הורוסקופ לתאריך: 23.12

גדי

אתם מנסים לתרום באופן משמעותי להפתעה שמיועדת לחבר קרוב אותו חשוב לכם לשמח. נראה כי לא כולם נאותים לעשות כמוכם והדבר קצת מוציא מכם תחושות שליליות וביקורת שאינה נעימה.
 

דלי

היום כל מה שיתפוס לכם את מרכז תשומת הלב יהיו עניינים כספיים שיעודדו אתכם לקום ולהשקיע את הכסף שלכם באפיק אטרקטיבי. זיכרו כי היו לכם הוצאות יחסית גבוהות לאחרונה, לכן אל תיכנסו לעניין בעיניים עצומות.
 

דגים

באופן כללי אתם מאוד סלקטיביים עם אלו אותם אתם בוחרים לשתף במה שעובר לכם בנבכי הנפש, כיוון שאתם לא רוצים לחשוף את עצמכם לפגיעה מיותרת. נסו לבלות מעט זמן איכות עם עצמכם במקום לרוץ לכל מיני מפגשים חברתיים, על מנת להרגיש בנוח גם ללא חברה קולנית סביבכם.
 

טלה

היום אתם הולכים להחצין תשוקה מאוד גדולה כלפי עניין מסויים שאתם רוצים להיות מעורבים בו באופן מרכזי ואקטיבי. זכרו להתקדם בקצב הנכון על מנת לא לשרוף את כל האופציות שלכם על ההתחלה.
 

שור

נראה כי אתם נמצאים באיזשהו קונפליקט שמטריד אתכם היום ועוסק באיזון שבין החיים האישיים שלכם, לבין הפן המקצועי. אתם לא ממש בטוחים כיצד אתם אמורים להתנהל בסיטואציה החדשה אליה נכנסתם, לכן אל תתביישו לבקש ייעוץ ועזרה.
 

תאומים

זכרו שלא כל מה שאנשים אומרים לכם יוצא מתוך כוונה כנה ואמיתית. הרבה פעמים אנשים אומרים דברים ללא כוונת הבטחה מאחוריהם והדבר גורם לכם לאכזבה עמוקה. נסו להיות יותר ריאליים ונתחו את העניין מכמה זויות אפשריות.
 

סרטן

אתם מקבלים על עצמכם את התכנון של ארוע חברתי מסויים ונדרש מכם להיות יצירתיים בתהליך. אין לכם בעיה להפגין את הרעיונות הקריאיטיביים שלכם באופן גלוי כיוון שאתם מקבלים המון הנאה מהעיסוק הזה ורוצים להרשים אחרים בכך.
 

אריה

נראה כי סכום כסף גדול עומד להיכנס לחשבון שלכם ולצמצם מעט את ההוצאות שהיו לכם לאחרונה. קחו בחשבון שיכול להיות ותאלצו להתמודד עם השלכות כאלו ואחרות בעקבות הפלוס המפתיע הזה בחשבונכם, לכן אל תהיו נאיביים.

בתולה

מישהו שאתם מאוד אוהבים יעסיק את רוב המחשבות שלכם במהלך השבת הזו ואתם תרגישו את הצורך הגובר לראות אותו פנים מול פנים. גם אם זה אדם שלא הייתם איתו בקשר כבר זמן לא מבוטל, אל תהססו להרים את הכפפה וליזום תקשורת.
 

מאזניים

אתם מאוד מוטרדים מהאופן בו דברים מתנהלים סביבכם השבת ויש לכם את המוטיבציה להניע את העניינים בקצב הנכון לכם. התקופה האחרונה היתה מאוד עמוסה עבורכם ולכן חשוב שתדעו מתי הגוף והנפש דורשים מנוחה, ופשוט להעניק אותה לעצמכם.
 

עקרב

חשוב לכם להבהיר את המחשבה שלכם בעניין מסויים לכן אתם מקדישים הרבה זמן לצורה בה אתם רוצים לבטא את עצמכם. אתם לא יכולים לסבול את המצב כאשר דברים יוצאים מהקשרם, לכן לא משנה לכם כמה זמן יקח, העיקר שתגיעו לגרעין המסר אותו אתם רוצים להעביר.
 

קשת

השבת הזו תהיה בסימן חשיפת סודות ואתם תגיעו להבנה שמשהו הוסתר מכם למרות חשיבותו. נסו להתמקד בהמשך הפעולה שלכם בנושא במקום בכעס על כך שהייתם מחוץ לעניינים, ושיקלו טוב כיצד אתם הולכים לתקשר עם המעורבים בעניין.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: