3 סיבות למה מזל דלי הוא המאהב הכי מתוסבך

אנשים במזל דלי הם מאוד מיוחדים, בכך אין ספק. הם מאוד לא קונבנציונליים ואפילו מרדניים באופי שלהם, אוהבים הרפתקאות ופלירטוטים כעניין שבשגרה. אבל הבעיה מתחילה כשהם צריכים להיכנס לזוגיות מונוגמית ומחייבת. למה? הנה.

 

אהבה זה לא סוד

כשמזל דלי אוהב מישהו הוא ממש לא שומר את זה בסוד. בכל הנוגע ביחסים זוגיים ואינטימיים, אין גבול לתשוקה ולנועזות שבחדר המיטות, אך ברגע שהחשיפה הרגשית הזו צריכה להיות גם על בסיס תקשורתי של שיחות ודיבור אינטימי, המזל הזה לא ממש נאות לחשוף את נבכי הנפש שלו בקלות כל כך. בני הזוג שלו יצטרכו להיות מאוד סבלניים ומאוד זהירים עם הנסיון להגיע למעמקי הנשמה של מזל דלי, אחרת הוא פשוט ישפוך מעצמו את מלוא המים ויתרוקן מכם החוצה.

s1.gif©yourtango

 

מרדנות ללא עוררין

מזל דלי מעריך את העובדה שבן הזוג שלו מלא תעוזה ורוצה לחוות איתו את כל העולם בכל הכוח. הוא מעדיף זאת הרבה יותר מאשר להתנהל באופן שדורש ספייס בזוגיות, כיוון שאלמנט האקשן וההתקדמות המהירה של הקשר מעודדים אותו להיות יותר אקטיבי. אבל, אם בני הזוג של מזל זה לא עומדים בקצב, הם ישארו מאחור ויאכלו אבק, כיוון שדלי לא מחכה לאף אחד בסיבוב, אלא ממשיך קדימה כמו סוס במרוצה.

 

הקרבה למען אהבה

כשמזל דלי מאוהב בבן הזוג שלו, אין גבול לדברים שירצה לעשות איתו ולמענו. אבל הבעיה מתחילה כשהעניינים מתחילים לקבל פרצוף של שגרה. אז מזל דלי מאבד עניין ומתחיל להיות אפאתי כלפי מושא האהבה שלו. זה לא קורה מתוך כוונה רעה, הוא פשוט מפסיק להביע עניין כי הוא לא מרגיש יותר את יצר הסקרנות שמדרבן אותו. בדיוק בגלל סיבה זו, מזל דלי נמשך דווקא למוזרויות שנמצאות בבני הזוג שלו, כאלה שמערערות את מי המנוחות ומביאות אותו לתהות מה יקרה הלאה. השאיפה הזו להיות תמיד במצב בלתי צפוי היא אולי עניין חיובי אצל מזל דלי, אך ברגע שהדברים נהיים סטאטיים וצפויים, אין לכם סיכוי איתו.

s2.gif©yourtango

 

אם בחרתם לצאת עם מזל דלי, יש לכם הרבה אורח רוח וזו מעלה שתנתב את הקשר שלכם באופן מודע הרבה יותר. זה מזל מיוחד מאוד, ולכן גם אתם כבני הזוג שלו, גם אנשים מיוחדים, באופן ישיר וללא עוררין.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: