מזל גדי? גלו על עצמכם דברים שלא ידעתם!

גדי משתייך למזלות הקשורים ביסוד האדמה ומתאפיין בתכונות אופי מאוד בולטות הכוללות אחריות, רצינות, שאפתנות, חומרנות, נחישות ופרקטיות. מזל זה נוהג להוביל את חייו באופן שקול ומדוד, בקצב איטי שמאפשר לו לבחון את כל הפרמטרים הקיימים ולהסיק מסקנות בצורה מחושבת. הוא ניחן בהסתכלות מאוד מפוקחת כלפי החיים ולא מתחבר לעניינים רוחניים כל כך, או כאלה שמושכים אותו לחלום בהקיץ. הוא מאוד ריאלי ומתייחס רק למציאות שעומדת מולו, תוך כדי שהוא מנווט בה את חייו בצורה חד משמעית, מחמירה וקפדנית.

קריירה
אחד העקרונות החשובים והמרכזיים ביותר בחייו של מזל גדי היא ההצלחה המקצועית והשאיפה להישגים, בטחון, יציבות ותכליתיות. עבודה קשה ובשכרה גמול – זו האמונה הנצחית של הגדי בזמן שהוא מתכנן את הצעדים שלו באופן מאורגן, מסודר מאוד, תוך כדי הבנה של תפקוד במצבי לחץ וייעול תהליכים.

בריאות
האיברים הרגישים שמאפיינים את מזל גדי הם הברכיים, הפרקים, עמוד השדרה, העור, הגידים וכיס המרה. יש לו נטיה לשים את הרגשות שלו במקום עורפי, כזה שלא מקבל את מלוא תשומת הלב ומעדיף להיות פרקטי מאשר לנתח את האמוציות שלו. אבל, דווקא ההתעלמות הזו יכולה להביא אותו למצב בריאותי שאינו אידיאלי כיוון שהנפש עצמה חייבת הכרה והזנה, לא רק הספק עבודה ומרוץ אחר ההישגים.

זוגיות
ענייני הלב והאהבה לא קריטיים עבור מזל גדי כיוון שהוא נוטה להתרכז בעיקר בקריירה, בהגשמה מקצועית, מעמד ויוקרה חומרית. אבל, דווקא מאחורי החזות הקשוחה שלו ניצב לב רומנטי שמייחל לאהבה ורכות, זוגיות יציבה ומכילה, לא סטוצים ארעיים או פלירטוטים חסרי המשכיות.  גם מבחינה מינית הגדי טומן בחובו דבר והיפוכו, כיוון שמחד יש לו דחף מיני עוצמתי, אך קיום יחסים בשבילו הוא מאוד מאופק ושמרני. ספונטיניות היא לא הצד החזק של הגדי, וזה יבוא לידי ביטוי גם במיטה, כיוון שהוא מעדיף לתכנן מראש ולדעת שזה חלק מסדר היום מבעוד מועד.

מפורסמים בני מזל גדי

יהודית רביץ, קווין קוסטנר, אריק איינשטין, מל גיבסון, טוביה צפיר, יוסף טומי לפיד, בנג'מין פרנקלין, דיויד בואי, דנזל וושינגטון, מוחמד עלי, מרטין לותר קינג, אה כן וגם אתם כמובן.
 

צפו: עובדות שלא הכרתם על בני מזל גדי