מי הם המזלות שיסחטו אתכם רגשית?

מה הופך אנשים להיות טובים בהפעלת מניפולציות על אחרים? איך הם עושים את זה ולמה? האם הם עושים זאת מתוך צורך בשליטה? האם הם נהנים מזה שמישהו רוקד לפי החליל שלהם? אפשר לומר שכל התשובות נכונות, פשוט צריך לקבל את העובדה שיש אנשים שאין להם ממש חסמים רגשיים או מנטליים מלסחוט אחרים רגשית, כיוון שזה גורם להם לקבל משהו שהם רוצים. יש כאלה שיעשו זאת בצורה מרומזת ויש כאלה שיסחטו אתכם רגשית באופן מופגן, בלי הרבה סנטימנטים.

אז איך כל מזל מתייחס לסחטנות אמוציונלית?

 

גדי

מזל גדי לא בוחל באמצעים, כשהוא רוצה מכם משהו הוא יתכנן זאת בקפידה ובזהירות. השליטה היא אלמנט מאוד חשוב עבורו לכן הרגשות של הקורבן שעומד מולו לא ממש חשובים בדרך להשגת המטרה.

דלי

בוא נאמר זאת כך – מזל דלי הוא המאסטר במניפולציות רגשיות, זה שלא משאיר פצועים בשטח ונכנס בטרף שלו בכל הכוח. לכן אם אתם עומדים בדרכו, חבל לכם על הזמן ועל הלב.

דגים

כיוון שמזל דגים נוטה בעצמו להיות אמוציונלי, כזה שאין לו בעיה לפתוח את הברזים, הוא מתפעל את ההתנהגות הזו גם כלפי אחרים על מנת לא להרגיש שהוא נמצא בעמדת נחיתות. "אם אני עצוב, גם אתם תהיו, אני לא נשאר כאן לבד", ככה בערך.

טלה

לא רק שמזל טלה הוא סחטן רגשי מדופלם, הוא גם נהנה מזה כאילו זה משחק עבורו. הוא לא יהיה מעודן בסחטנות שלו ולא ינסה להסתיר את כוונותיו, הוא פשוט ידרוס אתכם.

שור

מטבעו, מזל שור יכול לשקר לכם מול הפרצוף ואתם אפילו לא תרגישו שזו לא האמת. משהו במבט שלו גורם לכם להרגיש עסקים כרגיל, אבל מתחת לפני השטח יש לו אג'נדה מניפולטיבית.

תאומים

מזל תאומים לא חזק בהפעלת מניפולציות על הלב כיוון שהוא בעצמו אדם לבבי ואוהב התרחשות אנושית סביבו. הוא לא מעוניין בסצינות וריבים והאמת היא שהוא גרוע בלשקר.

סרטן

למרות שמזל סרטן הוא אמוציה מהלכת בפני עצמה, הוא לא ממש טוב בתמרון רגשות של אחרים מבלי להיפגע בעצמו. הוא פשוט נכנס יותר מידי לסרט עם הלב שלו לכן זה חוזר אליו בהפוך על הפוך.

אריה

מלכי המניפולציות הרגשיות, המזל שיודע בדיוק על אילו נקודות תורפה ללחוץ כדי להפעיל אנשים לפי הרצון שלו. בקצרה, אין לכם סיכוי מולם.

בתולה

מזל בתולה היה יכול להיות טוב בסחטנות רגשית, אבל האמת היא שאין לו בכלל סבלנות להתעסק עם זה. יש לו דברים יותר חשובים על הצלחת ואין לו זמן לעסוק בזוטות.

מאזניים

מזל מאזניים מצטיין בלהיות פאסיב-אגרסיב, כזה שיטיח בכם שאלות בצורה שתגרום לכם להרגיש אשמים, למרות שהוא זה שמלחשש מילות נועם גם אם הוא לא ממש מתכוון אליהן. כיוון שהאיזון הוא מעל הכל, הוא יפעל כדי לשמר אותו, גם במחיר של מניפולציה עליכם.

עקרב

הנה מקרה נוסף של אגו מטורף שיהפוך חברבורותיו מקצה לקצה, בהתאם למטרה אותה מנסה להשיג. אתם לא תוכלו לדעת מאיפה זה בא לכם, עד שתרגישו את צריבת העקיצה לפתע ופתאום.

קשת

מניפולציות זה עניין שבשגרה אצל הקשת, הוא מאוד בטוח בעצמו ומתנהל בעולם כאילו היה השליט הבלתי מעורער בו. הוא חייב שהכל יהיה סביבו ובהתמקדות בו, לכן הוא מניע אנשים כאילו היו בובות על חוט.

בפעם הבאה שמישהו מנסה לערבב אתכם רגשית, תזכרו איפה קראתם את זה קודם...

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: