היסוד שלכם. אתם בוני היסודות בגלגל המזלות ואתם בונים אותם בצורה מסודרת ומתוכננת היטב. יש לכם את היכולת להוריד מהשמיים את המזלות הספונטניים יותר, אך עליכם להיזהר לא להיכנע לצד החומרני באופי שלכם. השור מאמין במשפט "איטי ומתמיד מנצח במירוץ", הבתולות מדקדקות בפרטים הקטנים ביותר ומזלות גדי נאמנים מאוד למסורת ומשפחתיות. החיבור לאלמנט האדמה מדגיש את הקשר החזק שלכם לקרובים והאהובים שלכם, את הקשר לאמא טבע ואת הערכה הגדולה שלכם ליציבות. תשתדלו להימנע מחישוב יתר מכיוון שבמקרה קיצוני האופי שלכם עלול להפוך לבררן, קר ומחושב בכל מה שקשור לקשריכם עם אנשים.

אלמנט האוויר: תאומים, מאזניים, דלי

אוויר

אתם אנשי העולם. האוויר תמיד נמצא בתנועה וזה מהווה את האספקט החשוב ביותר שנותן האלמנט לאופי שלכם. בדיוק כמו האוויר עצמו, אתה יכול להיות אנשים בלתי צפויים, דוחפים לשינוי או הרחבת אופקים. אתם מאופיינים באינטלקט עמוק ובמיומנויות תקשורתיות בגלל הצורך התמידי שלכם לרכוש ידע וללמוד דברים חדשים. למרות שאתם תמיד מחפשים להיות מובנים, אתם עלולים להתקשות בבניית יסודות חזקים למערכות יחסים. תאומים הם החומר המעורר מבין המזלות בגלל השנינות והלשון המהירה שלהם. המאזניים הם רודפי הצדק וההגינות. הדלי יודעים לדחוף את הגבולות והם מאופיינים במוח של מדען מטורף אך גאון. לפעמים עלול להיווצר הרושם שהראש שלכם נמצא בעננים, אך באמת אתם פשוט מנסים להרחיב את התפיסה של אנשים לגבי רעיונות חדשים. האנרגיה הזו עלולה להתבטא בעצבנות נוירוטית. לכן, לבני המזל מומלץ לקצץ בכמות הקפאין שהם צורכים. 

אלמנט המים: סרטן, עקרב, דגים

מים

מים הם הסמל של האמפתיה, וזה בדיוק כל העניין אצלכם. אתם אנשים אינטואיטיביים ורגישים מטבעכם, ויש לכם יכולות נפשיות ולעתים נדמה שאף מיסטיות. בעוד המים הם אחד המרכיבים החיוניים לקיום חיים, הרגשות החזקים שלכם עלולים פשוט להציף את כל מה שסביבכם. בגלל הקשר העמוק שלכם לאנשים אתם עלולים ללכת לאיבוד בכל הדרמה של החיים ולמצוא את עצמכם מתקשים לשחות בחלקים היותר רדודים של היומיום שלכם. הסרטן מאוד קשור לבני משפחתו וחבריו, מזל דגים הוא האמפתי והיצירתי ביותר מבין כל המזלות. העקרב הוא המסתורי ביותר מכל מזלות המים בגלל הנטייה שלו לשמור סודות והוא אף עלול לנכס אליו את החלק המניפולטיבי יותר של האלמנט. אך כל מזלות המים חווים את הרגשות בצורה חזקה יותר מהאחרים, ואין שום דבר רע בזה מכיוון שבדרך כלל אתם רגועים ורחומים. לעתים נדירות אתם יכולות להפוך לסערה אך גם היא תשקוט במהרה.