איזה סוג מאהבים אתם לפי המזל שלכם?

כולנו מתאהבים ואוהבים באופן המייחד אותנו ומושפע מתכונות האופי שלנו, כפי שגלגל המזלות מתאר במדויק כל כך. לאסטרולוגיה יש תפקיד משמעותי בכל הקשור בראיה של כיצד אנחנו מתנהלים כשאנחנו מתאהבים במישהו, לכן זה עושה את העניין מאוד פשוט להבנה בסך הכל. אז איזה סוג מאהבים אתם?

 

גדי

מזל גדי נופל למסגרת המאהב השקט, זה שלא מכביר במילים וזה שלוקח לו זמן להרגיש בנוח בקשר. זהו מזל שמחצין את הרגשות שלו דרך מחוות רומנטיות והפגנה של מסירות ומחוייבות.

דלי

מזל דלי חייב גירוי אינטלקטואלי כדי להיקשר לבן זוג. הוא נהנה משיחות עמוקות מלאות משמעות, וכשהם מרגישים את ההתאהבות שעוטפת אותם מבפנים, זה מעורר אותם לדרבן את בני הזוג להיות גם מלאי מוטיבציה והשגיות בחיים.
 

דגים

רומנטיקן חסר תקנה, כזה הוא מזל דגים. האהבה שלו מופגנת בצורה חשופה ועמוקה, מלאת רגש והכלה. מזל דגים מתנהל בהמון עדינות ורכות, כזו שמזמנת אליה את בן הזוג בצורה נעימה ומלאת אמוציות.
 

טלה

המאהב מלא התשוקה, כך אפשר לסווג את מזל טלה. הוא נהנה מעצם הריגוש והתשוקה לכן הוא גם מבטא את התכונות האלו באופן חד משמעי. העניין שלו בקשר גובר ככל שיש חוויות למכביר, כאלה שאיתן אין אף רגע משעמם.
 

שור

המאהב המסורתי, זו שיטת החיזור של מזל שור. המון כירבולים, תכנון של מפגשים באופן מקדים, יצירת חוויות זוגיות משותפות כמו טיול לחו"ל וארוחות רומנטיות במסעדות. הנהנתנות של מזל שור מגדירה גם את האופן בו הוא מפתח את הקשר.
 

תאומים

המאהב המתלהב, ממש ככה. הכל חייב לרגש את מזל תאומים, אחרת הוא מאבד עניין. אם הוא ילמד כל יום משהו חדש יחד עם בן הזוג שלו, זה יעשה רק טוב למערכת היחסים שתצמח למעלה באופן הדרגתי.
 

סרטן

המאהב הרגיש, איך לא. העדינות והלב השברירי של מזל זה מובילים אותו לנהוג בצורה מאוד לבבית כלפי בן הזוג שלו, מלאת רומנטיקה ושיתופיות. המחוייבות היא עניין מאוד מהותי עבורו לכן היא חייבת להיות מופגנת ומעוררת בטחון עצמי.
 

אריה

המאהב השולט הבלתי מעורער. מנהיג מלידה שחייב להיות האוחז במושכות תמיד, גם בזוגיות. לכן, בן הזוג המושלם עבורו יהיה זה שתמיד ילך בדרך שהוא מתווה, בלי להתווכח או להתריס בו.

בתולה

המאהב השקול. מזל בתולה שוקל את צעדיו לפני כל פעולה שהוא עושה בחיים, כולל בענייני הלב. גם כאשר הוא כבר מרגיש מאוהב, הוא עדיין יבחן כל דבר עד דק, כדי לוודא שהאדם העומד מולו מתאים לו באמת.
 

מאזניים

המאהב התקשורתי, זה שמבטא את הרגשות שלו באופן ברור וחשוף. התקשורת הבינאישית היא החוזקה הבולטת של מזל מאזניים, לכן גם בזוגיות הוא מתנהל בצורה של פתיחות ושיחה, כדי להקנות בטחון ויציבות לקשר.
 

עקרב

המאהב הנאמן. מזל עקרב מוכיח את התשוקה הגדולה שלו עם נאמנות אדירה שלא ניתנת לערעור. הכנות והאינטיליגנציה שלו מחזקות את ההתנהלות שלו כבן זוג אוהב, זה שנותן את כולו למען בן זוג ראוי.
 

קשת

המאהב ההרפתקן. זה שנותן לנפש החופשייה שלו דרור גם בתוך מערכת יחסים מחייבת. מונוגמיה היא אולי לא הקטע החזק אצלו, כיוון שהוא דורש דינמיות קבועה ועוצמתית, כזו שמזמנת חוויות חדשות בכל רגע ורגע.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: