איזה אח או אחות אתם לפי המזל שלכם?

אחים הם קרובי משפחה שונים מאחרים. הם לא מבוגרים בעלי סמכות או כאלה שיכולים לומר לך מה לעשות. הם בדרך כלל בגילכם והיחסים איתם נעים בין חברות עמוקה לשנאה ותחרות יוקדת. האם אי פעם עצרתם לתהות איזה מין אח או אחות אתם? לנו יש כמה ניחושים שמבוססים על מה שהכוכבים גילו לנו.

אז איזה מין אחים אתם לפי המזל שלכם?

 

גדי

האמין
אתם הטיפוס הזה שתמיד יבצע את העובדה, לא משנה כמה הקרבות תצטרכו לעשות בשביל לסיים אותה. אתם תמיד מציבים את המשפחה והאחים שלכם במקום הראשון, אך שיעורי הבית הם מתחרה שמאוד קרוב אליהם. אתם מאוד מכווני תוצאה ואתם תשקדו על העבודה יותר מכל אחד אחר. אנשים יכולים לתפוס אתכם כמשעממים אך האחים שלכם מעריכים מאוד את ההשקעה והחריצות שלכם.

דלי

האלטרואיסטי
אתם מצפוניים מאוד לגביי מה שמתרחש בעולם ואתם כל הזמן עסוקים בלחשוב מה אתם יכולים לעשות בשביל להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר. כשאתם רואים מישהו בצרה, הדבר הראשון שאתם עושים זה להציע לו את עזרתכם. אתם תמיד תהיו אלו שיזכירו לאחים שלכם לסגור את המים בזמן צחצוח השיניים או לזרוק את פחיות השתייה לפח המחזור הייעודי. בסופו של יום מבחינתכם, אם אתם לא יכולים לגרום לקרובים אליכם לדאוג לעולם אז איך תוכלו להשפיע על העולם כולו?
 

דגים

הרגישים
בני המזל נוהגים לחוש רגשות בצורה עזה יותר משאר המזלות והאחים שלכם יודעים שאתם בהרמוניה מוחלטת עם מה שאתם מרגישים. אתם לא מתביישים לבכות בסרט מרגש או להיות המעודד הנלהב ביותר אם קבוצת הספורט שלכם משתתפת במשחק חשוב. האחים שלכם מעריכים מאוד את הכנות שלכם בכל מה שקשור לתחושות שלכם כי אתם תמיד אומרים להם כמה אתם אוהבים אותם וכמה הם חשובים לכם.
 

טלה

ההרפתקני
נולדתם מנהיגים, לכן גם אם אתם האחים הקטנים, ככל הנראה אתם הייתם אלו שקבעו את התכניות לבילוי היומי. יש לכם כוח משיכה ממגנט ואנשים מקשיבים למה שיש לכם לומר. אתם לא מרוצים ממשחק שקט לבד בחדרכם. אתם התחלתם הרבה פרויקטים אבל רק לעתים נדירות טרחתם לסיים אותם. אתם תמיד חיפשתם את הפעילות המאתגרת החדשה. אתם תמיד אופטימיים ומאמינים שהגילוי החדש נמצא מאחוריי הפינה.
 

שור

הפרקטי
אתם ראליסטים להפליא ותמיד מעדיפים לקום ולעשות משהו במקום לשבת ולדון על הנושא כל היום. אתם הגיוניים עם שתי הרגליים מונחות על האדמה ואתם תמיד תעשו תכניות מציאותיות עם אופציה ב' במקרה ודברים לא יתרחשו כפי שציפיתם. אתם לא תזרמו עם התכסיסים השערורייתיים של האחים שלכם, אתם קול ההיגיון בחבורה שאומר לכולם לרדת חזרה למציאות. 
 

תאומים

הרב פנים
בתור מזל תאומים, אתם בעלי דואליות אופי פנימית טבעית בתוככם, ואין אדם שיודע זאת טוב יותר מהאחים שלכם. יום אחד אתם תהיו שקטים ומופנמים ויום אחר אתם פרועים וחסרי מנוחה. אם אתם נמצאים בהלך הרוח הנכון, אתם תצליחו בכל משימה שנמצאת על שולחנכם. האחים שלכם יודעים לתמוך בכם ולעודד את מצב הרוח הנכון בשבילכם. הם אלו שמבינים אותכם הכי טוב בעולם.
 

סרטן

האמפתי
אתם רגישים ומלאי אינטואיציה, אתם תמיד הראשונים לדעת שמשהו לא בסדר. אתם הראשונים לדעת אם על אחד מהאחים שלכם עובר יום רע או שמצב רוחם ירוד ואתם תהיו הראשונים להציע עזרה או אוזן קשבת. אתם תמיד מוקפים בחברים בגלל שהקרובים אליכם יודעים להעריך את היכולת המופלאה שלכם להיות לצידם והם מעריכים מאוד את העצה שלכם. סביר להניח שהאחים שלכם הם מחבריכם הקרובים ביותר. 
 

אריה

החברתי
אתם ללא ספק המוחצנים ביותר מבין כל האחים שלכם. אתם חברים של כל מי שאתם פוגשים ואתם מעוניינים שבני משפחתכם גם יהיו חלק מההנאה. בסיטואציות חברתיות מביכות אתם תמיד תהיו אלו שיעמדו באור הזרקורים, מכיוון שאין לכם בעיה להיות מרכז תשומת הלב, אתם אפילו נהנים מכך. אך אתם תמיד תדאגו לקחת צעד אחורה ולתת לאחים שלכם להכיר חברים גם, בסופו של דבר, הם החשובים ביותר במעגל החברתי שלכם.

בתולה

המגונן
אתם מנתחים את כל התרחישים האפשריים בכל סיטואציה, מה שמוביל לכך שאתם רואים את התרחישים הגרועים ביותר שיכולים להתרחש בכל מצב. התכונה הזו הופכת אותכם לדאגנים למדי ואפילו אם אתם לא האחים הגדולים אתם תרגישו את הצורך לגונן על הקרובים שלכם. מומלץ לכם להשתחרר טיפה, אבל אל תשתנו. בכל זאת האחים שלכם יודעים שאם הם שכחו את קרם ההגנה או המטען בבית הם תמיד יכולים לפנות אליכם. 
 

מאזניים

שוחר השלום
אין דבר שחשוב לכם יותר מלשמור על הרמוניה וחברות בסביבה הקרובה שלכם. אם קיימת מחלוקת כלשהי בין האחים או בין ההורים אתם תהיו אלו שיסיימו את המריבה ותשרו שלום על בני הבית. חשוב לכם מאוד לשמח את המשפחה שלכם ולכן אתם תתקשו לומר להם לא. אתם צריכים ללמוד שמותר לסרב לפעמים ועם כל הרצון העז שלכם לסחוב את כל הבעיות של העולם על הכתפיים שלכם, אתם צריכים להשקיע גם בעצמכם.

עקרב

השאפתני
אתם חרוצים ומונעים על ידי השאפתנות שלכם. לעתים נדירות מאוד אתם נותנים לעצמכם להירגע מהמירוץ להצלחה. מאוד קשה לכם לראות את האחים שלכם מתבטלים ואתם פשוט לא מבינים איך הם יכולים לבזבז את זמנם בהתעסקויות שמבחינתכם הן פשוט בזבוז זמן משווע. סביר להניח שאתם תעקצו אותם בנושא לעתים קרובות. מבחינתכם הם פשוט לא מעוניינים להיות המוצלחים ביותר. למרות החיכוכים שהמצב עלול ליצור, לטווח הארוך הם כנראה יודו לכם שלא הפסקתם לדחוף אותם קדימה.
 

קשת

הפילוסופי
מאז ומתמיד אתם התעניינתם ברעיונות הרבה יותר מאשר בדברים ממשיים. לפעמים אתם עצמכם עלולים ללכת לאיבוד בתוך רכבת המחשבות שלכם, שתמיד דוהרת קדימה. אתם יכולים לדבר במשך שעות על נושאים מעורפלים ולפתח תאוריות לכאן ולכאן. לעתים אתם פשוט מוציאים את האחים שלכם מדעתם עם החפירות האינסופיות שלכם והרצון לחשוף את האמת. אבל לעתים מזומנות הם יהיו שם ויקשיבו למחשבות ולרעיונות שלכם ואתם מוקירים להם תודה על כך. 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: