איזו חיה אתם על פי המזל שלכם?

אם תמיד תהיתם מהי החיה שלא תוכלו אלא להתאהב בה הגעתם למקום הנכון. על ידי מידע שסופק לנו על ידי הכוכבים גילנו את החיה איתה אתם חולקים תכונות משותפות ותוכלו להתחבר אליה מיד.

זו הרשימה המלאה:

 

גדי

פיל
אתם אחראיים ובעלי משמעת עצמית. אתם בלתי ניתנים לעצירה ותמיד תשיגו את המטרות שלכם. בדיוק כמו הפיל, אתם שועטים אל הדרך להצלחה. בנוסף, המשפחה שלכם זה הדבר החשוב לכם ביותר. אתם תעשו כל דבר בשביל לספק את הטוב ביותר לקרובים לכם. הפיל הוא חיה משפחתית מאוד והוא יסכן את עצמו ללא מחשבה שניה בשביל להגן על המשפחה שלו. 
 

דלי

חזיר
אנשים שלא מכירים אתכם יחשבו שאתם שתקנים. אתם מאוד ביישנים בהתחלה, אך ככל שאתם נפתחים אתם מראים את הצד האנרגטי והעצמתי שלכם. בכך אתם מאוד דומים לחזיר. רגע אחד הם רגועים מאוד ורגע אחריו הם מוכנים להשתלט על העולם. הם לא חיה מובנת בהתחלה, בדיוק כמוכם, אך מי שיטרח להכיר אותה יגלה את אחד היצורים המקסימים והחברותיים ביותר שקיימים בעולם החיות. החזירים נוטים להתחבר בקלות רבה, גם עם חיות אחרות.

דגים

דולפין
רגישים ועדינים, אי אפשר לא להתאהב בכם מיד. אתם תמיד תשימו את הצרכים של האחר לפני הצרכים שלכם ותעשו הכל כדי לעזור להם בעת צרה. אתם ללא ספק בדיוק כמו הדולפין. מי יכול שלא לחבב את היצור החייכן והמקסים הזה. אתם מזל מים, לכן השהייה בים תמיד תרגיש לכם כמו לחזור הביתה. בדיוק כמוכם הדולפין ידוע בכך שהוא יגן על הסובבים אותו, ובדיוק כמוהו אתם אינטליגנטים במיוחד.  
 

טלה

זאב
לאנרגיה שלכם אין גבולות, אתם תמיד נמצאים בתנועה מתמדת, גם גופנית וגם שכלית כי אתם לא מסוגלים לעמוד באותו המקום לזמן רב. בכך אתם זהים לזאב. להקות זאבים תמיד נמצאות בתנועה מתמדת. כמוהו גם אתם מנהיגים מלידה ויודעים לתפעל את שאר הצוות להשגת המטרות הנדרשות. תכונה משותפת נוספת שאתם חולקים עם הזאב היא הנטייה להתעצבן כשדברים לא הולכים בדרך שלכם.
 

שור

דוב
אתם ללא ספק המזל האמין ביותר בגלגל המזלות. כל מי שמכיר אותכם יודע שאתם האדם הנכון לפנות אליו בשעת צרה. אתם מאוד אוהבים שגרה ולא נוטים להתפרצויות של ספונטניות בכל מה שקשור ללוח זמנים שלכם. הדוב הוא ללא ספק החיה שמתאימה לכם ביותר. הם נכנסים לתרדמת חורף קבועה והם לא משנים את דרכיהם משנה לשנה. כמו הדוב, גם אתם אוהבים את הדברים היפים בחיים אבל אתם מוכנים לעבוד קשה בשביל להשיג אותם. אם הדוב רוצה סלמון הוא ישיג אותו.  
 

תאומים

גורילה
אתם עדינים ורוחשי חיבה, בדיוק כמו הגורילה. למרות המראה הקשוח שלה מדובר באחת החיות העדינות ביותר בטבע. כמוה אתם חברותיים מאוד ותמיד מתעניינים בסובבים אותכם ורוצים לשמוע את מה שמתרחש אצלם. אתם פיקחים להפליא ותמיד שואפים ללמוד דברים חדשים ולהחכים בכל תחום אפשרי. לאור העובדה שהגורילה היא גם ככל הנראה החיה החכמה ביותר היא התאמה מושלמת בשבילכם.
 

סרטן

חתול
בני המזל הם מאוד נאמנים ודואגים לקרובים להם אך הם עלולים להיות טיפוסים מעט מרוחקים. בגלל התכונה הזו אתם ללא ספק דומים לחתול. האנשים האהובים עליכם חשובים לכם מאוד אך יש לכם דרך מעט מוזרה להראות את זה. החתולים ידועים באופי הלא ברור שלהם ובגילויי החיבה השונים מאוד מהכלב.  אתם רגישים מאוד אך אתם לא אוהבים להראות זאת ולכן ההתנהגות שלכם יכולה להראות חריגה לאנשים מסויימים. 
 

אריה

אריה
אומנם טיפה בנאלי, אך למען האמת אין חיה שמייצגת אותכם בצורה כל כך מוחלטת. בגלל זה היא גם סמל המזל שלכם. האריות הם המלכים של הג'ונגל. אי אפשר להתעלם מהם. בדיוק כמוכם. הם מוערכים כאחת החיות המדהימות והאציליות ביותר. הם מרשימים ופשוט בלתי אפשרי להתעלם מהשפעתם הממגנטת. ללא ספק, פה סמל המזל שלכם פשוט מדויק להפליא. 

בתולה

ארנב
אתם טיפוסים אנליטיים ואתם תמיד דואגים להתעמק בפרטים הקטנים של כל עניין. אתם אף לא משאירים דבר ליד המקרה. בגלל זה אתם מאוד דומים לארנב. הארנב לעתים לא מובן לגמרי, ממש כמוכם מכיוון שהוא לא חברותי כמו כלב אך גם לא עצמאי כמו חתול. הוא לא אוהב להיות במרכז העניינים והחיבור הטבעי שלו לטבע מתאים בצורה מוחלטת לאיך שאתם מרגישים כשאתם נמצאים בסביבה הטבעית שלכם. 
 

מאזניים

כלב
אתם נאמנים וחברותיים, בדיוק כמו חברו הטוב ביותר של האדם. אתם הוגנים ותמיד שואפים לכך שכולם יהיו מרוצים. ללא ספק, אתם אלו שמחליקים עימותים וריבים בתוך החבורה שלכם, בדומה לכלבלב חמוד, ובדיוק כמוהו אף אחד לא יכול לעמוד בפני הקסם שלכם. אתם סולדים מבדידות ותמיד אוהבים לבלות עם הקרובים לכם.
 

עקרב

נחש
זוהי החיה המתאימה לכם ביותר, אבל לא מהסיבה שאולי נראית לכם. אתם מסתוריים וסודיים ואתם לא נוטים לחשוף את עצמכם במהירות. לרוב תעדיפו לצפות בהתרחשויות מהצד, מהצללים. בני המזל מושפעים מכוכב הלכת פלוטו, שנמצא בסימן ההתחדשות. בדיוק כמו הנחש אתם משילים את עורכם ומשנים את עצמכם לפי השיעורים והמסקנות שלמדתם בחייכם. אתם תמיד שואפים להפוך לאדם חדש וטוב יותר.
 

קשת

ינשוף
החופש שלכם זה הדבר החשוב לכם ביותר. לכן אתם כל כך דומים לינשוף. בדומה אליו, יש לכם את היכולת לפרוש כנפיים ולהתחיל הרפתקה חדשה ברגע שתבחרו לעשות זאת. למעשה, ייתכן שיש לכם חלום להצמיח כנפיים כדי שתוכלו לנוע ממקום למקום בקלות רבה יותר. כמו הינשוף, גם אתם אינטליגנטים וחריפים ותמיד מנסים ללמוד דברים חדשים ולגלות את משמעות החיים.