איזה בעל הוא יהיה על פי המזל שלו?

אי פעם תהית לעצמך איך יראה החבר שלך בתור בעל? (ברור, את בחורה). בטוח דמיינת אותו באלף ואחת סיטואציות בהן אתם חולקים את החיים ביחד, 2 טבעות, 3 ילדים וכלב, או חתול, או משכנתא. לא משנה באמת איזה דברים רצו לך במחשבות עתידיות עליו, המזל האסטרולוגי שלו יכול לתת לך יותר תשובות מכפי שאת יכולה לדמיין.

לבוא עם מישהו בברית הנישואין זו לא החלטה של מה בכך, לכן היי בטוחה עם מי את צועדת לחופה. איך תוכלי לדעת מבעוד מועד? לפי המזל שלו.

 

גדי

הגבר הגדי הוא סמל לאחריות ובגרות. איתו תוכלי לדעת שדברים לא נשארים באוויר, כיוון שהוא תמיד מניע את הדברים באופן האחראי, המתחשב והבטוח. הוא תמיד יהיה קול ההגיון שמוביל אותך בבטחה בדרך אל המשפחה המטופחת והאוהבת.

דלי

כיוון שהאינטיליגנציה היא המאפיין הבולט ביותר אצל הגבר הדלי, הנישואים איתו יהיו כלמידה מתמשכת של דברים חדשים ומעניינים, מידי יום ביומו. מזל דלי מאוהב בשיחות בעלות עומק ותוכן מגוון, לכן השיעמום לא יהיה חלק מהבית שלכם.
 

דגים

גבר במזל דגים הוא גבר מעניק, כזה שיעזוב הכל ברגע מסויים כדי לבוא להושיע את אהובתו ממצב ביש. הוא יעשה הכל כדי לגרום לבת הזוג שלו להרגיש נאהבת ומיוחדת, כל רגע ורגע שהם יחד.
 

טלה

הגבר בן מזל טלה הוא אחד האקטיביים אם לא "ה". כבעל, יהיה לך יותר כיף איתו משתוכלי לדמיין. לא משנה אם זה יהיה כקפיצת בנג'י משותפת אל התהום, או ללכת לסרט בקולנוע ולהתפוצץ מפופקורן, כמות ההנאה תמיד תהיה ברמת אקשן טורבו.
 

שור

מזל שור הוא המזל הכי אמין וזה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. לא יהיה דבר מקולקל בבית שהוא לא ירוץ לתקן, או שחלילה תיתקעי עם הרכב באמצע גהה והוא לא יבוא עם מצבר חלופי על הגב. אם את רוצה בטחון בחיים, זה הבעל המושלם.
 

תאומים

גבר מרגש, זה הבעל שיהיה לך כאן. הוא כל הזמן ירגיש את הצורך לעניין אותך עם זוגיות מלאת חוויות והרפתקאות, כאילו כל יום הוא סרט הוליוודי שלא נגמר. כל מה שתצטרכי לעשות זה פשוט לזרום איתו אל האופק.
 

סרטן

מזל סרטן הוא מזל תומך, דואג ומטפח. כבעל, הוא יתן לך להרגיש כאילו העולם נברא בשבילך, והוא יעשה הכל כדי לשמור על השלמות הזו עבורך. הנתינה שלו היא אינסופית, לכן זכית פה באדם מופלא.
 

אריה

מזל אריה הוא מזל שפועל מתוך נחישות והגיון. הוא יהיה בעל חזק ובעל כתפיים רחבות עליהן תוכלי ליפול בשקט ולהשיב לעצמך את הרוגע. הוא יהיה זה שיסדר את הכל בצורה שתוריד ממך דאגה ותסיר ממך חרדה.

בתולה

גבר במזל בתולה ידאג שלא יחסר לך כלום. הוא המפרנס העיקרי, זה שלוקח על עצמו את האחריות הטוטאלית לדאוג לכל צרכי המשפחה שלו. הוא ממש לא חושש להפשיל שרוולים ולעבוד קשה כדי שאת תהי מאושרת ומסופקת.
 

מאזניים

גבר במזל מאזניים הוא כזה שיכניס לך קרני שמש לחיים, אור וחמימות שתלטף אותך בכל נשיקה ועם כל חיבוק. ההומור המפותח שלו והאהבה שלו לאנשים יוצרים אדם שפשוט כיף להיות סביבו כל הזמן, באושר ואושר (כן כן, לא התבלבלנו).
 

עקרב

מגן אנושי, זה הגבר במזל עקרב. הוא ישמור על המשפחה שלו בחרוף נפש ולא יתן לשום פגע לדגדג את קצה השיער של כל אחד ואחד מהם. תחושת הבטחון של מי שהוא אוהב היא ערך עליון מבחינתו, לכן את תרגישי שאת מוקפת בעוצמה, יציבות ואהבה גדולה.
 

קשת

הגבר הקשת יהיה זה שלעולם לא ינסה לשלוט בך או לגרום לך להרגיש כנועה. הוא יאפשר לך להיות בדיוק עצמך, עם כל מה שכלול בזה, לטוב ולרע. מה שחשוב לו זו זוגיות מלאת שמחה וכיף שעושים יחד, כל השאר כבר מסתדר מעצמו.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: