איזה קמע מביא מזל למזל שלך?

קמעות למזל טוב הם הדרך שלנו להקיף את עצמנו באנרגיות חיוביות שישמרו עלינו מפני פגע, מפני כוחות שליליים שנמצאים ביקום לצד הכוחות החיוביים. לכל אחד מהמזלות ישנו קמע אחד שמאפיין יותר את קווי האופי והמפה האסטרולוגית שלו, בצורה שמיטיבה לגונן עליו באופן המתאים ביותר. אז מה הקמע שלך?

 

גדי

תלתן בעל 4 עלים: תלתן מסמל אמונה, תקווה, חיבה ושפע. אלו הדברים החשובים ביותר למזל גדי כיוון שהוא אוהב להקיף את עצמו בדברים מלאי יופי וממון. מזל זה הוא גם חובב טבע ויש לו חיבור עמוק לאמא אדמה.

דלי

דמות הצרצר: דממת הלילה מביאה את מזל דלי לרצות להקיף את עצמו בצלילי טבע שגורמים לו להרגיש נחמה ואנרגיה ערה סביבו, על מנת לדעת שהוא לא לבד. קולות הצרצור העדינים לא רק שממלאים את השקט הזה, אלא גם נשענים על מטרה קדומה של אזהרת בני האדם מפני סכנה קרבה.

דגים

לוכד חלומות: מזל דגים הוא מזל חולמני לכן אין קמע שמתאים לו יותר מאשר לוכד החלומות. הקמע מונע מחלומות רעים להפריע את השלווה והרגישות הגדולה של מזל זה, ומקנה תחושה של רוגע ושלווה לכל אלה העוסקים במלאכת הפנטזיה והשינה.

טלה

מפתח המזל: מזל טלה הוא האנרגטי והמעשי ביותר מכולם, לכן ליבו פתוח לקבל את מירב האנרגיות החיצוניות על מנת שיתנו לו את הכוחות להמשיך בקצב המהיר של חייו. המפתח מסמל את פתיחות הלב והמחשבה שמדרבנת את מזל טלה להיכנס בכל הכוח לעבר המטרות שרוצה להשיג.

שור

הסיפרה 7: סיפרה זו ידועה כבעלת משמעות מיסטית עמוקה ומסמלת את אלמנט המזל הטוב במגוון תרבויות אנושיות. כיוון שמזל שור נוטה יותר להתנהלות רציונלית מאשר אמוציונאלית, ההסברים התרבותיים וההסטוריים של הסיפרה 7 מתאימים לאופי החקרני והדעתני שלו, במסע אל עבר כיבוש המטרה.

תאומים

קוביות המזל: הקמע הזה תמיד נמצא בכותרות, תמיד באופנה ותמיד רלוונטי, ממש כמו שמזל תאומים אוהב להיות. הקמע אינו כבול למגבלות של זמן ומקום ומסמל תמיד את המזל הטוב שמביא איתו זכייה וחגיגה אינסופית. 

סרטן

פרת משה רבינו: מזל סרטן הוא אכפתי ומטפח מטבעו, ממש כמו המאפיינים התרבותיים של החיפושית האדומה והקטנה הזו. היא נחשבת ככזו בעלת תפקיד האמא בטבע, זו ששומרת על הגן ומטפלת בכל פרח וצמח.

אריה

קריסטלים: ממש כמו אבני החן המסטיות, כך גם מזל אריה הוא מלא יופי, כוח אהבה ואלגנטיות. האריות אוהבים לקבל עליהם את קרן אור הזרקורים שמציפה אותם במרכז תשומת הלב וההשוואה לאור השמש. הבטחון העצמי האדיר של האריות מקבל את החום והאש מהאנרגיה של הקריסטלים.

בתולה

קמע עין הרע: הקמע המוכר והידוע שמתאר את השמירה מפני עין הרע, תכשיט כחול ובתוכו ציור של עין המגנה על מזל בתולה מפני כוחות שליליים. מזל זה הוא מושא לקנאה כיוון שהוא נבדל בשאיפה המתמדת שלו לשלמות נצחית, לכן קמע זה נועד לשמור עליו מפני צרות עין וכוונות רעות.

מאזניים

סימן המשולש: במשך אלפי שנים סימן המשולש מאפיין את מעגל הבריאה והמוות, את הקשר הבלתי נפרד למחזוריות החיים. קמע זה מביא איזון והרמוניה לזה המחזיק בו, ועל כן הוא המייצג ביותר את הרצון ביציבות של מזל מאזניים.

עקרב

פרסת סוס: מזל עקרב נוטה לשים את האמונה והתקווה שלו על גבי מחשבה רציונלית וממשית, ממש כמו הברזל היצוק והאיתן שמשמש כחומר הגלם של קמע הפרסה. גם הקשר לסוס כבעל חיים אצילי ותמיר מאפיין את האלגנטיות והנחישות של מזל זה.

קשת

רגל ארנב: קמע זה מגיע ממקורות שבטיים שהאמינו כי רגל הארנב יכולה לגונן על האדם העונד אותה מפני כשפים רעים וחשכה אפילה. מזל קשת ידוע בצורך שלו לחקור ולהגיע למקומות מרוחקים מלאי הרפתקה, לכן רגל הארנב צריכה ללוות אותו בכל צעד אותו הוא לוקח במסלול חייו, על מנת להישמר מכל פגע.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: