תחזית הורוסקופ לשנת 2018 לכלל המזלות

שנה חדשה היא התחלה חדשה, איך שלא תקחו את זה. זו הזדמנות לכל אחד מאתנו לשפר את מה שהוא רוצה לשפר, לנקות מה שצריך ולהחליט החלטות לחיים טובים יותר עבור עצמו. אז ממש לפני שאנחנו מחליפים סיפרה, גלגל המזלות נותן לנו רמזים לאיך הולכת להראות השנה הבאה עלינו לטובה. מוכנים?

 

גדי

2017 היתה שנה מאוד מוצלחת עבורכם מבחינת השגת מטרות שהצבתם לעצמכם, אך ישנם עדיין קצוות שלא הספקתם לסגור. אם זה קשור בקריירה או זוגיות או חוויה שרציתם לחוות ולא הספקתם – שנת 2018 תהיה המצע המושלם לשים עליו תכניות שתוכלו לסמן עליהן וי ענק.
 

דלי

זה הזמן למשהו חדש, אתם מרגישים את זה בכל נקבובית ונקבובית. הראש והלב שלכם מתמלאים בציפיה אדירה לקראת כל הדברים שמסתמנים עבורכם עם פתח השנה החדשה, ומבחינתכם זה לא באמת משנה מה הולך להיות, כי אתם יודעים שהמון הולך לקרות, בלי מעצורים.
 

דגים

השנה הבאה הולכת להיפתח בסימן של אהבה חדשה...החלק הכי טוב בכל העניין הזה הוא שהיא הולכת להתחיל באופן בלתי צפוי, תוך כדי ביסוס קשר של חברות, אמיתי וכנה. מה יכול להיות טוב מזה? אז גם אם לא תדעו בדיוק מתי זה הולך לבוא לכם, תהיו בטוחים שהלחיים הסמוקות כבר יעדכנו אתכם שהנה, אתם ממש בתוך זה.
 

טלה

אתם הולכים להתחיל את שנת 2018 עם מודעות חזקה יותר למצב הבריאותי שלכם. אתם הולכים להיכנס למשטר גופני הדוק יותר ולתת לגוף שלכם את מה שהוא צריך, על מנת להיות מסוגל להמשיך להחזיק את האנרגיות המשוגעות שלכם,  365 יום בשנה.
 

שור

סיפתח השנה החדשה הולך להיות בסימן שידרוג מקצועי, במהלכו תגדירו לעצמכם אילו הצלחות אתם רוצים להשיג עם פתיחת השנה החדשה. יכול להיות שתעשו הסבה מקצועית אפילו, לכיוון תחום עליו אתם חושבים כבר זמן מה, אך לא היה לכם האומץ ללכת בו. קדימה, שנסו מתניים ולכו על זה בכל הכוח! 
 

תאומים

ריח ההתחדשות עומד באוויר ואתם לא יכולים להפסיק להסניף אותו עם חיוך ענק על הפנים. יש בכם המון מוטיבציה להניע את החיים שלכם בכיוון חדש ומרענן, כזה שיגרום לכם סיפוק מנטלי ונפשי אליו אתם כל כך כמהים. תצטרכו לעבוד קשה אין ספק, אבל הרווח יהיה שווה את זה.
 

סרטן

השנה החדשה היא הזדמנות נהדרת לחזק ולהדק את הקשרים החברתיים שלכם, באופן בו תכניסו את אותם האנשים עמוק יותר אל תוך הנפש שלכם. זה מה שנותן לכם את המוטיבציה והאנרגיה היומיומית, כשהמעגל החברתי שלכם מלא במסירות ואהבה, ואתם במרכז של כל הטוב הזה.
 

אריה

2018 הולכת להיות בסימן המשפחה שלכם, כאשר הדברים האחרים יקחו מקום משני יותר בסדר העדיפויות. נכון שאתם מנסים לפזר את האנרגיות שלכם בין כל הדברים הטובים שיש לכם בחיים, אך השנה הזו הולכת לתת דגש על הבית, הגרעין והמקום הכי מקודש לכן בחיים.

בתולה

התחלה חדשה, מיומנויות חדשות. זו הולכת להיות שנה שבה תפתיעו את עצמכם עם היכולות והכישורים החדשים שאתם הולכים לגלות על עצמכם. התקשורת הבינאישית שלכם תשתפר פלאים ואתם תיווכחו שאנשים סביבכם רוצים עוד ועוד מהנוכחות שלכם בחיים שלהם.
 

מאזניים

התחלה חדשה היא בשבילכם הזדמנות למנוחה אמיתית, כזו שתנקה אתכם מכל רעשי הרקע שמטרפדים לכם את האיזון הפנימי. זה לא יבוא עליכם באופן כפוי או כזה שלא יסתדר לכם עם ההרמוניה הסובבת אתכם, אתם פשוט תרגישו שאתם מורידים הילוך כדי להעלות אחד כשתהיו מוכנים לזה.
 

עקרב

עם פתיחת השנה החדשה אתם מהדקים את הידיים על ההגה ומוצאים עצמכם מלאי מוטיבציה לכבוש עוד ועוד מטרות בשנה הבאה. החזון והרעב שלכם להצליח לא שוקד על השמרים, לכן אתם מתחילים כבר מעכשיו להתכונן לשנה אדירה של עשייה והתפתחות אישית.
 

קשת

יתכן ואתם מרגישים שהשנה הזו הולכת להיות בסימן התבייתות? אולי אתם מרגישים שמערכת יחסים מחייבת היא כבר לא השד הנורא שממתין לכם בפינה אפלה? קשר ממוסד יכול דווקא להשקיט את רוח הנדודים שלכם. חום של בית ובן זוג אוהב אלו הדברים שאתם בעצם רוצים מתחת לכל המעטה הקופצני שלכם, אז פשוט קבלו את זה לחייכם.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: