מה גורם לנו לאהוב את בנות הזוג שלנו על פי המזל שלהן?

התאמה זוגית בין שני אנשים לא קורית יש מאין. היא מתבססת על רצון משותף להיות אחד עם השני בהתאם לתכונות האופי שאנחנו אוהבים ומעריכים אצל הצד השני. האסטרולוגיה מתארת לנו בדיוק אילו תכונות יש בכל אחד ואחת מאיתנו, ולמה אנחנו מתאהבים אחד בשני על בסיס האופי של המעורבים במערכת היחסים. אז למה אנחנו מאוהבים כל כך בזו שעומדת לצידנו בקשר אוהב ומלא תשוקה?

 

גדי

נשים בנות מזל גדי יכולות לסגל את עצמן לכל בנאדם איתו הן מתקשרות. הן מאוד אמיתיות ולא מסתירות שום דבר, לכן מאוד קל להתחבר אליהן ולהנות מתקשורת נטולת פוזה.

דלי

נשים במזל דלי אוהבות עד כלות, הן מאוד חושניות ונותנות את כל כולן לבן הזוג שלהן. הן מעריכות את הדברים הקטנים בחיים, לכן הכי כיף להיות סביבן בכל רגע ורגע.

דגים

היופי והתבונה שמאפיינת את נשות מזל דגים פורצים מהן מבלי שאפשר להתכחש לעניין. הן מהפנטות בחן ובאינטיליגנציה הרגשית שלהן. החוויה האנושית שלהן מתמקדת תמיד בהמון חיוביות ואנרגיות מתפוצצות של כיף והנאה.

טלה

נשות מזל טלה הן כמו מתקן בלונה פארק, אין רגע דל איתן. כמות האנרגיה והאקטיביות שלהן לא משאירה אף אחד אדיש והן תמיד דואגות להיות אמיתיות, ללא מסכות.

שור

למרות שנשים במזל שור הן מאוד מאופקות בהתחלה, כשהן מבינות שהן אוהבות את בן הזוג שלהן, מכאן הכל סלול בדרך לתשוקה אדירה ומתפנקת כמו חתלתול עם כדור צמר.

תאומים

לצאת עם אישה במזל תאומים זה כמו ללכת לסרט, הכל דינמי ויכול להשתנות בין רגע, אם ממצב סטאטי של ישיבה ושיחה רגועה, עד לריקוד מטורף בסלון שיכול להוביל למגע מלא תשוקה.

סרטן

נשים במזל סרטן הן פשוט מתוקות, מפיצות רגישות ועדינות. הן מעניקות אהבה כנה ומסורה מכל הלב, לכן מי שנמצא איתן בזוגיות מקבל יחס מלא חיבה, בלי לחסוך לרגע בנישוקים וחיבוקים.

אריה

נשים לביאות הן בדיוק כאלה – מלכותיות, נחושות ומלאות עוצמה. לצאת איתן זה ללכת בגאווה עם ראש מורם ופשוט להנות מהיוזמה וההובלה שלהן את הסיטואציה, עם המון כיף וצחוק.

בתולה

אולי לא קל לחזר אחרי אישה במזל בתולה כיוון שהיא מאוד מאופקת ולא נענית במהירות למילות אהבהבים, אך ברגע שזה נתפס השמיים הם הגבול. הכריזמה העוצמתית שלה פשוט מושכת את בן הזוג להתמיד במטרת החיזור, כי היא פשוט שווה את זה.

מאזניים

אם התאהבתם באישה מזל מאזניים, זכיתם. האהבה שהיא מעניקה בחזרה היא חסרת גבולות ומלאת אקטיביות. היא אוהבת להפגין חיבה בציבור ופשוט להעמיק בקשר בלי סייגים.

עקרב

נשים במזל עקרב יכולות להיות מאוד בתוך עצמן, עסוקות בדברים שלהן מבלי להיות מושפעות מהסחות דעת. אבל כשהן אוהבות מישהו, הוא הדבר בו הן מרכזות את כל תשומת הלב שלהן, וזה לא כל כך פשוט להשיג.

קשת

מה שהכי חשוב לנשים במזל קשת הוא המרחב האישי. הן מאוד עצמאיות ולכן אם בן הזוג שלהן יבין את זה ויתן להן את הספייס הדרוש להן, זה יחזק את הקשר ויעמיק את הבטחון שהן חשות בו. ככל שהחיים של בן הזוג יותר מלאים, כך הנשים במזל זה יותר מעריכות אותם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: