מי המזלות שלא מפסיקים להתלונן?

אתם בטוח מכירים מישהו כזה. אותו אחד שלא מפסיק לרטון ולהתעצבן מכל דבר כאילו העולם הוא שק של תלונות שנמצא תמיד על הגב שלו, ממתין לחלוקה. העניין עם האנשים מהסוג הזה הוא שלא תמיד יש סיבה לכך שהם חשים את הצורך להתלונן, אפילו ברוב הפעמים.

הם יכולים לרטון על מזג האוויר היום, על למה יש פקקים באיילון, למה האוכל מהצהריים לא היה חם מספיק, למה לא לבשתם מעיל, למה לקולה יש טעם מוזר ולמה השמיים כחולים. החיים שלהם הם כמו אופרת סבון אחת גדולה שלפעמים יוצאת מפרופורציות. ברור שלדבר בשצף קצף על עניין מסוים שמטריד אותנו זו דרך פורקן עבור הנפש, אך ישנם מזלות שמבחינתם כל הזדמנות היא רגע טוב לתלונה עסיסית. אז מי אתם הבאים בטרוניה?

 

סרטן

לאנשים במזל סרטן אין כוונה להתלונן כל הזמן באופן יזום, אבל הרגשות שלהם כל כך מעורבבים ומוגברים עד שהם פשוט לא שולטים בזה. כשהכל נהיה יותר מידי עבורם הם פשוט חייבים לאוורר את הנשמה שלהם, לכן הם עושים זאת עם הוצאה של תסכול על כל העולם. עובדה זו מדגישה את חוסר הבטחון העצמי שלהם, זה שתורם גם הוא לכך ששום דבר לא מספיק טוב עבורם.

 

עקרב

מזל עקרב הוא כנה עד כדי כאב, לכן אם ישנו משהו שבוער בו להגיד, הוא לא מתכוון לעצור את עצמו בשום אופן. כיוון שהוא מאוד עיקש ופיקח, הרבה דברים מעצבנים אותו כשהם לא מתנהלים באופן שנראה לו האמת האחת והיחידה, לכן הוא נכנס לשרשרת תלונות שיוצאת ממנו כמו ארס מעוקץ. מזל עקרב חייב לשלוט בהכל ובכולם, קונטרול פריק זה בלשון המעטה, לכן כשאלמנט השליטה מתערער אצלו, אתם כבר תרגישו שהאזניים שלכם בוערות מלשמוע על כמה הדברים במצב ביש מבחינתו.

 

קשת

העניין עם מזל קשת הוא אמביוולנטי. הוא מאוד ספונטני ואופטימי, אבל גם לא שם פילטרים על הפה שלו כשצריך. לכן הרבה פעמים משתמע שהוא מתלונן על דברים בלי ממש לחקור אותם לעומק, אלא הם פשוט יוצאים מהפה שלו כמו מים. הוא פשוט חייב להגיד משהו כשהדברים לא מסתדרים לו בראש, בלי לרסן את עצמו לכאן או לכאן. כשאתה לא בדיוק מזל שחושב על תוצאה שלאחר מעשה, אל תתפלא שאנשים סביבך יחשבו שאין לך משהו נחמד להגיד.

 

דלי

המזל עם העצירות הרגשית הגדולה ביותר, זה שקשה לו לבטא את האמוציות שלו באופן ישיר וקולח. לכן, התלונות הן הפורקן הרגשי שלו, כיוון שכך הוא כן מוציא את מה שיושב לו על הלב, אבל זה תמיד בצד וליד, ולא נוגע בדברים המהותיים שמפריעים לו באמת. נוסף על כך, האינטיליגנציה העוצמתית של מזל דלי לא מאפשרת לו לשבת מנגד כשדברים קורים הפוך מהאמת הצודקת לדעתו. הוא מאוד דעתן ולכן הדעות שלו יוצאות באופן אגרסיבי ומוכיח, בלי רחמים.

 

אז מה, ביאסנו אתכם? עזבו שטויות, גם אם יוצא לכם להתלונן כמו דבורים בכוורת, קחו נשימה עמוקה ומלאו את מה שפרקתם באנרגיה חיובית במקום.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: