מה החודש שבו נולדתם אומר על האישיות שלכם?

אתם בוודאי יודעים שלמזל השמש שלכם יש השפעה עמוקה על האופי שלכם. אך האם ידעתם שהחודש בו נולדתם מותיר חותם על סוג האדם שתהפכו להיות? אם תהיתם בעניין או גיליתם על ההשפעה רבת המשמעות של חודש לידתכם רק כעת, ריכזנו בשבילכם את ההשפעות העיקריות של כל חודש על אלו שנולדו בו.

 

ינואר

שקדנים וחרוצים, אתם טיפוסים מאוד ממוקדי מטרה. ברגע שהחלטתם להשיג מטרה, שום דבר לא יעצור בעדכם מלהשלים את המשימה. אתם עלולים להיות עקשנים ולא סלחנים כלפיי אנשים שאומרים לכם מה לעשות, לכן אתם נוטים לקחת את תפקידי המנהיגות בפרויקטים קבוצתיים. אתם מעולים בהאצלת סמכויות ואף פעם לא מתביישים לומר את דעתכם.

 

פברואר

אתם הטיפוס היצירתי ביותר שמישהו אי פעם פגש. אנשים תמיד מרותקים על ידי הרעיונות הייחודיים שלכם. אתם חולמניים מאוד ותמיד מפנטזים על המקום החדש אליו תיסעו ומה תגלו בו.  למרות האהבה הגדולה שלכם לשיחות עמוקות אתם נוטים להיות ביישנים מאוד ולא נוחים להיפתח בפני כל אחד. להרפתקאות אתם תמיד תצאו עם שותף הטיולים האהוב עליכם, אתם.

f1.jpg©sweetyhigh

 

מרץ

לדמיון שלכם אין גבולות, אתם תעדיפו לחיות בעולם הפנטזיות ולא בחיים האמתיים. המחשבה על לגדול ולהתבגר פשוט עושה לכם בחילה. למרות זאת אתם ממש לא טיפוסים ילדותיים ואנוכיים. אתם בעלי נשמה אכפתית ומטפחת ותמיד תשימו את הצרכים של הסובבים אותכם לפני הצרכים שלכם. אתם נהנים מחברתם של אנשים אך לעתים קרובות תעדיפו לבלות ערב שקט עם עצמכם בפינה הפרטית שלכם.

 

אפריל

אין ספק בדבר, אתם חיים בשביל הריגוש. אתם תמיד תהיו מוכנים להשתתף בכל פעילות שתזרים את הדם שלכם כי אתם צריכים לנתב את האנרגיה האינסופית שלכם. מאוד ייתכן שאתם חלק מקבוצת ספורט או מכורים לאקסטרים. אתם נוטים לפעול מבלי לעצור לחשוב על ההשלכות או לומר את דעתכם ללא טיפת טאקט, אבל האופי המקסים והחברותי שלכם בדרך כלל מונע מאנשים לכעוס עליכם לזמן רב.

 

מאי

אתם מכירים את הנטייה של אנשים להיות בעלי מוח שמאלי או ימני מפותח יותר? אצלכם ללא ספק הצד השמאלי שולט. אתם אנליטיים מאוד ודואגים לשקול את כל הצדדים לפני כל פעולה או החלטה שאתם מבצעים. למרות שהליך המחשבה אצלכם לוקח זמן רב, אתם מפצים על כך בזה שאתם טועים לעתים נדירות מאוד אם בכלל. אתם מגוננים על הלב שלכם ולא נפתחים בקלות, אך אם מישהו הצליח לזכות באמונכם הוא זכה בחבר אמת.

f2.jpg©sweetyhigh

 

יוני

אתם רגישים מאוד ועושים את מיטב המאמצים בשביל להגן על עצמכם מהעולם האכזרי שנמצא בחוץ. אתם תמיד תתייחסו לאנשים כפי שהם רוצים כי אתם אמפתיים מאוד ורגישים לאחר. ללא ספק אין אדם יותר אכפתי ומגלה הבנה ממכם. הקרובים אליכם יודעים לפנות אליכם כשהם צריכים עצה לגביי החיים ואתם תמיד תהיו שם בשבילם.

 

יולי

אתם מלאי תשוקה ותמיד מהנה להיות בסביבתכם. אתם יודעים לשעשע כל אחד וכולם יודעים שבילוי אתכם יהיה מענג וצרוף צחוק בלתי נדלה. אתם תמיד המסמר של כל מסיבה. למרות ההנאה הגדולה אתם רוחשים מלהיות מרכז תשומת הלב והאופי החברותי שלכם, אתם זקוקים לעתים קרובות להימצא עם עצמכם ומחשבותיכם. אתם ללא ספק השילוב המושלם בין מופנמות למוחצנות.

f3.jpg©sweetyhigh

 

אוגוסט

אין עוד מישהו כמוכם. המזג השמשי והחברותי שלכם פשוט מושך אנשים פנימה. אתם מצחיקים ומשעשעים ומעלים חיוך על פניו של כל אחד. אתם מצטיינים בלהניע אנשים ויכולים להעניק מוטיבציה גם לאדם המיואש ביותר בחבורה. הקרובים אליכם יודעים לפנות אליכם לעצה אם הם זקוקים לנאום מעודד שייתן להם כוחות מחודשים להתמודד עם הצרה שלהם. אנשים פשוט לא יכולים שלא להתאהב בכם.

 

ספטמבר

אתם מציבים ציפיות מאוד גבוהות מעצמכם, ולרוב אתם מצליחים להשיג אותן. כשאתם נכשלים בכך אתם נהיים קשים למדי עם עצמכם. אתם מאמינים שדברים תמיד יכולים לעבוד בצורה טובה יותר ולכן כשרק פוגשים אותכם אתם עלולים ליצור רושם של טיפוס ביקורתי מידי. לאחר היכרות מעמיקה יותר הם מגלים שאתם פשוט שואפים שכולם ישיגו את הטוב ביותר בשביל עצמם ומתחילים להעריך את התכונה הזו בכם.

 

אוקטובר

אתם מלאים אמביציה ודבר לא יעצור בעדכם מלהגשים את החלומות שלכם. אתם לא חסידים גדולים של הלא ידוע ולכן תעדיפו אורח חיים שגרתי ומסודר. אתם בעלי טעם עדין ומעודן ויש לכם נטייה להעריך את הדברים היפים והיוקרתיים שיש לחיים להציע, אך אתם חרוצים ותהיו מוכנים לעבוד קשה והרבה בשביל להשיג לעצמכם את מה שאתם חושקים בו.

f4.jpg©sweetyhigh

 

נובמבר

אתם תעלומה שעטופה בתוך חידה. גם האנשים הקרובים אליכם ביותר בדרך כלל לא יודעים עליכם הכל. הניסיון לחטט ולגלות עליכם דברים תמיד ינחול כישלון. אתם נוטים לשמור דברים לעצמכם כי אתם דואגים שאנשים ינסו לנצל אותכם. אתם תמיד תבואו לעזרת האנשים האוהבים עליכם אך תמיד זה יהיה בתנאים שלכם. אתם אוהבים לשמור את הסובבים אותכם על קצות האצבעות.

 

דצמבר

אתם בעלי רוח חופשית אתם נמנעים מכבלים שעלולים למנוע מכם לפרוש כנפיים. אתם פשוט מעוניינים לחיות את החיים בדרך שלכם ולא רוצים שישימו לך גבולות וגדרות. אתם ידועים בהשפעה החיובית שיש לכם על הסובבים אותם. אתם תמיד מעודדים את הקרובים אליכם לשאוף לכוכבים. אתם פיקחים וחדי לשון ותמיד תדעו לזרוק את המילה הנכונה שתשאיר את כולם פעורי פה.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: