איזה ילד אתה לפי המזל שלך?

הכוכבים יכולים לגלות הרבה עליכם, החל מהתכונות הטובות ביותר בכם, על היחסים הרומנטיים שלכם ואת הכישרונות החבויים בכם. למזל בו נולדתם יש השפעה גדולה גם על הקשר המשפחתי שלכם ועל היחסים שלכם עם ההורים שלכם.

אז איזה ילד להורייך אתה לפי המזל שלך?
 

גדי

האחראי
מזל גדי הוא ה"אמהי" ביותר בגלגל המזלות, לכן לעתים ההורים שלכם בוודאי חשבו שאתם מנסים להיות הורה בתוך המערכת יחסים. אתם אחראיים ושמרניים והאופי הקונסרבטיבי שלכם יכול להיתפס כמיושן אפילו בעיני הוריכם. סביר להניח שהם היו צריכים להתעקש איתכם שתעזבו את שיעורי הבית ותצאו לבלות עם חברים. 
 

דלי

הגמיש
אתם יודעים לזרום עם הזרם ואתם לא נבהלים משינויים שהחיים מביאים לכם. אתם חסידי חופש אבל לא הייתם מרדנים במיוחד כי ידעתם איך להשתמש בקלפים שניתנו לכם. ההורים שלהם התקשו מאוד עם חוסר היכולת שלכם לשבת בשקט במקום אחד, אך הם העריכו את הגמישות והיכולת המדהימה שלהם להתמודד עם קשיים.
 

דגים

החברים הטובים

מכל גלגל המזלות, לכם יש את הסיכוי הגדול ביותר להיות החברים הכי טובים של ההורים שלכם. אתם לא מפלים בין מערכות היחסים שלכם, לכן אם יש ביניכם הבנה יש סיכוי גדול שהם יהיו אנשי סודכם לכל חייכם. הבעיה הגדולה שלכם היא שאתם לא יודעים איך לשים את הרצונות שלכם לפני הרצונות של אחרים ואין מנוס שגם ללא כוונה, ההורים שלכם ינצלו את תכונת האופי הזו..
 

טלה

הלא נכנע
בתור ילד, ללא ספק הייתם לא פשוטים בכלל. אתם לא מגיבים טוב לסמכות ואתם שונאים שמחליטים החלטות בשבילכם. הפראיות שלכם הייתה ללא ספק מאתגרת להוריכם בצעירותכם וללא ספק היו ריבים קולניים רבים בעברכם, אך בסופו של יום הם מרוצים שהם גידלו בן אדם עצמאי שיודע לעמוד על שלו.
 

שור

העוזר הקטן
בני המזל הם ילדים מאוד אמינים ויציעו את עזרתם להוריהם בכל הזדמנות. אתם אוהבים מאוד לקבל הערכה על העבודה הקשה שלכם ולא תפספסו את האופציה להוכיח זאת. גם בבגרותכם אתם לעולם לא תשכחו את יום ההולדת של ההורים שלכם ואפילו לא את יום הנישואים שלכם. אתם אוהבים לארגן מפגשים משפחתיים ותמיד תדאגו לכל בני המשפחה.
 

תאומים

החכמולוג
אתם פיכחים מאוד ובילדותכם ללא ספק תמיד זרקתם הערה עוקצנית ומתחכמת להורים שלכם. לא הייתם ילדים שניתן לגעור בהם בקלות. אתם מאוד קרובים להורים שלכם והם מתייחסים אליכם כשווים כי הם יודעים שאתם לא תחששו להעמיד אותם במקומם.
 

סרטן

הפסיכולוג
אתם רגישים ואמפתיים ותמיד יכולתם לדעת כשעבר על אחד מההורים שלכם יום לא טוב ותמיד הראיתם להם שיש לכם רצון להקשיב ולעזור. הקשר שלכם עם הוריכם הוא קשר מאוד רגשי. גם בבגרותכם אתם תמיד שם בשבילם וגם הם תמיד יהיו שם בשבילכם כדי לסייע בעת צרה.
 

אריה

הדרמטי
אתם ללא ספק אוהבים להיות במרכז הבמה ותמיד רציתם להיות הילד המועדף על הוריכם. גם אם הם לא משחקים במשחקי העדפות, סביר להניח שבתוככם הייתם בטוחים שבכל זאת אתם האהובים ביותר. מאוד חשוב לכם להתחבר עם כולם ובוודאי התחנפתם להוריכם לעתים קרובות כדי להשיג זאת. ככל הנראה זה לא הפריע להם במיוחד.

בתולה

המתכנן
אתם אנליטיים ואוהבים לתכנן הכל עד הפרט הקטן ביותר. סביר להניח שהייתם יותר מסודרים ומאורגנים מההורים שלכם כבר בגיל מאוד קטן. אתם יכולים לתכנן את החופשה המשפחתית כך ששום דבר לא יתפספס. ההורים שלכם בוודאי העריכו את האחריות הרבה שהסרתם מהכתפיים שלכם בגלל האופי הדקדקני שלכם.
 

מאזניים

ההוגן
אתם דוגלים בשוויון בכל האספקטים של החיים, אם זה חלוקה שווה של מנת פיצה או שעות מול הטלוויזיה. בתור ילדים אתם אפילו הודעתם להוריכם כשהרגשתם שקיבלתם יותר ממה ששאר האחים קיבלו. ההורים שלכם תמיד ידעו לסמוך על כך ששלום ושלווה ישררו בין כל האחים כשאתם בסביבה.
 

עקרב

ההחלטי
אתם נולדתם מנהיגים. אתם שוקלים את כל האופציות, בוחנים את האפשרויות ומגיעים למסקנה שהיא הנכונה ביותר מבחינתכם. תכונת האופי הזו בוודאי הקשתה על הוריכם בילדותכם מכיוון שהיא התפרשה כחוסר יכולת לקבל משמעת. לעומת זאת, העצמאות שלכם הייתה מועילה מאוד במקרים בהם ההחלטה לא הייתה ברורה.

קשת

הבוטה
אתם חסידים גדולים של האמת ואתם לא מפחדים לומר אותה גם אם היא מכאיבה. אם תפסתם את ההורים שלכם משקרים, גם אם זה שקר לבן קטנטן, אתם תמיד העמדתם אותם במקום. התנהגות כזו בוודאי נתפסה על ידם לעתים כמרדנות וחוסר כבוד כלפיי מבוגרים, אך בסופו של יום הם בוודאי מעריכים את רדיפת האמת והצדק שלכם.
 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: