לא מוותרים עליו-מה הנשנוש המפנק שלכם לפי המזל שלכם?

על כולנו לפעמים נופל החשק לפנק את עצמנו במשהו טעים ולא בריא בעליל ולהתעלם מכל חוקי הדיאטה והאכילה הבריאה. אם זה בערב שקט בבית או בגלל רעב פתאומי אחריי בילוי עד השעות הקטנות של הלילה. אז מה הוא הנשנוש המועדף עליכם לפי המזל שלכם?

 

 

גדי

עוגיות שיבולת שועל
אתם טיפוסים רציניים ואחראיים, אתם דואגים לבריאות שלכם ולכן אפילו הנשנוש הלא חוקי שלכם הוא בעצם הגרסה הבריאה של מזון שחיתות. גם כשאתם מחפשים להתפרע, אתם לא תתרחקו יותר מידי מהעקרונות שלכם. עוגיות שיבולת שועל מאפשרות לכם את ההנאה הנפשית מאכילת עוגיות בשילוב של סיבים תזונתיים וערך קלורי נמוך.
 

דלי

פרוזן יוגורט
אתם ללא ספק טיפוסים לא שגרתיים, ואתם לא מוכנים להתפשר על קינוח שיגרתי. אתם אוהבים להתנסות בטעמים חדשים ובשילובים משוגעים ומקפא עם תוספות מאפשר לכם לעשות בדיוק את זה. סביר להניח שתערבבו שוקולד עם טחינה ופצפוצים חמוצים מעל. 
 

דגים

שוקולד, שוקולד ועוד שוקולד
אתם טיפוסים רגישים ועדינים ומה יותר מנחם מהשוקולד הישן והטוב. אם עבר עליכם יום רע, אתם מרגישים איך הדמעות עולות לגרון, אין דבר שמשפר את מצב הרוח יותר מהחום המתוק הזה. בנוסף, יש לו כמובן את ההקשר הרומנטי שאתם פשוט מתמוגגים ממנו.
 

טלה

המבורגר
לכל אחד יש את רשת המזון המהיר האהובה עליו. אתם בדרך כלל נאמנים מאוד לאותה הרשת שעושה את ההמבורגר שלכם בדיוק כמו שאתם אוהבים. עם הכמות המדויקת של הרטבים ובמידת העשייה המושלמת. אתם מוכנים להתווכח עם כל אחד שההמבורגר האהוב עליכם הוא ללא ספק הטוב ביותר.
 

שור

מחלקת הקפואים בסופר
המוטו שלכם בחיים הוא "אטיות ועקביות מנצחת במירוץ" לכן אתם נהנים לפנק את עצמכם דווקא במאכל ממש לא מיידי. אתם מוכנים לחכות בשביל לקבל את החוויה המושלמת. לכן אתם חסידים גדולים של מחלקת הקפואים. פסטלים, בורקסים לאפייה עצמית, כישרון הבישול שלכם משפר כל מנה.
 

תאומים

עוגיות
מה יכול להיות טוב יותר מחלב ועוגיות באמצע הלילה עם החבר הכי טוב שלכם? אתם תקשורתיים מאוד ועוד לא נבראה העוגייה שלא נותנת השראה לשיחה עד השעות המוקדמות של הבוקר. עוגייה טובה היא גם המלווה המושלמת לשיחה אינטלקטואלית על קפה בבית הקפה האופנתי החדש.
 

סרטן

פיצה
טכנית פיצה זה לא ממש נשנוש. אבל ללא ספק זו הבחירה המועדפת עליכם כל פעם מחדש. אתם מעריכים את המוכר והבטוח ומה יותר מוכר מפיצה עגולה וחמה? היא טומנת מבחינתכם זיכרונות מאלפי אירועים משפחתיים וימי הולדת והיא מלאה בזיכרונות חמים וטובים. אין צורך לציין שהיא גם מלאה בגבינה מותכת וחמה ותוספות מפנקות.
 

אריה

סוכריה חמוצה
יש לכם כישרון לדרמטיות ואתם תמיד לובשים את הרגשות שלכם על השרוול. בשבילכם, סוכריות חמוצות מבטאות את הצד המלא תשוקה שלכם. ללא ספק הבחירה בסוכריות חמוצות היא ייחודית ודרמטית ומראה את הצד הזה שלכם גם לעולם וגם לעצמכם.

בתולה

מנות חמות בהרכבה
אתם אוהבים להיות בשליטה ואתם בעלי נטייה טבעית לסדר וארגון, לכן אתם תעדיפו את הנשנוש שיאפשר לכם לבטא את התכונות האלה. אתם מתלהבים מהאריזות הקטנות של כל חלק ואת היכולת שלכם לשלוט בכמות התבלינים שאתם שמים במנה שלכם. 
 

מאזניים

בייגלה מצופה שוקולד
אתם אוהביי הרמוניה ואיזון מעל לכל דבר אחר, לכן חטיף מלוח שמצופה בשוקולד זה פשוט החטיף המושלם בשבילכם. השילוב בין מתוק למלוח הוא האיזון המדויק לבלוטות הטעם שלכם. אתם פשוט לא רוצים להפלות בין הטעמים ואתם אוהבים ליהנות בצורה הוגנת מכל העולמות. 
 

עקרב

צ'יטוס חריף
אתם מלאי תשוקה ומסתוריים והרבה פעמים אתם פשוט לא מובנים בעיני אנשים. רבים נמנעים מאכילת חטיפים חריפים אבל אתם יודעים להעריך את מנעד הטעמים הייחודי של צ'יטוס חריף. בחריפות טמון ניצוץ של סכנה וזה מתאים בצורה מדויקת לכוח הפנימי הטמון בכם.
 

קשת

צ'יפס
אם יש משהו שאתם סולדים ממנו זה כבלים. אתם אוהבים את החופש שלכם ולהוטים לחקור את כל האופציות האפשריות שהחיים נותנים לכם. לכן אתם חסידים גדולים של החטיף הזה. יש מנעד כל כך רחב של טעמים, גדלים ומרקמים, שאתם יכולים לחוות משהו חדש כל פעם שאתם מנשנשים אותו.
 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: