הורוסקופ לתאריך: 20.12

גדי

נכון שאתם רגילים תמיד להיות בשליטה ולהניע את הדברים באופן שאתם מבינים, אך חשוב לזכור שלא תמיד אנחנו יכולים להזיז את מהלך העניינים בדיוק כפי שאנחנו רוצים. אורח רוח הוא מעלה שיש להפעיל כדבר שבשגרה.

דלי

יתכן ותמצאו את עצמכם נכנסים למלחמות כוח היום עם אנשים בסביבה שלכם, דבר שיכול להביא לריב מתלהם ומיותר. נסו להיות מאופקים על מנת לא להגיע למצב של תסכול וחרטה.

דגים

היום אתם מאוד מרוכזים באיך להוציא דברים אל הפועל באופן עצמאי, ואתם מרגישים שהכל תלוי בכם. יש לכם מוטיבציה גדולה לסיים משימות שונות שהצטברו על שולחנכם ואתם מלאי אנרגיה לסיים אותן.

טלה

אתם מרגישים שאסור לכם לשקוד על השמרים היום וכי אתם חייבים לשים לב לפרטים הקטנים בסיטואציה מסויימת. אם תפספסו פיסת מידע חשובה אתם תרגישו כשלון וזה לא בא בחשבון מבחינתכם.

שור

השאיפה העיקרית שלכם היום היא להיות קשובים למה שמתרחש סביבכם על מנת להגיע למסקנה חותכת לגבי עניין שמטריד אתכם. נראה כי זמן רב אתם מתחבטים בלבטי נפש בעניין וכעת הגיע הזמן להחליט.

תאומים

אתם חשים עייפים מהרגיל היום והאנרגיות שלכן במצב יחסית ירוד. יש ימים בהם אנחנו צריכים להוריד הילוך על מנת לצבור חזרה כוחות שהתרוקנו מאיתנו, לכן אין מה לדאוג מהתחושה הזו.

סרטן

המצב בעבודה מבלבל אתכם היום, כיוון שמצד אחד יש המון דברים שאתם צריכים להספיק, אך מצד שני אתם תלויים בחברי הצוות שלכם בעניין. קשה לכם לבקש מהם להגביר קצב כיוון שאתם לא רוצים לגרום לאנטגוניזם.

אריה

מצב הרוח שלכם מאוד מרומם היום ואתם מחוייכים מבלי שיש לכך סיבה מיוחדת. ברגעים האלה חשוב פשוט להנות מהרגע ולא לחפש סיבות לאושר, כיוון שהתחושה כשלעצמה ממלאה באנרגיה בלי מאמץ מיוחד.

בתולה

נראה כי היום אתם מוצאים עצמכם מחצינים מנהיגות והובלה באופן מאוד בולט, כזה שעוזר לכם לנתב את האנשים סביבכם לפעול בצורה אותה אתם רואים נחוצה. הדבר מסייע לכם בייחוד במקום העבודה כיוון שחברי הצוות שלכם נענים לכם ויחד אתם משיגים הצלחה.

מאזניים

היום זה יום מצויין לעשות מן חשבון נפש עם עצמכם ולברר את מצב הקשר הזוגי בו אתם נמצאים. שאלו את עצמכם אם הדברים מתנהלים באופן לו אתם מצפים, על מנת לדעת אם יש לכם עתיד משותף יחד.

עקרב

היום אתם מוצאים את עצמכם בעמדת תצפית חיצונית ולא ככאלה שמתערבים ישירות בעניין מסויים. חשוב לכם הפעם לראות את הדברים מרחוק על מנת להגיע למסקנה שאינה משוחדת, ולרדת לעומק העניין באופן אובייקטיבי.

קשת

התנהגות שהפעלתם בעבר חוזרת אליכם היום עם תוצאה בלתי צפויה, כזו שלא חשבתם שאפשרית, אך לא תמיד יש לנו דרך לדעת מה יקרה באופן וודאי. יתכן ותצטרכו להערך מחדש בעניין, לכן שיקלו היטב את הצעד הבא שלכם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: