מה כוכב הלכת השליט שלכם חושף על המזל שלכם?

כל מזל על גלגל המזלות נשלט על ידי כוכב לכת. הוא קובע את תכונות האופי הייחודיות לכל מזל. למיקום של כוכבי הלכת בעת לידתכם יש השפעה עצומה על אירועים בחייכם, עם הכישרונות והיכולות שלכם והם אלו שקובעים דברים רבים על מהלך החיים שלכם.

אז איך כל פלנטה משפיעה על המזל עליו היא שולטת?

 

גדי

סטורן (שבתאי)
שבתאי מייצג גבולות ושיעורי חיים, דברים שללא ספק ישמעו לכם מוכרים מאוד. אתם רציניים וחרוצים מאוד ועושים את כל מה שבאפשרותכם בכדי להשיג את המטרה שהצבתם לעצמכם. אתם תמיד מתוגמלים עבור המאמצים שלכם. חלק מהסיבה לכך היא האמונה בקארמה שמלווה עם ההשפעה של הפלנטה הזו.
 

דלי

אוראנוס (אורון)
החוקיות של הפלנטה הזו משתנה ומפתיעה. היא מסתובבת על ציר אופקי בעוד ששאר כוכבי הלכת מסתובבים על ציר אנכי. כשהפלנטה השליטה שלכם כל כך ייחודית מה הפלא שאתם טיפוסים שונים לחלוטין מרוב האנשים סביבכם. אתם מקוריים, חדשניים וחכמים הרבה יותר מסך שנותיכם. אתם תגיעו למקומות רחוקים כשאוראנוס שומר עליכם.
 

דגים

נפטון (רהב)
בעלי דמיון עשיר, אתם לא אוהבים לחיות בעולם האמיתי. אתם שוכנים בעולם משלכם וחולמים בהקיץ על מה יכל להיות. תכונת האופי הזו הגיעה אליכם באמצעות כוכב הלכת שלכם, נפטון אשר מקושר לעולמות הפנטזיה. אתם אינטואיטיביים מאוד ומלאי חמלה לכל היצורים החיים. אתם לא מוכנים לקבל גדרות וגבולות וזה בזכות הפלנטה השליטה שלכם.
 

טלה

מרס (מאדים)
אסרטיביים ובעלי עוצמה, הנחישות העזה שלכם ומלאי הכוח הבלתי נדלה להמשיך לשעוט קדימה הם בשל השפעתו של מרס עליכם. יש סיבה שהוא נקרא על שם אל המלחמה הרומי. אתם מלאי רוח לחימה ובלתי ניתנים לעצירה כשאתם בדרככם להגשים את החלומות שלכם. כל ניסיון לעצור אתכם צפוי לכישלון מר וזה בזכות השפעתו האנרגטית של כוכב הלכת שלכם.
 

שור

ונוס (נגה)
למרות היותכם טיפוס די פרקטי אתם ידועים בפינוק העצמי שלכם. אתם פשוט לא יכולים שלא להעריך ולבקש לעצמכם את כל הדברים היפים שיש לחיים להציע. הסיבה לכך טמונה בהשפעת הפלנטה השליטה שלכם. ונוס היא אלת האהבה במיתולוגיה הרומית אך גם אלת היופי. ההשפעה שמעניק לכם כוכב הלכת מתרכז באספקט האסתטי של ונוס. אתם נולדתם עם כישרון ייחודי להבנת היופי והעושר שיש לעולם להציע.
 

תאומים

מרקורי (כוכב חמה)
הפלנטה השולטת עליכם ידועה בתור המייצגת של התקשורת. אז מה הפלא שאתם המזל הדברן ביותר בכל גלגל המזלות? אתם מסוגלים לפתוח בשיחה עם כל אחד ואתם גם אוהבים לעשות זאת כי זה מאפשר לכם ללמוד דברים חדשים. אתם גם חריפים ושנונים, תכונות שניתנו לכם על ידי הפלנטה השליטה שלכם. מרקורי העניק לכם את התיאבון הבלתי נדלה ללמידה ואת הסקרנות הנדרשת בכדי לפעול להשגת עוד ועוד ידע.

סרטן

הירח
קשוחים מבחוץ אך רכים כקטיפה מבפנים. אתם נשלטים על ידי הרגשות שלכם והסיבה לכך היא התנודות של הירח ששולט עליכם. הירח ידוע בהשפעותיו הגדולות על הרגשות האנושיים ולכן הוא גורם לכם לשים את רגשותיהם של אחרים לפני הצרכים שלכם עצמכם. אם אנשים תוהים לפשר הסיבה לרגישות הרבה שלכם, פשוט תאשימו את הירח.
 

אריה

השמש
היא היחידה ברשימה שבעצם אינה פלנטה. השמש היא כוכב, כלומר היא מורכבת מגז. השמש היא בעצם המרכז של כל הפלנטות במערכת כוכבים שלנו. אז מה הפלא שאתם כל כך אוהבים להיות במרכז תשומת הלב? בהירה ותוססת, השמש מעניקה אור וחום לכל שאר הפלנטות ולכל בעלי החיים בכדור הארץ. אך אם מתקרבים אליה יותר מידי היא קטלנית ושורפת. גם אתם מאירים על כל הסובבים אתכם ומעניקים חום ואהבה לכולם. אך אם אתם מתעצבנים, עדיף להתרחק.

בתולה

מרקורי (כוכב חמה)
אתם מעולים בתפעול מידע שמגיע לידיכם. אתם יכולים להודות על כך לפלנטה השליטה שלכם. האינטליגנציה והחריפות שלכם הם תוצאה ישירה של השפעת הכוכב על האופי שלכם. מרקורי העניק לכם את יכולות התצפיתניות והאנליזה שלכם ובזכותו אתם יצורים נבונים להפליא.
 

מאזניים

ונוס (נגה)
ונוס הוא פלנטת האהבה וזו הסיבה למה אתם מפתחים בקלות רבה רגשות חיבה ואהדה לסובבים אתכם. אתם לא הטיפוס שייהנה מישיבה לבדו בחדרו. השפעת הפלנטה היא גם הסיבה למה אתם המזל הטוב ביותר בלשמור ולתחזק מערכות יחסים. אתם יודעים בדיוק מה צריך לעשות כדי לטפח את האהבה שלכם ואיזה הקרבות צריך לעשות כדי שהאהבה תוכל לגדול ולהתפתח. הכל תודות לונוס השליטה שלכם.
 

עקרב

פלוטו
בני המזל נמצאים בתהליך טרנספורמציה תמידי. אין להם שום בעיה לבנות את עצמם מחדש ולהפוך להיות בן אדם טוב יותר ויותר כל יום. הסיבה לכך היא שהפלנטה השליטה שלכם היא פלוטו. כוכב הלכת הזה נמצא תחת סימן התחדשות תמידי. הוא גם הסיבה לאופי החזק והמלא תשוקה שלכם ולרצון שלכם תמיד לחקור ולגלות את האמת. פלוטו הוא השליט של הדברים הלא גלויים לעין.
 

קשת

יופיטר (צדק)
הקשתים הם ברי מזל שיש להם את יופיטר ללוות אותם בדרכם. הוא ידוע כפלנטת ההזדמנויות והוא מוביל את אלו שהוא שולט בהם למסע הארה. הוא גם הסיבה למה אתם כל כך אופטימיים כל הזמן. יופיטר הוא הגדול בין כל הפלנטות והוא מעודד אתכם להגדיל את הרוח והמוח שלכם ולחוות את כל הדברים במלוא העוצמה. בזכות השפעתו אתם מגדילים ראש וחיים במלוא הכוח.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: