המזלות הגבריים- מה הם שונאים באמת?

שאלת השאלות, קושיית הקושיות, להבין גברים זה לא תמיד פשוט, אז כשיש לנו הזדמנות לרדת לעומק העניין ולהבין מה הוא כל כך שונא, אנחנו ממש לא מתכוונים לשבת בצד ולא לקרוא. אז בבקשה.

 

גדי

לעולם אל תעמידו פנים שאתם מישהו אחר. כן, מזל גדי שונא צביעות וזיוף, אז אם אתם רוצים לבוא לו בטוב, פשוט תהיו עצמכם.

דלי

מזל דלי שונא שמנסים לשנות אותו. הוא מאוד בולט בייחודיות שלו, לכן אין מה לנסות אפילו לגרום לו להיות מישהו אחר מאשר האדם שהוא. אל תלכו לשם.

דגים

מזל דגים שונא שמשחקים בו, הוא מאוד רגיש ולוקח דברים באופן אישי, בעוצמה חזקה. אם תגרמו לו להרגיש שאתם צוחקים על חשבונו, הוא יסתגר ופשוט יעלם כמו דג במים.

טלה

אל תיכנסו איתו למלחמות אישיות. מזל טלה ידוע כאדם לוחמני שלא מוכן להפסיד בשום סיטואציה, לכן אם תכניסו אותו לפינה, טוב לא יצא משם.

שור

מזל שור הוא מזל מאוד רכושני, החפצים שלו יקרים לו והוא לא מוכן לוותר עליהם כל כך בקלות. כמובן שהוא יחלוק את הדברים עם חבר קרוב או בן משפחה, אבל זה חייב להיות בידיעתו הגמורה וכמובן עם רשותו.

תאומים

מזל תאומים הוא המזל החברותי ביותר מכולם, הוא אלוף בתקשורת בינאישית לכן אסור לעצור אותו מלבטא את עצמו באופן חופשי. אם תנסו לסייג אותו או לעצור את שטף הדיבור שלו, הוא פשוט יפסיק לתקשר איתכם.

סרטן

רשעות היא לא בלקסיקון של מזל סרטן. הלב הרחב והרגיש שלו לא יכול להתמודד עם עקיצות מרושעות או פגיעה מכוונת, לכן חישבו טוב לפני שאתם זורקים לו יציאות סרקסטיות.

אריה

בכל מה שקשור במזל אריה, האגו שולט פה, לכן אם הוא ירגיש מאויים או שהכבוד שלו נתון בסכנה, הוא יתקוף. אל תחשבו אפילו לקחת ממנו את מרכז תשומת הלב כיוון שאתם תחוו ממנו שאגה חושפת שיניים.

בתולה

גבר בן מזל בתולה לעולם לא טועה, לפחות מבחינתו. לכן אין לכם מה להעמיד אותו על טעות כזו או אחרת, כיוון שזה לא רציונלי. הוא חושב שהוא תמיד צודק וזהו.

מאזניים

החלטות, זו הבעיה העיקרית של מזל מאזניים, כיוון שהוא פשוט שונא להיות בסיטואציה בה הוא חייב להגיע למסקנה סופית. אם תדחקו אותו לפינה והוא ירגיש מחנק, הוא פשוט יעדיף להתפוגג מהחדר.

עקרב

מזל עקרב שם את עקרון הכנות והאמת כערך עליון, לכן אם הוא תופס מישהו משקר לו, נגמר הסרט. לעולם אל תחשבו שאתם יכולים לחרטט אותו, אפילו לא בשקר לבן, כיוון שהוא מיד יעלה על זה והתוצאה תהיה לא נעימה.

קשת

אי אפשר להכריח את מזל קשת לעשות משהו שהוא לא רוצה. לכן פשוט צריך לתת לו לקחת את הדברים בקצב שלו, לפי ההבנה שלו. אם תנסו לתכנת אותו או לשלוט בו, המצב הסביר הוא שהוא יתפוצץ עליכם וינתק אתכם את הקשר.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: