הורוסקופ לתאריך: 22.12

גדי

יש לכם הרבה על הצלחת היום מבחינת עבודה ומטלות בבית, אך מפגש מתוכנן עם חבר מעכב לכם את לוח הזמנים. למרות שאתם שמחים על ההזדמנות להיפגש ולהשלים פערים, אתם נאבקים עם תחושת הדוחק והרצון להספיק כמה שיותר.
 

דלי

נראה כי אתם מחמיצים מגוון פעילויות שמעניינות אתכם רק כי אתם לא פועלים באופן אקטיבי על מנת להתעדכן במועד ההתרחשות שלהם. אם אתם רוצים לחוות סופ"ש גדוש כפי שאתם אוהבים, השכילו לתכנן אותו מבעוד מועד.
 

דגים

המסקנות אליהן תגיעו היום בנושא מסויים לא יספקו את שביעות הרצון שלכם ואתם עדיין תהיו מוטרדים בדבר המשך תהליך. אתם חשים שאין לכם את המידע המספיק על מנת להגיע להחלטה סופית, לכן אתם מבררים פרטים שיעזרו לכם להגיע לתובנה ממשית.
 

טלה

נראה כי אתם מקדישים תשומת לב רבה מהרגיל לאנשים סביבכם והדבר מושך אליכם עוד תשומת לב כתגובה לעניין. היזהרו מלהשתמש בכוח הזה באופן מניפולטיבי על מנת שלא תחוו תגובה שתחזור אליכם כמו בומרנג.
 

שור

עניינים רגשיים יעמדו על החלק הארי של היום שלכם והדברים יפתרו באופן חיובי ואופטימי. בני הזוג שלכם יהיו מאוד תקשורתיים ומלאי חיבה, וסוף השבוע הוא זמן נהדר להעניק להם מעצמכם בחזרה.
 

תאומים

קצר בתקשורת עם מישהו קרוב אליכם דווקא יניע לעבר תגובה מלאת הומור, בניגוד לחוסר הבנה שמאופיין בתסכול. אתם תמצאו את עצמכם מאוד משועשעים מהתפתחות הדברים ולכן זה יקליל את העניין ולא יגרור ויכוח.
 

סרטן

נראה כי אתם משקיעים מאמץ רב לשנות את הרגלי העבר שלכם, אותם אתם רוצים לשים מאחור על מנת לשפר את המצב האישי שלכם. יש עניין רב במהלך סוף השבוע הנוכחי ואתם ממנפים אותו למפגשים עם חברים ובני משפחה.
 

אריה

האינטרקציה ביניכם לבין בני הזוג שלכם עולה על שרטון היום ויש תחושה של ריב שעומד להתגלגל ככדור שלג. יש בידיכם את הכוח והתבונה למנוע את הדרדרות העניינים, לכן השכילו להיות המבוגר האחראי.

בתולה

היום המחשבות שלכם יוצאות מאיפוק ואתם מוצאים עצמכם מבטאים את מה שיושב לכם על הלב באופן ברור וקולח. התחושה הזו מאוד משחררת ומעוררת בכם תהיות לגבי מדוע לא להקל על עצמכם יותר באמצעותה.
 

מאזניים

אתם מאוד נתונים לכוחות חיצוניים היום ואנשים סביבכם משפיעים עליכם באופן מוגזם. הדבר גורם לכם לחוש מועקה ותשישות כיוון שאתם מרגישים שאתם צריכים לרצות את כולם והדבר מעייף אתכם.
 

עקרב

נראה כי היום אתם מוכנים להתעמת עם נושאים שפחות קל לכם לדבר עליהם בשיגרה, וכי יש בכם אומץ להתמודד איתם מבלי לחמוק מעימות. מבחינה כלכלית, החלטות כספיות גדולות יצטרכו להידחות למועד מאוחר יותר.
 

קשת

סוף השבוע הנוכחי יהיה בסימן מפגשים עם אנשים שאינם חלק ממעגל החברים שלכם באופן מפתיע. אתם מאוד נהנים מהשינוי התקשורתי הזה ומוצאים עצמכם נכנסים לשיחות מעמיקות עם המון מחשבה והנאה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: