הדברים שמושכים את בני הזוג שלנו לפי המזל שלהם

האינסטינקט החייתי שטבוע בנו כבני אדם נשען תמיד על משיכה מהסוג הפיזי, כזו שמעוררת תשוקה ורצון להתמזג לתוך תאוות בשרים משולחת רסן. אבל, כיוון שמותר האדם מן הבהמה, ישנם אלמנטים נוספים שמשפיעים על המשיכה של כל אדם למושא האהבה שלו. אז מה מושך אותנו לבני זוג, על פי המאפיינים של גלגל המזלות?

 

גדי

מזל גדי ניזון מאינטיליגנציה, לכן מה שהכי מושך אותו בבן זוג זה אלמנט העניין, השיחה הערה, התוכן המגוון שעליו אפשר לבנות תקשורת מעמיקה ומרתקת.
 

דלי

בן הזוג של מזל דלי חייב להיות תומך ומעורר מוטיבציה. זה מה שהכי חשוב למזל דלי, העובדה שמי שנמצא לצידו יכול פשוט להרגיע אותו כשהמצב נהיה עמוס או חרדתי, ובכמה מילים והמון ליטופים, הכל פתאום נראה בסדר גמור, בלי לחץ.
 

דגים

מה שתופס אתכם ברשת הדייגים זה בן זוג שרמת ההומור שלו משתווה אליכם. החצי השני שלכם חייב להיות בנאדם סופר חברתי ומלא אנרגיה, כזה שיגרום לכם להחזיק את הבטן מרוב צחוק ושמחה.
 

טלה

הקשר של מזל טלה עם בן הזוג מתהדק כאשר יש חיבור פיזי ורגשי אינטנסיבי. הפגנת התשוקה אחד לשני צריכה להיות גלויה ומוחצנת, לא כזו שנבלעת במבוכה. מזל טלה חייב נועזות ואהבה פורצת גבולות, רק ככה הוא נכנס יותר ויותר לתוך הקשר.
 

שור

נאמנות, זה שם המשחק במקרה של מזל שור. המחוייבות של בן הזוג שלו היא הדבר הכי מהותי מבחינתו בזוגיות, לכן אם יש אפילו חשד קל לבגידה, הסיפור נגמר טוטאלית.
 

תאומים

מי שיקבל את מזל תאומים בדיוק כפי שהוא, יעורר את האהבה שלו במהירות שיא. כדי למשוך אותו ולגרום לו לרצות בכם עוד ועוד, פשוט תנו לו להרגיש נוח, מבלי לצפות ממנו להשתנות.
 

סרטן

רומנטיקה זה כל הסיפור במקרה של מזל סרטן. גם אם הכל מתקתק בצורה סכרינית, מלא קלישאות של ארוחה לאור נרות ופרחים לשבת, זה בדיוק מה שגורם לו להרגיש נאהב ובטוח בקשר.
 

אריה

אריה חייב להיות בעל הדעה, לכן בן הזוג שלו חייב לדעת להתפשר, גם כשזה לא פשוט להוריד את האגו. זה לא אומר שצריך לעשות הכל לפי החליל של מזל אריה, אבל חייבים להגיע לעמק השווה כדי להמשיך בזוגיות תקינה.

בתולה

המבוכה הגדולה של מזל בתולה עולה לו הרבה פעמים בטיב התקשורת עם בן הזוג, לכן הוא חייב להגיע למקום של נוחות בקשר. כמה שפחות עימותים וכמה שיותר מילות אהבה מחזקות, זה מה שימשוך את מזל בתולה עמוק לאהוב אתכם.
 

מאזניים

מה שהכי חשוב למזל מאזניים זו תקשורת טובה, פתיחות וכנות. בן הזוג שלו חייב להיות מודע לכך, אחרת זה פשוט לא ילך ויתמסמס מחוסר אינטרקציה בסיסית.
 

עקרב

כל מה שעקרב רוצה בחיים זה להיות מאושר, פשוט ככה. הרבה פעמים הוא מוצא עצמו מתרכז באנרגיות אגרסיביות וכאלה ששמות אותו במצב קרבי, לכן בן הזוג האידאלי עבורו יהיה זה שידע להוריד ממנו את רמת האגרסיה עם חיוך אחד מנחם.
 

קשת

מי שרוצה למשוך אליו את מזל קשת חייב לתת לו את החופש והספייס שהוא צריך. ככל שתתנו לו יותר מרחב תמרון, ככה הוא ימצא עצמו נמשך אליכם באופן טבעי.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: