הורוסקופ לתאריך: 21.12

גדי

היום אתם תרגישו מעט אנוכיים כלפי הסביבה שלכם ומרוכזים בצרכים וברצונות של עצמכם. מתוך תחושה של אי נעימות אתם תיתקשו לסרב לאחרים כאשר הם יבקשו מכם עזרה או טובה, מה שיעמיס על סדר היום שלכם וילחיץ אתכם מבחינת הספק.

דלי

האינטרקציה החברתית שלכם היום אינה בשיאה ואתם מרגישים את הצורך מעט להתבודד מהסביבה. אתם מודאגים לגבי דברים עתידיים שאין לכם תשובה לגביהם, לכן אתם מנסים למצוא רגע מנוחה על מנת לסדר את המחשבות.

דגים

אתם חייבים להזכיר לעצמכם מפעם לפעם שאתם סך הכל בני אדם וגם אתם עושים טעויות. אין צורך לקחת דברים באופן כל כך טוטאלי, כיוון שזה לא תורם למצב אלא רק מביא אתכם למחשבות שליליות.

טלה

יתכן ותתקשו מעט למצוא את מיקוד הריכוז שלכם במהלך היום, ודעתכם תוסח במהירות. עניין מסויים שדורש את ההתערבות שלכם מציג בפניכם מגוון אפשרויות, ואתם חייבים להגיע לכדי החלטה.

שור

היום תהיה לכם הזדמנות להחצין את האינטיליגנציה הרגשית העוצמתית שהתברכתם בה, באופן שבו תמצבו את עצמכם במקום מלא הפנמה ואיזון פנימי. אי הבנה שחוויתם לאחרונה עם חבר קרוב תגיע לכדי פשרה ביוזמתכם.

תאומים

גם אם אתם מרגישים את הצורך לומר שקרים לבנים קטנים היום כדי שאנשים לא יטרידו אתכם, הימנעו מלעשות זאת כיוון שיראו את האמת ישר דרככם. אם ישנם עניינים בעיתיים שדורשים תיקון, אל תתחמקו מלהתמודד איתם.

סרטן

נראה כי ענייני הבית מדאיגים אתכם היום והדבר מסיח את דעתכם מענייני עבודה. מצד שני, האנרגיות שלכם מתמקדות בארגון וסידור הבלאגן שמתסכל אתכם, לכן אתם מרגישים פרודוקטיביים וזה מעודד אתכם.

אריה

אתם מאוד אמפתיים עם הסביבה הקרובה שלכם היום ונראה כי אנשים מאוד צמאים למה שיש לכם לומר לגבי הנושאים העומדים על הפרק. אתם חשים כאילו אתם צריכים לקחת כמה צעדים אחורה ודווקא לא להיות במרכז תשומת הלב, זאת כדי להגיע למסקנה נכונה בלי הסחות דעת.

בתולה

חמישי הזה פותח לכם את סוף השבוע בתחושה מרוממת של חופש ומוטיבציה. אתם חשים יצירתיים ומלאי אנרגיה למלא את הסופ"ש בהמון פעילויות מעניינות, כאלה שיוציאו מכם את הקריאיטיביות המתפרצת שלכם.

מאזניים

יש לכם נטיה לקחת דברים תמיד באופן אישי, לכן אתם נפגעים מהר ומרגישים מתוסכלים שלא לצורך. נסו לאזן את האמוציות ואת המציאות בפועל, על מנת לא לייחס חשיבות יתר לדברים מינוריים.

עקרב

ישנו שילוב הרמוני בין החיים האישיים שלכם לבין אלו המקצועיים, באופן בו הכל מסתדר על הצד הטוב של הדברים ונוטע בכם תחושה של אופטימיות. נסו לזכור מה הביא אתכם לתחושות האלו על מנת לשמר אותן כדרך קבע.

קשת

אתם מתאמצים להחצין את העצמאות שלכם בפני קרובי משפחה שלא ממש מחזיקים באותה הדעה שלכם לגבי עצמכם. הציניות וההומור על חשבונכם מכניס אתכם למגננה, לכן עדיף שתתרחקו מעט מכל הסיטואציה על מנת שמצב העיניינים לא יורע.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: