הרומן שממתין לנו מעבר לפינה בשנת 2018

לא טוב היות האדם לבדו – המשפט הכי מייצג ונכון לכל המזלות, לא רק לאחדים מאיתנו.

התחושה של בן זוג שאוהב ודואג לנו היא תחושה נכספת לה אנו מצפים שתגיע ותעטוף אותנו בכל הטוב שהיא מכניסה לחיים שלנו, כאדם חברתי וכמה לאהבה. עם סיום שנה ותחילתה של אחרת, הגיע הזמן לשים בצד את תחושות הבדידות ומשקעי העבר, כדי להתחיל קשר חדש ונקי שיביא אושר לחיינו. לפי האסטרולוגיה נוכל לדעת מה צופנת לנו האהבה לשנת 2018, על פי החודש בו נולדנו. בואו נראה.

 

ינואר

אנשים מעריכים מאוד את אלו שנולדו בחודש הראשון לשנה כיוון שהם מאופיינים בשאפתנות ובעשייה מרובה של תחילת פרק חדש. לצד העבודה הקשה, ילידי ינואר חייבים להכניס לחייהם גם את חדוות החיים והחברות שתעשיר את חייהם בזוגיות חדשה, מלאת חוויות אנושיות קסומות. האהבה שלכם השנה תגרום לכם לעצור לרגע ולהריח את השושנים שעל הדרך.

 

פברואר

הרומן של 2018 העומד להיכנס לחיי אלו שנולדו בחודש השני לשנה, יפתיע דווקא מכיוון של אדם מוכר בחיים שלכם. לכן ההבנה שעומדת להתחיל בניכם הכרות חדשה ומרגשת תבוא לכם מבלי שתרגישו אותה, וזה יהיה הרבה יותר מתוק, מרענן ומפתיע.

 

מרץ

אחרי זמן רב בו הייתם בגפכם, הנה מגיעה העת בו יכנס לנתיב שלכם מישהו שיעשה אתכם מאושרים. אותו אדם ידאג לכם ויחווה אתכם חוויות חדשות ומרגשות, והפעם זה יהיה ביחד. אתם יכולים להרגיש בטוחים מספיק לצעוד איתו שלובי ידיים בדרך חדשה ומתוקה, כזו שתגרום לכם לחייך בכל אחד מחודשי השנה.

 

אפריל

אלו מכם שנולדו באפריל תמיד מתנהלים בחיים בתחושת בטחון עצמי איתן ודעתנות שהולכת אתכם באש ובמים. הרומן החדש שיכנס למסלול שלכם השנה יהיה כזה שלא יוריד אתכם מהאנרגיה העוצמתית שמלווה אתכם בחיים, אלא יחמיא לה וירצה שרק תגדל ותגדל. אהבה אמיתית היא אהבה מעצימה, לא כזו שמנסה להוריד אתכם למקום כנוע.

shutterstock_124886485.jpg©shutterstock

מאי

ילידי חודש מאי הם אנשים נחושים והחלטיים, כאלה שיש להם מטרות מול העיניים והם בדרך להשיג אותם מבלי למצמץ. הבעיה היא, שלרוב הם מרגישים כאילו הם במרדף נצחי ואין להם שקט פנימי. מושא האהבה של 2018 יביא איתו את השלווה המיוחלת הזו ויקרקע אתכם למקום ביתי יותר, רגוע ונעים.

 

יוני

השנה החדשה מביאה איתה את הקשר הזוגי לו ייחלתם כבר הרבה זמן. אתם עומדים לפגוש אדם מלא נדיבות לב ורגש אדיר, כזה שיגרום לכם לחוש נאהבים בצורה הקרובה והאמיתית ביותר. אותו אדם יבין אתכם לעומק, אל מעבר לחומות ההגנה שהצבתם במהלך השנים, לכן אתם תיפתחו אליו באופן מאוד נקי.

 

יולי

ילידי חודש יולי הם אנשים שממגנטים אנשים, אבל המציאות דווקא מוכיחה אתכם אחרת. הכוונה כאן היא שלמרות שאתם נהנים ממעגלים חברתיים דינמיים, אתם כשלעצמכם אנשים מופנמים יותר וכאלה שלא מכניסים אנשים בקלות אל נבכי הנפש. הרומן של 2018 יהיה הניצוץ לו חיכיתם, זה שיקל עליכם להיפתח לאותו אדם ולהפחית את מנגנון ההגנה שלכם.

 

אוגוסט

מנהיגים מלידה וכאלה שצועדים בראש הדרך, כאלה אתם. אבל, באופן הפוך, האדם שיכנס אתכם לזוגיות השנה יהיה דווקא זה שישים לכם מראה מול הפנים ויעמת אתכם עם עצמכם, באופן ממנו תוכלו לצמוח. הוא לא יסכים אתכם או ילך אחריכם בעיניים עצומות, אלא יגרום לכם לשאול שאלות ולחפש תשובות.

shutterstock_354896777.jpg©shutterstock

 

ספטמבר

נכון, נפגעתם בעבר ולכן הרחקתם את עצמכם ממקום זוגי בו אתם חוששים להיפגע שוב ושוב. אבל זוהי השנה בה תוכלו להגיע להבנה שלא כל אדם שנכנס אתכם לזוגיות יעזוב במפתיע או יאכזב אתכם כמו קשרי העבר. זו השנה לשים מבטחם בבן זוג אמיתי, כנה ואוהב שימלא לכם את הלב.

 

אוקטובר

האינדיבידואליות וההכרה העצמית החזקה שלכם מאוד חשובה לכם כמאפיין אישיות בולט אצלכם. לכן אתם נוטים להסס מלהיכנס לזוגיות כיוון שאתם פוחדים שהיא תכלה את העצמאות שלכם. השנה החדשה תביא איתה את אותו אדם שדווקא ידרבן אתכם לייחד את עצמכם כפי שאתם אוהבים, ויחמיא לאופי החזק שלכם בלי קנאה או נחיתות.

 

נובמבר

האינטיליגנציה והקריאיטיביות שנמצאות בכם כאבני דרך מקשות עליכם להיות פתוחים עם אנשים אחרים, כיוון שאתם חוששים שישתלטו על האדם שאתם. שנת 2018 תציג בפניכם את בן הזוג שישמור על אותו הקצב שלכם ויאזן אתכם בצורה שתעורר את המוטיבציה שלכם להגיע למקומות והישגים חדשים, הפעם בשניים...

 

דצמבר

הרציונל והפרקטיות תמיד ליוו אתכם במסלול החיים, לכן אתם תמיד מגיעים ממקום שאוהב לשמור על שליטה. כך אתם מרגישים שאתם מנווטים את הדרך שלכם מבלי שאף אחד יפריע לכם בתהליך. השנה החדשה תעזור לכם לקבל את הצורך החבוי שלכם במערכת יחסים הרמונית ומשותפת, דרכה תוכלו לעדן מעט את הקשיחות שמאפיינת אתכם ולקבל פנימה את הרוך והנועם.

 

מאחלים לכם שנה חדשה טובה, מלאה באהבה וחברות אין סוף.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: