איזה כוח מיסטי מיוחד יש לך בהתאם למזל שלך?

לא רק האופי שלנו משורטט לפי המפה האסטרולוגית, אלא גם מעמקי הנפש הייחודית של כל מזל ומזל. לכולנו יש תכונות שמייצגות אותנו יותר מאחרים, ומאפיינות את החולשות והחוזקות שלנו בהתאם למערך הכוכבים. חלק מהסגולות האישיות שלנו חבויות עמוק תחת מסגרת שחוצה את התודעה ומייחדת אותנו מבפנים. אז איזו עוצמה מיסטית מייחדת כל מזל?

 

גדי

גדי יכול להתעלם מכל מכשלה ופשוט להמשיך קדימה בלי להביט אפילו לרגע לאחור. קצב החיים מוביל אותו במסלול מאוד ממוקד, לכן גם שינויים קיצוניים לא מצליחים לערער אותו מלהתקדם לעבר המטרה.
 

דלי

דלי מאופיין ביכולת האינטואיטיבית המזוקקת לדעת מה אנשים סביבו חושבים גם אם זה לא נאמר בקול. הוא יכול להרגיש מה האדם מולו חש ואיך הוא עתיד להתנהג, באופן מאוד רגיש וצפוי מראש.
 

דגים

למזל דגים יש את הכשרון לראות דברים כתמונה כוללת ורחבה, הכוללת את כל האלמנטים שקשורים בסיטואציה. יש לו ראיה מרחבית שנותנת לו יתרון גדול על פני אחרים, וכך הוא בעצם יכול להזדהות עם מגוון אנשים ולהיכנס להם לתוך העור.
 

טלה

הסגולה המיסטית של מזל טלה מאופיינת בלהיות במקום הנכון בזמן הנכון. יש לו את היכולת להניע את מהלך העניינים בצורה בה הוא רוצה שיקרו ולתמרן את המצב בדיוק לפי הרצון שלו. כך הוא נהנה משליטה בסיטואציה בכל רגע נתון, בכל מקום.
 

שור

מזל שור ניחן בהפנמה עמוקה של גבולות בחיים. לכן הוא מונע מעצמו מלהיכנס למצבי לחץ בהם הוא יודע שאין לו אנרגיות לתמרן את הדברים. היכולת שלו לזהות את הנולד מביא אותו לראות את המצב באופן רציונלי ומופחת סיכונים.
 

תאומים

מזל זה מאוד מחובר לתקשורת ורבאלית, לכן השימוש שלו במילים יכול להבהיר כל סיטואציה בכמה משפטים פשוטים. המורכבות של הדברים מתפזרת כשמזל תאומים מפרק אותם להמון חלקים, ומרכיב הכל בחזרה באופן מושלם.
 

סרטן

אינטואיציה שבאה מהקרביים, זו הסגולה של מזל סרטן שמרגיש דברים בעוצמה מוגברת מאחרים. הוא יכול לחוש את ההרמוניה הדקה שמאחדת בין הדברים ולהנות מכל אלמנט בצורה רגישה ומחודדת.
 

אריה

מבחינת מזל אריה התזמון הוא הכל. זה הקצב שמנחה אותו בחיים ולכן הוא משחק בו לפי ההבנה שלו. היכולת לאסוף את כל האנרגיות בחדר ולנכס אותן כלפי עצמו במחי יד היא פלאית, ומושכת את תשומת הלב של כולם בדיוק בנקודה הנכונה.

בתולה

למזל בתולה יש את החוש השישי שיכול לצפות דברים לפני שהם קורים במציאות, כמו פרומו לפני סרט שמראה במהירות מה עומד להיות, מי יגיד מה ובאיזו קונסטלציה. השאיפה לשלמות בכל רגע ורגע בחיים מביאה את מזל בתולה להיות מאוד מדוייק לגבי ההבנה שלו את המצבים בהם הוא נמצא.
 

מאזניים

מזל מאזניים פשוט יכול לקרוא מה מסתתר לכם מאחורי העיניים, בנבכי הראש. הרבה פעמים הוא גם יודע את זה לפני שאתם מודעים למה שאתם הולכים לעשות, בצורה שפורסת בפניו את המצב כאילו היה ספר פתוח.
 

עקרב

לעקרב יש את היכולת להפנט את מי שהוא שם עליו עין, ואפילו בלי לומר מילה אחת. המבט שלו, חודר ומסתורי, יכול ממש לקחת את תשומת הלב שלכם מבלי שתרגישו שאתם נשאבים לתוך סחרחורת מלאת תשוקה.
 

קשת

הגישה האופטימית של מזל קשת היא שעושה את החיים שלו מיוחדים כל כך, ססגוניים ומלאי חוויות. בכל רגע נתון הוא רואה את החיובי, לכן הוא תמיד מגיע מעמדה של יתרון ואנרגיות עוצמתיות, כאלה שמובילות אותו להצלחה בכל דבר שנוגע בו.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: