הורוסקופ לתאריך: 18.12

גדי

נראה כי הראש שלכם לא ממש נמצא היום בענייני עבודה למרבה הפלא, אלא בתכנון של חוויה כיפית לה אתם מצפים כבר זמן מה. יתכן ויש טיול שאתם רוצים לצאת אליו וכעת זה הזמן לערוך את לוח הזמנים שיוציא אותו אל הפועל.
 

דלי

היום אתם תהיו מאוד מרוכזים בהתנהלות החברתית שלכם, ודואגים לתכנן את עצמכם לקראת הערב עם חברים קרובים שלא פגשתם כבר תקופה. יש בכם דחף לצאת ולבלות, וזה ממש לא מעניין אתכם שהשבוע רק התחיל.
 

דגים

אתם מוצפים רעיונות קריאיטיביים שגורמים לכם להרגיש מלאי מוטיבציה לקום ולפעול בעניין. יש המון דברים שאתם רוצים לנסות בתקופה הקרובה ורמת הציפיה שלכם מניעה אתכם קדימה.
 

טלה

תחושה של מסתוריות מציפה אתכם ואתם מרגישים את הצורך להישמר מלחשוף על עצמכם דברים באוזני אחרים. בדרך כלל אין לכם בעיה לשתף אנשים במחשבות שלכם, אך היום אתם מעט עצורים.
 

שור

פרץ של רוחב לב מביא אתכם להעניק מעצמכם לא רק ברמה החומרית, אלא גם מבחינה רגשית ותקשורתית. הלב והראש שלכם פתוחים לקבל סימנים מכל הסובבים אתכם, לכן אתם מוצאים עצמכם מעורבים בכל מיני שיחות מעמיקות עם חברים ובני משפחה.
 

תאומים

נראה כי רמת הריכוז שלכם היום מרקיעה שחקים ויש לכם אנרגיה אדירה לסיים פרוייקטים שאתם אמונים עליהם. אתם מרגישים שאין לכם זמן לנשום אבל ההרגשה הזו מעוררת אתכם בכיוון חיובי ויצירתי.
 

סרטן

חיי החברה שלכם יהיו מאוד פעילים השבוע, למרות שברגעים מסויימים אתם תרגישו שאתם רק רוצים להיות עם עצמכם. אל תרגישו מחוייבים להיות נוכחים במפגשים חברתיים אם לא בא לכם עליהם, כיוון שאם תכפו את עצמכם אתם לא תצליחו לתקשר כמו שצריך.
 

אריה

היום תצטרכו למצוא את הכוח להיות גמישים כלפי אחרים, כיוון שאתם מוצאים עצמכם בסיטואציות בהן אתם חווים חוסר הסכמה עם הצד השני. דעו מתי להתפשר על מנת לקדם תהליך ומתי לעמוד על שלכם ללא פשרה.

בתולה

תחושת מחנק עולה בגרונכם בכל הקשור במערכת היחסים הקיימת שלכם, ואתם מרגישים את הצורך במרחב מבודד כדי לארגן לעצמכם את המחשבות. אל תתנתקו באופן טוטאלי מתקשורת עם בני הזוג, על מנת לא לגרום לאי הבנות.
 

מאזניים

נראה כי היום אתם מעט מעורפלים מבחינת ריכוז ואנרגיות, לכן אתם לוקחים את הדברים בקצב מעט איטי. ישנם ימים בהם אנחנו פחות תקתקניים, אין מה לדאוג אלא פשוט לתת לדברים לקחת את הטיימינג שלהם.
 

עקרב

ארועים מהעבר צפים במחשבות שלכם ואתם מוצאים עצמכם מוטרדים מדברים שקרו מזמן. הרגשות שלכם מציפים אתכם בנוסטלגיה לצד מועקה, לכן אתם חייבים לפרוק את מה שיש לכם על הלב על מנת להשאיר דברים מאחור.
 

קשת

היום אתם חשים חיבור עמוק לאמוציות שלכם ואתם מאוד רגישים לסיטואציות הסובבות אתכם. יתכן ועברתם חוויה מטלטלת לאחרונה שכעת הזכירה לכם דברים מהעבר בהם יש לטפל. אל תתעלמו ממה שהנפש שלכם מנסה להוציא, אם יש צורך בזיכוך פנימי עשו אותו באופן מבוקר.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: