כל הסטראוטיפים על מזל אריה שפשוט אינם נכונים...

האופי הבולט של מזל אריה הוא אחד הנועזים והאקטיביים בין גלגל המזלות, בצורה בה אי אפשר, גם אם ממש רוצים, להתכחש אליו. כיוון שהוא כל כך מוחצן וססגוני, יש עליו המון דעות ויחס ממוקד מאנשים סביבו בפרט, ובכלל במרחב האנושי. הרבה מהדעות האלו הן בעצם סטיראוטיפים שלאו דווקא נתמכים על המציאות, כפי שתראו ממש כאן בכתבה הבאה.

 

תשומת לב מכולם כל הזמן

נכון, תשומת לב היא עניין מהותי עבור מזל אריה, אבל זה לא אומר שהוא רוצה אותה בבת אחת מכולם בחדר. מזל זה יעדיף לקבל תשומת לב ממוקדת מאדם אחד נבחר, מאשר איזו רוח סערה סביבו שמגיעה מהמוני זרים.

 

דרמה זה לא הסיפור

להיות דרמטיים ולהיות מלאי תשוקה זה ממש לא אותו הדבר. האופן בו מזל אריה מחצין את עצמו ומבטא את דעותיו יכול להעשות באמת בצורה נלהבת מאוד ונחושה, אבל זה רחוק מלהיות סצינה דרמטית ללא רציונל שתומך בקווי האופי שלו.

 

לב חם, חזות קרה

נהוג לחשוב שמזל אריה לא ממש מחובר לאמוציות שלו כיוון שהוא כל כך בטוח בעצמו ולכן אין לו מה לחשוף חולשות. ההיפך הוא הנכון, כיוון שהלב של האריה הוא חם ורחב, ומפגין אכפתיות ואהבה ליקירים שלו בלי לחשוב פעמיים, גם לא במחיר של פגיעה באגו שלו.

b2.gif©yourtango

 

שליטה זה עניין טנטטיבי

כן כן, למרות שנראה אולי שמזל אריה חייב לשלוט בהכל רק מעצם הכמיהה לשליטה, זה ממש לא המקרה. הוא מרגיש מחוייב לקחת את ההנהגה לידיים שלו כאשר אין אף אחד אחר שמוכן לקחת את האחריות הזו באופן נחוש ויעיל. מזל אריה חייב שדברים יתנהלו באופן הנכון, לכן גם כשמישהו אחר בוחר לפעול באופן ראוי, הוא דווקא יעודד את זה ולא יחתור תחתיו.

 

חיה חברתית

הכי טבעי לנו לחשוב על מזל אריה כעל ליצן חצר שכל מה שחשוב לו זה שכל העיניים יהיו עליו בזמן שהוא מתפעל את הסצינה כמו סופרסטאר. אבל האמת היא שהרבה פעמים מזל אריה מרגיש מבוייש ומרוכז בתחושות הפנימיות שמתחוללות בתוכו. לכן, לא תמיד קל לו לחשוף את העומקים שלו ולתקשר עם כולם באופן פתוח.

 

שחצנות בע"מ

נכון, האריה שופע בטחון עצמי ואפילו מאיים על אחרים סביבו, אבל לשחצנות אין כל קשר לעניין. מזל אריה יודע מה הטיב שלו כאדם, הוא בטוח בדעות שלו ובצורה בה בוחר לחיות את חייו. אין כל התנשאות בדרך הזו, אלא פשוט הכרה עצמית ומודעות מפותחת.

b3.gif©yourtango

 

אף פעם אל תסתכלו בקנקן, תמיד תדאגו להציץ גם פנימה...

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: