איזה סוג שיכורים אתם לפי המזל שלכם?

הו אלכוהול... נוזל חריף שצורב בגרון ומחמם את הלב, או מטריף את הראש, או מערבב את הקיבה ומזגג את העיניים. כל אחד מאיתנו מקבל את ההשפעה הזו בצורה אחרת, כמובן שבהתאם לאופי שלו ולעכבות שדוחקות לו על הנשמה. אז איזה מן שיכורים אתם ילדים?

 

גדי

האופי הרציני שלכם לא נותן לכם לצאת משליטה, כיוון שיש לכם דמות מאוד מסויימת לגבי עצמכם עליה אתם חייבים לשמור מבחינת מוניטין. לכן אתם תדעו להפסיק ללגום כשצריך ופשוט תחזרו הביתה לישון.
 

דלי

שיכורים הרפתקניים, זה מה שאתם. לא משנה מה באמת קורה באותו ערב הזוי, אתם תמיד תחשבו שנכנסתם לאיזה סרט אינדיאנה ג'ונס וניצחתם את כל הרעים. זכרונות השיכר שלכם תמיד מתובלים בריח תעוזה ושגעון שאין כמוהו לאף אחד אחר.
 

דגים

אלכוהול בשביל מזל דגים זה כמו תרד בשביל פופאי – בוסט אדיר של אנרגיה שאפילו רכבת דוהרת לא תוכל לעצור. זה לא מפתיע למצוא אותם בסופו של הסשן זרוקים על ספסל בפארק עם חיוך מרוח על הפרצוף, וחלומות על חוויות במקומות רחוקים...
 

טלה

מזל טלה ידוע כטיפוס מאוד לוחמני ותחרותי, לכן כשאלכוהול מגיע אל הקיבה ועולה לו לראש, הכל יוצא ממנו בהתפרצות אגרסיבית שיכולה להיות מאוד מאיימת. אם הוא ימצא את עצמו באמצע משחק שתיה, הוא בחיים לא יוותר, גם אם זה אומר שהוא עומד להוריד צ'ייסר אחד יותר מידי.
 

שור

שיכורים שמחים, כאלו הם השוורים. האופי המאופק שלהם מגיע לפורקן כשטיפות האלכוהול מלטפות להם את הקרניים, והם לא מפסיקים לצחוק ולדבר שטויות נעימות מלאות שעשוע.
 

תאומים

מזל תאומים גם ככה ידוע כפטפטן לא קטן, וכשהוא משתכר, הוא נכנס עוד יותר לשיחות ברומו של עולם. אם אתם מעוניינים בשיחה פילוסופית אל תוך הלילה, תאומים זה הפרטנר המושלם לערב שתיה.
 

סרטן

מזל סרטן נהיה פלרטטן לא קטן כשהוא שותה, זה ממש מוציא ממנו את אומץ הלב והתעוזה הזו לקום ולגשת כמעט לכל מי שנראה לו בזוית העין. לא פלא שאחרי ערב כזה הוא יכול לצאת עם פנקס מלא מספרי טלפון...
 

אריה

בום! זוזו מהרחבה כי האריה עומד להיכנס אליה כמו פצצת קונפטי שהשתחרר לה הפתיל. כל העכבות שלו נשארות ליד הדלת והידיים עפות באוויר כאילו הוא עושה גל באצטדיון כדורגל.

בתולה

באופן כללי מזל בתולה הוא אחד המזלות הרגועים והמאופקים ביותר בגלגל, לכן הוא גם מעדיף לשתות ברוגע, במפגש ביתי חמים ולא במועדון רועש ואפלולי. הבעיה היא שאם הוא שותה יותר מידי, יוצאים ממנו דברים לא הכי סימפטיים, כתוצאה מהעובדה שהוא עוצר את עצמו המון פעמים בשגרת היומיום.
 

מאזניים

בור ללא תחתית, ככה זה מזל מאזניים בכל מה שקשור בשתיית אלכוהול, כאילו היה בעצמו חבית בירה שלא מפסיקה להתמלא. הקיבולת המטורפת שלו מציבה אותו במקומות הראשונים של אלו היכולים להחזיק את עצמם יחסית יציבים אחרי ליטרים של הנוזל המר הזה.
 

עקרב

כאילו שמזל עקרב לא מספיק ציני, כשהוא שיכור הדברים יוצאים ממנו עוד יותר עוקצני. הצבטות שלו מתהדקות עם כל לגימה והוא פשוט משתלח בכל מי שלא בא לו טוב בסטלה.
 

קשת

מזל קשת אוהב את החוויה הכוללת של השתיה, לכן הוא לא מסתפק בללגום כוסית בסלון בבית. הוא תמיד יחפש את הבר החדש שנפתח ואת המועדון המגניב שבו אפשר לפרוק אנרגיות ולהעיף שוטים עד אור הבוקר.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: